Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[POSTAĆ] Maksymalna energia
Cześć,
Chciałbym jednoznacznie skończyć wszystkie spekulacje na temat maksymalnej energii w grze.
Na forum w poradniku pierwsze kroki napisane jest, że można mieć maksymalnie 1000 energii jednocześnie.
Na czacie dostałem informację, że takowy limit nie istnieje.

Moje pytanie brzmi:
Czy istnieje limit maksymalnej energii czy też nie?
Czy takowy limit jeśli nie istnieje to będzie wprowadzony?
Czy jeśli będę nie logować się przez miesiąc i zaloguję się po miesiącu to ta energia się skumuluje? Czy trzeba się logować co jakiś czas aby energia się zbierała?

Pozdrawiam
Wszystkie moje wypowiedzi, stanowią moją własność intelektualną i podlegają ochronie prawa autorskiego.
Jeśli chcesz wykorzystać w celach zarobkowych którąkolwiek z moich idei zmaterializowaną w postaci zapisu cyfrowego skontaktuj się ze mną.
Z moich informacji energia się sumuje i rośnie ponad limit 1000, tak samo jak sumuje się podczas nieobecności na koncie.
(23.12.2018, 14:47)TFTF napisał(a): Cześć,
Chciałbym jednoznacznie skończyć wszystkie spekulacje na temat maksymalnej energii w grze.
Na forum w poradniku pierwsze kroki napisane jest, że można mieć maksymalnie 1000 energii jednocześnie.
Na czacie dostałem informację, że takowy limit nie istnieje.

Moje pytanie brzmi:
Czy istnieje limit maksymalnej energii czy też nie?
Czy takowy limit jeśli nie istnieje to będzie wprowadzony?
Czy jeśli będę nie logować się przez miesiąc i zaloguję się po miesiącu to ta energia się skumuluje? Czy trzeba się logować co jakiś czas aby energia się zbierała?

Pozdrawiam

Cześć.

1. Nie istnieje limit maksymalnej energii, jaka może odnowić się na koncie gracza.
2. Nie, w chwili obecnej nie planujemy tego.
3. Tak, energia będzie się odnawiała niezależnie od tego czy się logujesz, czy też nie.

Odpowiedź została udzielona, brak dalszej aktywności zatem temat zamykam // Xenka