Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Haxball turniej
Witam wpadłem na pomysł by zorganizować turniej w kultowej gierce haxball, moze ktos z was mial okazje zagrac?
Stererujemy swoja kulka a naszym zadaniem jest strzelenie gola ;d.. Link do gierki https://www.haxball.com
Turniej odbyłby sie w systemie 1v1, jezeli znajda sie chetne osoby mysle ze administacja wymysli jakies fajne nagrody a ja rozpisze caly turniej. 
Prosze zglaszac sie w tym temacie.
Odpowiedz
Haxball zawsze na propsie, ale na pewno nie w tym momencie. Przecież teraz na tym forum jest z 10 osób.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
Zgadza się. O takim turnieju można myśleć jakiś czas po starcie serwera, jak już wszystko będzie dopięte.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
czasem grywałem w to... fajna zabawa, ale jeśli już by organizować jakiś turniej to myślę ze w późniejszym etapie i nie 1vs1 tylko jakiś team złożyć najlepiej 3vs3 Big Grin teraz jak
ktoś już wspomniał za mało aktywnych użytkowników na forum mamy.
Odpowiedz
Taką przykładowo pierwszą edycje tego turnieju można by zrobić niedługo przed startem, aby jeszcze bardziej podpompować info o stracie nowej gry. Pozbierać ludzi z FB, żeby zapraszali znajomych do gry (np. drużyn). Do typera udało się zebrać trochę osób. Myślę, że taki turniej przed startem, również jako forma reklamy byłby dobry.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
tez tak myślę. Fajnie ze ta propozycja padła i w swoim czasie można porywalizować troszkę ! Złoić wam dupsko przed startem ft to mentalnie was już będę miał Big Grin teraz dla lepszej integracji można zakładać room i na czacie wklejać link i tak dla zabawy sobie pograć jak będą chętni Smile tylko pewno wieczorami zawsze więcej chętnych będzie
Odpowiedz
Już bywał turniej z nagrodami za czasów starej ekipy FT, ale za dużo osób nie bralo udział Tongue
Odpowiedz
W chwili obecnej rozegranie takiego turnieju mija się z celem (niska aktywność), wrócimy do sprawy krótko przed startem / po starcie.
Odpowiedz
Myślę że to fajny pomysł ale zgadzając się z Dawidem już po starcie gry Smile
Trening czyni, mistrza
Odpowiedz
Fajne to zagrałem pamiętam było coś takiego na FT chyba ....
już nie pamiętam
tylko by się dostawało jakieś PP czy coś
By aktywność wzmacniała
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
Nie zawsze za wszystkie tego typu rzeczy trzeba dostawać same PP. Mam w głowie pewnien pomysł na nagrody za takie coś, ale z tego względu że i tak musiało by to wejść jako patch, to nie muszę się spieszyć.
Odpowiedz
(16.09.2018, 16:17)Limonek napisał(a): Nie zawsze za wszystkie tego typu rzeczy trzeba dostawać same PP. Mam w głowie pewnien pomysł na nagrody za takie coś, ale z tego względu że i tak musiało by to wejść jako patch, to nie muszę się spieszyć.

takie coś popłaca wzmocnienia za czas w grze
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości