Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
67.86%
19 67.86%
Nie
32.14%
9 32.14%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Inne] Interwencje w lidze
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Sposób liczenia pkt za interwencje w lidze
Opis propozycji \ pomysłu: Cofnięcie przelicznika
Uzasadnienie przydatności: Pay2win ? Co to jest za sprawiedliwość ? Tylko gracz z top 4 drużyny zgranie nagrodę bo nie traci bramek. Gdzie jest docenianie graczy ze słabszych drużyn ? Zapobiegam 2/3 bramkom na mecz ? I tak dostanę 0 pkt bo straciłem 2/3 bramki.
5 na 10 interwencji w meczu ??? 0 pkt bo przegrana 1:3. Przy 49 interwencjach w lidze przegrywam z top1 (41 interwencji) o 10 pkt 39 do 29. Gdzie tu jest sens ???? Skoro gram w gorszej drużynie to nie mam szans na najlepszego obrońce ? Gracz z top 1 zaganie 1 interwencje na mecz i wygrają 1:0 np Ja zgrane 6 ale przegramy 0:3 i mam 0 pkt ? Bo tyram za całą obronę, więc nie należy mi się nic ? serio ?

Dodałem ankietę. //Serge
Zgadzam się. Po pierwsze nie podoba mi się to ze w trakcie trwania sezonu następują takie zmiany. Jeśli chcą coś zmieniać to niech zrobią to w kolejnym sezonie. Drugą rzeczą jest to o czym piszesz. Nowy system po raz kolejny jest ukłonem w stronę graczy którzy płaca kosztem zwykłego szaraczka. Logiczne jest ze klub złożony z płacących graczy będzie tracił mniej goli, a w starciu z klubem złożonym z graczy grających za free może się skończyć dość wysokim wynikiem nawet. Mimo zapowiedzi takich ułatwień dla płacących nie było na zadnym wcześniejszym FT. Smutna prawda
Słabszy pod względem OVR ? OVR nie gra, może ten "słabszy" ma lepiej zbudowaną postać, bardziej rozpracował silnik.
Na grupie fb też rozpętała się burza na ten temat.
No bo obronca oprocz interwencji nie powinien tracic bramek. Bo wtedy jestes duzo lepszym obronca a wyprzedzaja cie jakies lepki co zrobią pare interwencji wiecej a straca 60 bramek w lidze...
Teraz dla mnie jest lepiej
Jedynie kara za stracone bramki nie powinna byc x2 ale po prostu jeden stracony gol jeden punkt ujemny

TAK LEPSZY OBRONCA MA MOZE MNIEJ INTERWENCJI ALE NIE TRACI BRAMEK - TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!
Czyli dostaniecie loba z 40m i wina obrońcy ? jest za to karany, strzelą z rzutu wolnego jestem za to karany ? moją stroną nie potrafią przejść zaatakują 2 stroną i strzelą jestem za to karany ? gdzie tu logika ?
Dostajecie czerwo w 5 minucie, drużyna A jest w ciągłym ataku, drużyna B się broni - zapobiegasz 10 akcjom sam na sam, masz 90% wygranych pojedynków główkowych, wykonujesz 5/5 czystych wślizgów ale tracicie bramki bo drugą stroną sie przedarli. Teraz Obrońca drużyny A dotyka piłkę w meczu 5 razy bo akcja i tak się dzieje ciągle z przodu i twoim zdaniem on jest lepszy bo nie stracił bramek ? xdddd
(25.12.2018, 22:11)Marcell napisał(a): No bo obronca oprocz interwencji nie powinien tracic bramek. Bo wtedy jestes duzo lepszym obronca a wyprzedzaja cie jakies lepki co zrobią pare interwencji wiecej a straca 60 bramek w lidze...
Teraz dla mnie jest lepiej
Jedynie kara za stracone bramki nie powinna byc x2 ale po prostu jeden stracony gol jeden punkt ujemny

TAK LEPSZY OBRONCA MA MOZE MNIEJ INTERWENCJI ALE NIE TRACI BRAMEK - TO JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Czytać mi się tego nie chce nawet. Idąc Twoim tokiem myślenia napastnikom odejmujmy bramki za nie strzelonego karnego albo przestrzelony strzał w meczu bo przecież rola napastnika jest zdobywanie bramek. Interwencja to interwencja i jakim prawem maja  być odejmowane? zagrywka typowo pod topke bo nie tracą bramek. Nikt Ci nie broni isc do slabszego klubu i nabijać interwencji. Logiczne jest ze druzyna broniaca sie zaliczy wiecej interwencji.
Jak już takie zmiany powinny być to
1 interwencja = 1 pkt
1 faul w meczu - -1 pkt

Obrońca ma 5 interwencji i 3 faule, zdobywa 2 pkt.

Faul obrońcy jest związany z tym co SAM zrobił, a utrata bramki to "kara" zespołowa na którą dany obrońca może nie mieć wpływu
Ale chyba na tym to polega, że włożony czas, wysiłek czy nawet pieniędze musza przynosić korzyści.
Spojrzmy na realny świat - obrońcy najlepsi sa w najlepszych klubach. Mimo ze maja mniej interwencji od obroncow ze sredniakow i slabszych druzyn, to sa lepszymi obroncami.
Bo co z tego ze zrobisz 5 i interwencji w meczu jak miną cie 3 razy i starcisz 3 gole...
Nawet jak obronca gra mecz gdzie ma 10 interwencji a straci 3 gole to nie ma opcji ze zagral dobry mecz - dopuscil do straty 3 goli

Czemu w najlepszych ligach swiata najlepszymi sa obrońcy ktorzy traca malo goli a nie obrońcy ktorzy maja 2x wiecej interwencji ale sa na dnie tabeli z klubem. Proste
Właśnie wygrałem mecz 3-2 zalicyłem 3 interwencje czyli wychodzi na to, że jestem na -1 z tego meczu będąc wyróżniającą się postacią w grze defensywnej.

@do kolegi wyżej
czyli w słabszych drużynach nie ma dobrych grajków Wink Są, wyróżniają się i dlatego idą do tych lepszych drużyn po zakończeniu sezonu. Lepszy klub już dostaje premie za miejsce.
Również uważamy, że obecnie słabo to wygląda. Jeśli jestem najlepszy obrońcą w drużynę i mam słabszych kolegów w drużynie to co z tego, że robię dużo interwencji skoro i tak dostajemy po kilka bramek. Nowy system zmusza mnie do odejścia jeśli chcę walczyć o medal, bo po prostu w słabym klubie nie da się teraz niczego osiągnąć.
Tak jak w prawdziwym zyciu Smile
(26.12.2018, 18:00)Marcell napisał(a): Tak jak w prawdziwym zyciu Smile

Co w prawdziwym życiu ?? Interwencje są zapisywane każda jedna, czy to blok czy odbiór wszystko idzie do statystyk. I żadna strata bramki nie odejmuje interwencji. Tak jest w prawdziwym życiu. Zobacz sobie statystyki obrońców w czołowych ligach europejskich. Przeważnie zawsze przeważa zawodnik z klubu który jest gdzieś w środku stawki.  Gdyby przyznawali za to medale nikt z topu by nie dostał. Wiec nie wyjeżdżaj tutaj z prawdziwym życiem.
Jakoś w prawdziwym życiu taki Piątek jest objawieniem ligi włoskiej czy nawet rundy jesiennej, a powiedzenie, że gra we włoskim przeciętniaku to może i za dużo.
Thumbs Down 
Poprzednie liczenie interwencji było jedyną zbalansowaną rzeczą w tej grze, bo przynajmniej ktoś kto gra za darmo też mógł zagrać dobry sezon. Nie gram obrońcą, ale myślę że ta zmiana mocno zdemotywowała graczy i jest kolejnym strzałem w kolano.
Medal ma być wynikiem treningu, poświęcenia a nje szczęścia...
Jesli bym trenował a ciagle jakies slabe papcie mialyby mi zabierac medale to dziękuję za taka gre Smile
A w prawdziwym zyciu moze i ze słabszych klubow maja wiecej interwencji ale to ci co sa z topki i traca malo goli dostaja wyróżnienia za najlepszego obronce
Włożylem w te gre dokladnie 19,99...
Nie duzo... ale za to wlożyłem w to mnostwo czasu na trening, na tricki, na analize rynku, na handel... dlatego nie chce zeby wyprzedala mnie ciapa co traci po 5 goli na mecz i ona ma miec medal za najlepszego obronce? Smieszne
Lepszy klub lepszy obrońca tak ? hmmmm np Piątek jakiś tam grajek w jednych z gorszych lig w Europie - ekstraklasie, strzela kilka bramek w innej lidze i myk wart 30 baniek czy w ciągu 3 miesięcy coś zmienił w grze ? no raczej nie, na zasadzie kolegi kilka postów wyżej wnioskujemy, że czym lepszy klub to lepszy grajek nawet jeśli nic nie działa w meczu. Mając 52 interwencję jestem słaby co nie ? bo gram w bardzo słabej drużynie ale jakbym teraz przeszedł do topki to.... obrońca dekady, najlepszy, nie tracimy bramek.... żenada
-----
Edit: Wczoraj miałem 29 interwencji dziś 22 xdddd to nieźle (w karierze 52 xd) Remis 2:2 zanotowałem chyba 4-5 interwencji, a w rankingu straciłem 7pkt ??? haha co do ehm
O godzinie 10 jestem 6 w rankingu mijają dwie godziny jestem 7 ?????? Meczy nie było, a moje minuty w lidze poszły w górę z 1815 do 1826. Mam rozbieżność między danymi z kariery, a klasyfikacją w lidze. Ktoś może to wyjaśnić ?
(27.12.2018, 13:04)Gremo napisał(a): O godzinie 10 jestem 6 w rankingu mijają dwie godziny jestem 7 ?????? Meczy nie było, a moje minuty w lidze poszły w górę z 1815 do 1826. Mam rozbieżność między danymi z kariery, a klasyfikacją w lidze. Ktoś może to wyjaśnić ?

Zapewne szybciej pomoc uzyskasz jak założysz zgłoszenie na Supporcie.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Przemyślimy jeszcze raz system interwencji po zakończeniu trwającego sezonu.