Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EVENT ŚWIĄTECZNY
[Obrazek: news-swieta.jpg]

Zapraszamy do dyskusji na temat wydarzenia:
https://footballteam.pl/news/event-swiateczny
Odpowiedz
(18.12.2018, 16:54)Xiden napisał(a): [Obrazek: news-swieta.jpg]

Zapraszamy do dyskusji na temat wydarzenia:
https://footballteam.pl/news/event-swiateczny
Ciesze się że administracja się stara i tworzy eventy Tongue
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
brzmi bardzo fajnie
Odpowiedz
podobnie uważam jak koledzy przede mną, miły gest Smile zobaczymy jak w praktyce będzie, czy wszystko będzie działać, czy jednak przewaga będzie po płatnej części aniżeli darmowej.
Odpowiedz
Jakie są to obniżki cen, procentowo ? (przy płatności przelewem)
Odpowiedz
Mam nadzieję, że do tych świątecznych paczek nie będą potrzebne klucze, żeby otworzyć...
Odpowiedz
(18.12.2018, 19:21)Drzwi napisał(a): Mam nadzieję, że do tych świątecznych paczek nie będą potrzebne klucze, żeby otworzyć...

Z tego co się orientuje to będą za free co ileś klucze takie specjalne do tych paczek
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
Planujecie jakiś oficjalny konkurs świąteczny?
Odpowiedz
Nic specjalnego w sumie.

Wiadomka, że jak za darmo to nie ma co narzekać, ale gdybym teraz miał wybrać, czy chcę żeby był organizowany event świąteczny, czy nie... to chyba bym wolał, żeby organizowany nie był.
Odpowiedz
Oby dobry item wpadł Wink
Odpowiedz
Paczki świąteczne wygasną z końcem eventu, czy będzie można je trzymać dłużej?
Devils United & CopaCabana
Odpowiedz
A ta "paczka świąteczna" to nie jest ten kłucz 50 energii i euro?
Odpowiedz
Thumbs Up 
Elegancko
Odpowiedz
(19.12.2018, 12:29)Hercules napisał(a): A ta "paczka świąteczna" to nie jest ten kłucz 50 energii i euro?
Codziennie Darmowa Paczka Świąteczna - aby ją otrzymać wystarczy wykonać w dany dzień 100 Treningów Podstawowych. 
W nagrodę za trening otrzymujemy:
- 1 KLUCZ DARMOWY 
- 50 ENERGII 
- 50.000 EURO
Odpowiedz
'klask klask brawo administracja palicie Jana co do eventu, wbijam 02.00 i **** nie ma nic. NIE POZDRAWIAM, byście zaczęli robić to co obiecaliście.
PS. jak wolicie żeby zapłacić wam za event to dajcie znać niektórzy zapłacą, mnie to nie boli tylko się określcie kur.....

Jedyne co wylosowałem z treningu to złota paczka, z czego sie orientuje to nie wymieniono jej jako nagroda za wykorzystanie 100 energii
Odpowiedz
zrobiłem ponad 100 treningu podstawowego i dalej nic nie dostałem to raz po 2 wezcie zmienicie cos z tym treningiem klubowym bo nie kazdy ma czas siedzenia 24h na grze zeby odbyc trening klubowy.
Odpowiedz
(20.12.2018, 07:37)polish21 napisał(a): zrobiłem ponad 100 treningu podstawowego i dalej nic nie dostałem to raz po 2 wezcie zmienicie cos z tym treningiem klubowym bo nie kazdy ma czas siedzenia 24h na grze zeby odbyc trening klubowy.

Żeby odebrać nagrodę trzeba wejść w sklep następnie zakładka event świąteczny Big Grin
Odpowiedz
(20.12.2018, 07:37)polish21 napisał(a): zrobiłem ponad 100 treningu podstawowego i dalej nic nie dostałem to raz po 2 wezcie zmienicie cos z tym treningiem klubowym bo nie kazdy ma czas siedzenia 24h na grze zeby odbyc trening klubowy.

Od razu trzeba ponarzekać zamiast sprawdzić gdzie odbiera się nagrodę. 

PS. To nie jest temat dotyczący Treningu Klubowego

Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Odpowiedz
1. Mam pytanie odnośnie energii, którą się dostaje z paczki. Czy dostajemy od razu całość czy jest ona "zamrożona w depozycie" i wybieramy z niego tyle ile potrzebujemy (bo 1000 jest chyba maksymalnie bez odnawiania energii?)

2. Tutaj raczej propozycja, żeby do tych paczek wprowadzić pieniądze na zużycie takiej ilości energii (na pewno to zwiększy sprzedaż tych paczek).
Odpowiedz
Nie ma limitu trzymania Energii, zawsze dodaje +1 co te 6 min teraz / normalnie co 12 min.
Odpowiedz