Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska piłka nożna
Cześć, założyłem ten temat byśmy mogli porozmawiać o naszej reprezentacji. 

Obecnie dużo mówi się o zmianie selekcjonera w Polskiej reprezentacji, jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Kto byłby dobrym następcą Nawałki?  Według tego co podają na tą chwilę media najpoważniej uwzględniany jest Włoch, Cesare Prandelli.

Zapraszam do dyskusji Smile 
[Obrazek: de_gea___vfl_forum_signature_wallpaper_b...bfq21r.png]
Odpowiedz
Tomek Hajto xd
Odpowiedz
(01.07.2018, 16:34)robi77 napisał(a): Tomek Hajto xd

To byłby najlepszy kandydat Tongue
Odpowiedz
Ja słyszałem cos o Slavenie Biliciu . Uważam ze jedynie ktoś doświadczony z zagranicy może ruszyć nasza kadrą bo nie oszukujmy się, ale w Polsce nie ma topowch trenerów, a obecnie będziemy przechodzić małą rewolucje kadrowa wiec trzeba kogoś z głowa
Odpowiedz
Jutro konferencja, to coś się zapewne dowiemy Smile
Odpowiedz
(02.07.2018, 19:09)Dawid napisał(a): Jutro konferencja, to coś się zapewne dowiemy Smile

Oby jakaś  merytoryczna
Odpowiedz
(02.07.2018, 19:17)Dawka napisał(a):
(02.07.2018, 19:09)Dawid napisał(a): Jutro konferencja, to coś się zapewne dowiemy Smile

Oby jakaś  merytoryczna
Z tego co czytałem będzie poświęcona nieudanym mistrzostwom świata. Ale na 100% ktoś zapyta o przyszłość trenera.
Odpowiedz
(02.07.2018, 19:19)Dawid napisał(a):

Oby jakaś  merytoryczna
Z tego co czytałem będzie poświęcona nieudanym mistrzostwom świata. Ale na 100% ktoś zapyta o przyszłość trenera.
Tylko pytanie brzmi czy odpowiedzą coś sensownego czy dyplomatycznie wykręcą się od tematu
Odpowiedz
(02.07.2018, 19:24)Dawka napisał(a):
(02.07.2018, 19:19)Dawid napisał(a):

Oby jakaś  merytoryczna
Tylko pytanie brzmi czy odpowiedzą coś sensownego czy dyplomatycznie wykręcą się od tematu

Zobaczymy niebawem Smile
Odpowiedz
prędzej czy później, muszą podjąć jakąś decyzję
Odpowiedz
I podjęli - Nawałka odchodzi. Mimo wszystko szkoda, wspaniały trener...teraz pytanie, kto za niego?
Odpowiedz
Obstawiam Probieża, Brosza albo Magiere. Dużo sie mówi o Prandellim ale watpie że PZPN sie dogada. Adam Nawalka jest drugim najgorzej zarabiajacym trenerem na MŚ, także watpie że zmienia plany finansowe.
Odpowiedz
Może Stanisław Czerczesow? Big Grin
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam to on zarabia KILKANAŚCIE razy więcej niż Nawałka, więc to raczej nierealne. Tym bardziej, że Ruscy po udanym mundialu raczej nie będą chcieli go puścić.
Odpowiedz
To takie spekulacje, bez dalszych rozważań Smile
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
Moim zdaniem i tak zarabiają stosunkowo za dużo, a co dopiero piłkarze. Ale odbiegając od tematu Nawałki i kasy.. Ostatnio czytałem jakiś artykuł w necie odnośnie Lewego, dlaczego tak słabo wypadł na mundialu. Zdaniem pewnego Pana było spowodowane to zbytnią muskulaturą. Uznał, że Lewy nie jest już tak zwinny jak kiedyś i teraz rzekomo jest za ciężki by grać tak dobrze jak kiedyś. Co o tym myślicie? Moim zdaniem to lekka przesada i zawsze trzeba znaleźć jakieś wyjaśnienie albo powód do afery. Przykładowo Ronaldo jest dużo bardziej umięśniony od niego, a w moim odczuciu porusza się dobrze i należy do zwinnych piłkarzy.

A co do afer - ostatnio też widziałem jak to poleciał hejt na Kryche i jego dziewczynę za to, że na plaży włożyła ona mu palec w dupę za przeproszeniem. Tongue Co ten czas wolny robi z ludźmi.

PS. Jak gdzieś odnajdę ten tekst to go podrzucę gdyby ktoś był zainteresowany.
Odpowiedz
Glupie, przecież w Bayernie strzela, w elimkach i sparach też rade dawal
Odpowiedz
Ja widziałem tylko memy z Krychą Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
(06.07.2018, 21:53)Limonek napisał(a): Ja widziałem tylko memy z Krychą Big Grin

I palcem? Big Grin
Odpowiedz
(06.07.2018, 21:55)Dawka napisał(a):
(06.07.2018, 21:53)Limonek napisał(a): Ja widziałem tylko memy z Krychą Big Grin

I palcem? Big Grin
I palcem Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości