Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
9 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dział] Moderator Czatu
Opis propozycji \ pomysłu: Witam. Otóż w tej chwili jest nas blisko 15 osób, które zajmują się czatem. Czas najwyższy, aby stworzyć dla nas kącik na forum. Najlepiej dać 15 tematów o nazwie moderatora czatu i w nim poddziały odwołań od bana na czat czy tez pochwal za włożona prace. Osobny temat z urlopami bądź zgłaszaniem nieobecności. Przy tej liczbie trzeba myśleć o porządku. Poki co przyzwyczajacie graczy do odwołań na PW bądź Support przez co macie niepotrzebnie tylko więcej na głowie. Od takich spraw jest forum. Moim zdaniem już dawno powinno być takie coś stworzone. 

Uzasadnienie przydatności: Po części opisane wyżej.
Oczywiście na tak, brakuje takich działów na forum, gdzie mc mogliby się skutecznie komunikować z administracją, a także mieć możliwość odpowiedzi na skargi/odwołania
Yup, Czarny daje +
Ja również jestem na tak. Bardzo dobry pomysł.
no może być ten dział, bo czemu by nie
Ja też jestem za, na pewno to trochę uporządkuje pewne sprawy.
[Obrazek: 48393916_323270511605635_107400884211679...e=5CBA18EA]
Był nawet moment, że na forum pojawił się dział z odwołaniami, ale Administracja stwierdziła, że odwołania jednak będą rozpatrywane na Supporcie.
Co do działu wewnętrznego to na pewno Wam się przyda, dlatego jestem na tak. Łatwiej dogadać się na forum niż na Mordowni.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
Możemy dodać taki dział po świętach
Drogi Autorze pomysłu, cyt. "(...) czy tez pochwal za włożona prace (...)". Skup się najpierw na tym, by dbać o swoje obowiązki, a nie już myślisz o pochwałach, nagrodach i górze kredytów Wink
Co do samego pomysłu - Czerwony nade mną zdecydował.
Nie liczę na nic z twojego cytatu po prostu dałem propozycje co w takim dziale mógłby się znajdować i być porostu na przyszłość Big Grin skoro akceptacja to można zamknąć.
Wdrożone, zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości