Ankieta: Czy jesteś za zwiększeniem częstotliwości żółtych i czerwonych kartek?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
89.47%
17 89.47%
Nie
10.53%
2 10.53%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Silnik meczowy][Rozgrywki] Zwiększenie ilości żółtych, oraz czerwonych kartek
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Silnik meczowy

Opis propozycji \ pomysłu: Chciałbym, aby częstotliwość żółtych i czerwonych kartek się zdecydowanie zwiększyła, ponieważ teraz są niezwykle rzadkie (w mojej drużynie 4 na 29 meczów), a jak już dostanie ktoś jedną żółtą kartkę, to ona mu nic nie robi bo jedna na cały sezon nic nie wnosi Smile
Proponuję, aby za spowodowanie karnego (średnio jest jeden na mecz) było prawdopodobieństwo 75% żółtej kartki, oraz za każdy spowodowany rzut wolny (tych już jest około 3-5 w meczu) 50% szansy na żółtą kartkę oraz 10% na czerwoną. Oraz 3 żółte kartki=1 mecz pauzy.

Uzasadnienie przydatności: Na razie kartki nic nie wnoszą, bo są za rzadko. Jeśli zwiększymy ich tak częstotliwość (bądź w inny sposób), będzie miało to realny wpływ na grę, uatrakcyjni spotkania, oraz wymusi rotacje w składzie. 

P.S. Mówię to jako właściciel klubu, a nie zdesperowany rezerwowy Smile
Jestem za, aktualnie kartki a także i kontuzje są bez sensu :p. A może tak posunąć się dalej i stworzyć coś, dzięki czemu my sami możemy decydować czy chcemy w danym meczu grać z większą agresją i poświęceniem kosztem ryzyka?
(04.01.2019, 19:53)itachitorres napisał(a): Jestem za, aktualnie kartki a także i kontuzje są bez sensu :p. A może tak posunąć się dalej i stworzyć coś, dzięki czemu my sami możemy decydować czy chcemy w danym meczu grać z większą agresją i poświęceniem kosztem ryzyka?

Z tego co kojarzę taki podobny temat z agresja nie przeszedł. 

A co do głównego wątku to jestem na tak. Powiem szczerze że sam jeszcze żadnej czerwonej nie widziałem. W całym sezonie dostałem 2 żółte kartki. Propozycja wiele nie zmieni i nie da nikomu żadnej przewagi, więc mam nadzieję że podkręcenie kilku % nie będzie stanowić problemu.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Nie wiem, czy zostało to spełnione, ale zauważyłam, że w co 2 moim meczu zdarzają się kartki żółte, u Was jakaś poprawa? Big Grin
Myślę, że są kontuzje, a absencje za kartki też się zdarza, więc podkręcenie małych % to nic złego.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
(06.01.2019, 23:33)Xenka napisał(a): Nie wiem, czy zostało to spełnione, ale zauważyłam, że w co 2 moim meczu zdarzają się kartki żółte, u Was jakaś poprawa? Big Grin
Myślę, że są kontuzje, a absencje za kartki też się zdarza, więc podkręcenie małych % to nic złego.

Na 10 ostatnich spotkań 3 żółte. 

Nie rozumiem dlaczego propozycja z agresją miałaby nie przejść..
Jestem za. Aktualnie system kartek nic nie wnosi w rozgrywkę.
Jestem na tak Smile

Upomnienie, komentowanie powinno odbywać się w sposób merytoryczny. Następnym razem uzasadnij swoją wypowiedź. // Serge
Buduje ktoś boisko by uniknąć kontuzji?
Bo ja nie uważam to bez sensu bo ich i tak nie ma.
Dlaczego w sytuacjach gdzie jest FAUL i KARNY nie ma nigdy kartki żółtej bądź czerwonej? Przecież to bez sensu nawet tutaj dodać taki element. Kontuzje delikatnie można było by zwiększyć ale też tak by nie przesadzić ,do tego już dojdzie ciekawszy element losowości. Jestem jak najbardziej na tak.
Wystarczy, że została zmniejszona regeneracja zdrowia. Zwiększenie % na otrzymanie czerwonej kartki mogłoby wcale nie spotkać się ze zrozumieniem ze strony klubu, który z tego tytułu straci mistrzostwo lub puchar.
Odrzucone.
Zamykam.