Ankieta: Czy jesteś za?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
82.26%
51 82.26%
NIE
17.74%
11 17.74%
Razem 62 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Trening] Bonusy
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:  Trening Podstawowy.
Opis propozycji \ pomysłu:  Moim zdaniem w treningu normalnym powinna być opcja zdobycia: 
  • Klucze Darmowe 
  • Klucze Premium  (Mniejszy % od darmowych ale jednak)
  • Punkty Energii
Uzasadnienie przydatności:  Obecnie do zdobycia jest: 
  • brązowa paczka  (najczęściej czyli najwiekszy % ustawiliście)
  • srebrna paczka (zapewne 50% mniejsza szansa od brązowej)
  • Booster (porównywalna szansa na zdobycie do brązowej paczki)
  • złota paczka (zapewne 50% mniejsza szansa od srebrnej) 

Drodzy gracze, wiem i rozumiem że klucze można KUPIĆ w sklepiku premium. Jedyne co mogę dodać to tyle, że itemy losuje się bardzo słabe, bardzo dużo mamy paczek.  Jak będzie wiecej kluczy do zdobycia za DARMO   w sumie trudno to nazwać DARMOWYM sposobem skoro za trening sie płaci bardzo dużo Punktów Energii które najpierw trzeba kupić w sklepie :Smile

Reasumując, im więcej sposobów na zdobycie darmowych/premium kluczy tym rynek z paczkami będzie lepiej funkcjonował. Ci co trafią klucz albo wykorzystają swoje paczki które posiadają albo kupią z rynku. Także powinno się coś zmienić na plus... Smile 
Ja jestem za, ponieważ nie oszukujmy się ale w tym momencie jest tak biednie, że aż brak słów jakimi to słowami opisać.

Paczek ? Ponad 500, np u mnie, kluczy ? 1 dziennie = teraz dwa bo jest event, sprzedawać paczki na rynku ? Kto kupi brąz za 1 kredyt skoro każdy tego ma od 300 do 500 sztuk, sprzedawać srebro ? Taki sam sens jak brąz, sprzedawać złoto ? Tu już się opłaca, tylko, że problem jest w tym, że tych paczek nie ma, o platynie już nie wspomnę bo PLATYNA to tylko TOP 3 może ogarnąć nie wspominając o średnich graczach kończąc na tych zwyczajnych - Ci jedynie to mogą sobie popatrzeć na tę platynę na obrazku, ewentualnie czekać aż serwer padnie i wtedy jakimś cudem sobie otworzą jedną PLATYNKĘ.

Bonusy w treningu? Dajcie spokój, po pierwsze bardzo rzadko, przy wykorzystaniu 200 ene gdzie dla zwykłego szarego gracza to jest niemożliwe no chyba, że teraz gdzie jest event, ale nie będzie on trwał w nieskończoność - wypadnie może z 5 bonusów, w tym 3 brązowe paczki, jedno srebro, a zazwyczaj boster. Złota paczka w bonusie treningu ? Zapomnijcie, no chyba, że masz totalnego fuksa albo szczęście jak w trafieniu 6/6 w Totka.

Bonusy w pojedynkach ? Było dobrze, ale coś zostało pozmieniane, wczoraj 17/20 wygranych bodajże, i nagrody to 10k euro i 10 energii jakieś bostery i może srebrna paczka z 2 razy albo maks, a sami wiecie jak ciężko tu pojedynki wygrać, trzeba trochę pomyśleć albo mieć też czasami szczęście.

Reszty nie ma co komentować bo nic więcej tutaj nie można zdobyć, o zadaniach to nawet nie piszę, bo te zadania to są tak skromne i te jeszcze co chwile nieszczęsne brązowe paczki, co prawda jak może zrobimy z 12 poziom jednego zadania to wtedy może wyleci złoto tylko ile nam to potrwa? 2-3 miesiące ? Wtedy złoto będzie chodziło po 10 kredytów, jak już kosztuje mniej niż 100 albo 100.

Także proponuję czerwonym jeżeli chcą, żeby ta gra utrzymała się chociaż pół roku albo rok niech zaczną coś wprowadzać, dla mnie to obojętność bo gram dla zabawy, ale tutaj praktycznie nie ma nic do roboty, gdyby nie ten event ( gdzie zaraz się skończy) to na FT potrzebujemy 30 minut dziennie i śmiało można się nie logować przez 1-2 dni, jeżeli nie jesteśmy właścicielami klubu, bo po co ? Żeby popatrzeć na mecze?
popieram również, podobna sytuacja jest w zadaniach... setki brązowych paczek... w zadaniach to jeszcze stosunek ilości brązowych do srebrnych i złotych jest nierównomierny. Wracając do tematu, przedmówcy wyczerpali praktycznie temat, ja dodam od siebie, że zimowej paczki na średnio 300 treningów dziennie, które klikam i kilka pojedynków na triki (które nadal potrafią źle działać) nadal nie zdobyłem ani jednej. W zapowiedziach przed betą jeszcze były zapowiedzi, że nastawienie na graczy, niestety jak dostrzegli admini że mają te 6 milionów odwiedzin to stwierdzili, że jednak kasa się liczy...
Coz więcej można napisać. Chyba każdy kto gra wie ze tak powinno to wyglądać od początku. Obecnie otrzymujemy tylko klucze darmowe które tak naprawdę są czasami problemem bo gdy trafimy bardzo dobry item nie pod nasza pozycje zamiast zarobić na nim musimy go trzymać. W treningu klucze powinny wypadać i podoba mi się propozycja żeby mały % szansy był również na klucz premium w treningu. Obecnie z paczkami jest dramat. Mam ponad 500 brązowych paczek i 70 srebrnych. Nie ma czym otwierać ich nawet. Dodam jeszcze ze dla płatników wprowadzili więcej platynowych paczek w top tygodnia bo pewno płakali ze tylko jedna osoba wygrywa. Wiec droga Administracjo może w końcu zrobicie tez cos dla nas?? Tak wiem ze nie zarabiacie na nas aż tyle co na tych  z topki, ale bez nas nie będzie tej gry.
Jestem za. Darmowych sposób na zdobycie czegoś jest tyle co nic. Tylko płać, płać, płać jak chcesz coś osiągnąć. 12 platyn dla zwycięzcy top tygodnia to można dać, ale zmienić nagrody za zadania, pojedynki, czy dodać lepsze bonusy w treningu podstawowym to po co. Brązowych paczek nasrane jak botów w M1 na PLu w metinie.

Pozdrawiam autora posta, administracji NIE pozdrawiam.
Moje zdanie jest takie że sami jesteście sobie winni. Rozumiem przeznaczać na grę kilka dych miesięcznie. Powiedzmy do 100 zł. Jeśli Top 30, gracze którzy wydają kilka tysięcy chcą tyle wydawać - to proszę bardzo. Jeśli wy chcecie kupować marne kilka kredytów za 90 zł, to kupujcie. Ja już powiedziałem na fejsie - dopóki nie będzie premium account i równa kwota dla wszystki + zlikwidowanie pay 2 win - grosza nie dam. Jak moje postulaty zostaną wprowadzone, jestem w stanie płacić nawet ok 100 zł miesięcznie tak jak i mój team. Teraz zwyczajnie nie ma sensu wydawać tych 100 zł bo nic sensownego za to nie ma, kilka energii do trenowania na kilka dni.
Sami sobie winni ? ale to co masz komuś blokować konto Bankowe czy tam inne sposoby płatności ?

jak dla mnie pomysł bardzo dobry ! Oby szybko został wprowadzony !
Kolejny pomysł, który powinien być z tagiem [DEJ]. Nic nie zmieni oprócz tego, że Ci co wydadzą więcej na energię będą mieli więcej szans na zdobycie kluczy. Więcej losowości, więcej bonusów dla płatników. O ile w pojedynkach wprowadzenie kluczy jako nagród jest spoko, bo każdy bez względu na to czy włoży coś w tę grę czy nie ma takie same szanse to tutaj niezbyt, bo nie potrzeba żadnego myślenia.
(26.12.2018, 14:06)Trxior napisał(a): Kolejny pomysł, który powinien być z tagiem [DEJ]. Nic nie zmieni oprócz tego, że Ci co wydadzą więcej na energię będą mieli więcej szans na zdobycie kluczy. Więcej losowości, więcej bonusów dla płatników. O ile w pojedynkach wprowadzenie kluczy jako nagród jest spoko, bo każdy bez względu na to czy włoży coś w tę grę czy nie ma takie same szanse to tutaj niezbyt, bo nie potrzeba żadnego myślenia.

Wystarczy ruszyć głową, nie wymagam wiele... Jesteś jedyną osobą która dając [NIE] napisała komentarz. Dziękuję Ci za to, mogę obalić twoją teorię dzieki twojej odpowiedzi... 

Nic trudnego jest zwiększyć drop jak to by wyglądało przykładowo. 
  • od 1 do 100 PE  - Drop najwiekszy  w treningu   np. 5%
  • od 101 do 200 PE - Drop mniejszy w treningu np. 4%  itp 
Co to da? a to że ci co klikają ile wlezie nie bedą dropić np. po wytrenowaniu 300 PE prawie nic ;]
Sad 
Zdecydowanie jestem za bo drop jaki jest to faktycznie dramat...Smile Typowo robione na kasę, nie kupisz w sklepie nie otworzysz? Druga sprawa jeśli to przejdzie i to poprawia to trzeba zrobić też ankoete na zasadzie % dropy że skrzynek bo jak np w złotej to jest totalna porażka na 10 skrzynek 1 zielony reszta ochłapy zapychające szatnie bo nie wolno tego sprzedać, ps nikt tego nie chce kupić...
To nadal jest pomysł gdzie nie musisz się natrudzić by ten klucz zdobyć i wciąż decyduje o tym losowość, a płacąc więcej zwiększasz swoje szanse.
Oczywiście że pomysł na NIE.
Kolejna propozycja która ma sprawić że dostaniesz coś za darmo. Jaki sens miałoby rozdawanie kluczy za darmo? No jeśli szkoda komuś kasy to właśnie po to są klucze darmowe. Nie można mieć pretensji do graczy którzy wydają pieniądze bo właśnie tutaj pojawia się ta róznica. Jeśli płacisz to wiadomo że masz coś extra, jeśli nie to grasz tylko dla siebie i masz darmowe klucze. Zresztą bez przesady. Według mnie wszystko jest Okej, bo żeby kupic klucze naprawdę nie trzeba dużo robić. Sprzedajesz złota paczkę i to wszystko.
Ludzie, dajcie jakaś sensowna propozycje, moduł który rozszerzy grę, da nowe możliwości. A nie tylko dajcie to za darmo, tamto za darmo, a w ogóle to może jeszcze podczas pracy powinny paczki i klucze wypada od tak, dla zasady. Masakra Smile
Jestem jak najbardziej za. Tutaj nawet nie trzeba komentować. Idealny plan zmiany bonusów za trening Wink
(26.12.2018, 14:38)Trxior napisał(a): To nadal jest pomysł gdzie nie musisz się natrudzić by ten klucz zdobyć i wciąż decyduje o tym losowość, a płacąc więcej zwiększasz swoje szanse.

Błagam, czytaj ze zrozumieniem Smile
(26.12.2018, 14:46)Asesor napisał(a):
(26.12.2018, 14:38)Trxior napisał(a): To nadal jest pomysł gdzie nie musisz się natrudzić by ten klucz zdobyć i wciąż decyduje o tym losowość, a płacąc więcej zwiększasz swoje szanse.

Błagam, czytaj ze zrozumieniem Smile
Śmiało, wyjaśnij co Ci się tu nie zgadza ; D
Według mnie na nie, bo i tak cały czas lecą brązowe paczki, bądź jakieś boostery - dużo to nie zmieni, bo z takim podziałem procentowym jaki jest teraz to można się spodziewać że klucz premium dostaniesz raz przez całą karierę, po wyklikaniu 200 akcji przez dwa miesiące. Wszyscy popierający właśnie pokazali na czym im tak na prawdę zależy. Zamiast wypowiadać się w sensownych propozycjach piszecie tylko w tych gdzie proponuje się darmowe klucze, złote i platynowe paczki w ilościach 10 dziennie. Tutaj chodzi o balans, nie trzeba nowych nagród które i tak wypadną dziesięciu osobom w ciągu dnia, tylko trzeba te nagrody i procenty jeszcze raz przemyśleć.
Pisałem już w poście na temat konta premium że obecny system pay2win jest kompletną porażką i tak na prawdę nic już się z tym nie da zrobić. Jakiekolwiek dodawanie nagród darmowych zwiększa tez te nagrody topce więc niestety nie tu leży problem (Aczkolwiek przyznam, że gra jest okropnie nudna i wymaga może 30 minut dziennie żeby wszystko ogarnąć). Moim zdaniem zwyczajnie administracja poczuła "piniondz" i niestety zapomniała o tej zasadzie, że bez niepłatników tej gry zwyczajnie nie będzie.
Odnosząc się do pomysłu : Fajnie, bo przyznam że ja już nawet nie patrzę na kolejny bonus z treningu (których dostaje max 3 dziennie przy trenowaniu tych 200 PE), bo po co się dodatkowo denerwować kolejną brązową paczką. Szczerze wolę żeby trafił się jeden bonus w treningu ale niech to będzie coś co mi się przyda, a nie zepsuje mi humor. Chciałbym, żeby ten bonus był po prostu czymś pozytywnym bo aktualnie to jest zwyczajna porażka.
Inną kwestią jest to jak reaguje administracja. Napisałem raz temat o tym, że zadania za rozwój mogłyby dawać euro zamiast brązowych paczek (rozwijam się - wydaje euro - dostaje euro na dalszy rozwój) zamiast (rozwijam się - wydaje euro - więcej brązowego w zakładce paczki), a odpowiedź brzmiała "Nie ma nic za darmo, a już na pewno nie ENERGIA" - Tak, ENERGIA. (To pokazuję ile interesują ich nasze pomysły  Dodgy )
Powtórzę jeszcze raz to co pisałem w innym poście. Dobra gra free2play to taka która nie daje przewagi płatnikom, ale mimo to zachęca do mikropłatności. Mam tutaj na myśli to, że najlepszą mikropłatnością byłoby konto premium, które przyspieszałoby nasze treningi, dało możliwość innych modeli postaci, ładniejsze ciuchy, trening klubowy o każdej godzinie, energia x1,5 może 2 darmowe klucze dziennie i wszystko co fajnie wygląda ale nie daje przewagi, ewentualnie jakąś minimalną. W tym wypadku gra ludzi nie płacących musiałaby trwać znacznie dłużej, żeby do tego konta zachęcić. Np. zamiast 30 minutego treningu dziennie, bez konta premium powinniśmy grać np. 3 godziny. Ale oczywiście w tym momencie mamy już graczy, którzy osiągnęli prawie maksymalne poziomy i takie zmiany nie miałby sensu.
Podsumowując: nie widziałem nigdy dobrej gry f2p, w której mikropłatności dawałby taką przewagę. Pewnie dlatego, że takie gry długo się nie utrzymują, a u Was za 2 miesiące pewnie zostanie 100 graczy z topki, którym będzie szkoda wydanych tysięcy złotych więc dalej będą klikać.
Sprzeczna jest logika osób, które piszą, że to Top gracze zyskają na tej zmianie (?)
Obecnie w treningu do zdobycia są:
  • Brązowa paczka
  • Srebrna paczka
  • Złota paczka
  • booster
Nie rozumiem problemu w dodaniem do bonusów: 
  • Darmowy klucz
  • Klucz Premium
Dodając te dwa bonusy nagle topka odleci w świat? 
Zastanówcie się, bo to w głównej mierze właśnie dla was, słabszych graczy... Topka kupuje sobie klucze PREMIUM za 500 zł. Osoby które nie inwestują w grę mają możliwość otrzymania 1 klucza darmowego dziennie i na tym się konczy...
Klucze mozna było zdobyć też w pojedynkach na tricki, niestety ktoś odpowiednio zmniejszył ten bonus tak, że nie wypada wcale albo sporadycznie co również jest do poprawy moim zdaniem.

To jest jedyny moduł do którego można dodać KLUCZE, do zdobycia za darmo. Po prostu innych modułów NIE MA.
Może nie odleci w świat ale zyskaj jak zwykle najwięcej. A dla zwykłego gracza niewiele to wniesie.
(27.12.2018, 10:09)Marcin HF napisał(a): Może nie odleci w świat ale zyskaj jak zwykle najwięcej. A dla zwykłego gracza niewiele to wniesie.

Co masz na mysli, że dla zwykłego gracza niewiele wniesie ?  Przecież bonus z paczki jest losowy i zależy od szczęścia. 
Top gracze losowali po 100 paczek na raz i ani razu nic złotego nie wyleciało, gdzie przeciętny kowalski w tym czasie trafia max bonus 50 kondycji.

Pragnę również nadmienić, iż top gracze w większości są już ubrani w TOP itemy. Więc nie wiem w jaki sposób byliby jeszcze na plus otrzymując KLUCZ DARMOWY z treningu i SPORADYCZNIE klucz Premium.  
Jak dla mnie przedstawiłeś słaby argument.

PS. Przypominam, że otwierając paczkę kluczem DARMOWYM nie mamy możliwości go sprzedać na rynku.