Ankieta: Czy jesteś za?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
92.86%
13 92.86%
Nie
7.14%
1 7.14%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Silnik meczowy] - Staty
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Mecz => Statystyki

Opis propozycji \ pomysłu: Proponuję, aby do zakładki statystyki dodać kolejną zakładkę, która będzie przedstawiała najważniejsze statystyki meczowe dla każdego zawodnika (Interwencje, Odbiory, Asysty, Gole, Minuty). Można by je sprawdzić po meczu lub w trakcie. W zakładce widniałyby dwie kolumny po jednej na drużynę. Np. jedna z nich:

Nazwa                Interwencje        Odbiory        Asysty        Gole        Minuty

1. Artur Boruc             7                   0                1             0             90
2. Jacek Bąk               0                   12              0              1             86
.
.
.
14. Janusz Gol             0                   2               1              1             14

Uzasadnienie przydatności: Pomysł ten dodałby do gry smaczek rywalizacji. Każdy gracz po meczu mógłby sprawdzić jak wygląda jego gra na tle kolegów z drużyny czy przeciwników. Dodatkowo chętniej śledzilibyśmy mecze naszych drużyn.
Chodzi o to, że takie statystki byłyby przypisane po każdym meczu, a nie tylko jako ranking dla danej ligi?

PS. Interwencje = odbiory.
Obstawiam, że chodzi o to, że w podsumowaniu meczu (bo pewnie w trakcie się nie da) było wyszczególnienie zawodników którzy brali udział w meczu i ich statystyki na podany wzór.
Jestem na tak.
Widzę to w ten sposób, aby zbytnio nie ingerować w layout to zakładka STATY -> STATY DRUŻYNOWE a obok niej STATY INDYWIDUALNE.
Szczególnie przydatne jak były wykonywane jakieś zmiany w trakcie meczu pod względem zawodników. Można zobaczyć czy zawodnik się sprawdził.
Wszystkie moje wypowiedzi, stanowią moją własność intelektualną i podlegają ochronie prawa autorskiego.
Jeśli chcesz wykorzystać w celach zarobkowych którąkolwiek z moich idei zmaterializowaną w postaci zapisu cyfrowego skontaktuj się ze mną.
Również jestem za
Da sie zrobic szybko i latwo (ale bez realtime) - zaakceptowane

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości