Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
77.78%
7 77.78%
Nie
22.22%
2 22.22%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Postać] Porównanie statystyk
Witam chciałbym zaproponować dodanie możliwości porównywania statystyk jednego zawodnika z drugim.

Opis: Porównywanie statystyk z innym graczem, które pokaże nam o ile pkt. jest ktoś lepszy w danej statystyce.

Przydatność: Będzie to usprawnianie w którym będzie można szybko porównać o ile jesteśmy lepsi lub gorsi od drugiej osoby w danej statystyce. Będzie to również przydatnę dla Właściciela/Asystenta przy wyborze zawodnika na daną pozycję przed meczem. Teraz jest to bardzo mało widoczne, a dodanie prostego przycisku "porównaj" ułatwiło by zadania przy wystawianiu składu.

Dodałem ankietę. //Serge
Da się to zrobić oczywiście bez tego dodatku, zajmuje jedynie dłużej czasu. Jeśli miałoby wejść takie ułatwienie to jestem za, ale dla wszystkich graczy w klubie dostępne - nie tylko zarząd.
Devils United & CopaCabana
Dla mnie osobiście wystarczyłaby możliwość porównania statystyk wchodząc w klubie w zakładkę zawodnicy oraz wybierając interesującą nas statystykę. System mógłby ustawić zawodników od największej danej statystyki do najmniejszej (np. od największej statystyki pressing do najmniejszej) przez co molibyśmy porównać wszystkich zawodników w prostej tabelce.
Zrobimy sortowanie i to tyle na ten moment Wink