Ankieta: Czy chcesz dodatkową opcje "Forum" w zakładce klub
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
84.62%
11 84.62%
Nie
15.38%
2 15.38%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Klub] forum
Moduł, w którym chcesz coś zmienić:

Klub

Opis propozycji \ pomysłu:

Dodatkowa opcja "Forum klubowe" w zakładce klub

Uzasadnienie przydatności:

Zamieszczanie stałych informacji nt. działania klubu, informacjach o treningu, rozbudowa stadionu, pensja itd..

Na czacie informacje z czasem są usuwane, nie wszyscy wchodzą i czytają, to samo tyczy się wiadomości klubowej gdzie sie tego nie czyta i usuwa. Opcja daje możliwość zamieszczenia stałego postu gdzie każdy w klubie może wejść i przeczytać.
Forum klubowe nie zaszkodzi, wiadomo mamy czat od tego ale tam się raz dwa wiadomości przywijaja, a ważniejsze informacje wysyłamy jako klubowa wiadomość. Powinno nam wystarczać ale tu się zgodzę ważne informacje ciężko obgadać na osobnym pokoju, dlatego forum klubowe jak najbardziej by się przydało. Chociaż już z początku gdzieś propozycje widziałem
Forum klubowe to tak na prawdę podstawa. Wiadomość klubowa służy do przekazania wiadomości wszystkim zawodnikom, ale żeby poznać ich opinię musimy to rozwiązywać w inny sposób. Przecież nie każdy klub jest tak "wielki" jak Bolixsnosoliss i nie zakłada fanpage swojego teamu :D
Ja również jestem za. Można wysłać ważne info na czacie, ale niestety zniknie prędzej czy poźniej. Forum klubowe, to świetne miejsce dla wiadomości na stałe. Każdy może zajrzeć, przypomnieć sobie i zrobić co trzeba.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Jeżeli to nie duży problem to byłoby świetnie, można dyskutować na kilka tematów jednocześnie i mieć wszystko uporządkowane.
Akceptujemy ale na dalszy plan bo zgodzicie sie że nie jest to palącej potrzeby dodatekSmile