Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
letnie okno tranferowe
Co sądzicie o letnim oknie transferowym?

Jakie transfery będą?
Możecie tu napisać.
Odpowiedz
Nie baw się czcionką, bo nawet się tego nie da czytać Big Grin
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
Chłopie daje po oczach. I troche nie na bieżąco jesteś bo Griezmann oficjalnie zostaje w Atletico Big Grin
Odpowiedz
Lewandowskiego nigdzie nie puszczą, to samo Neymara. Griezmann wypowiadał się na temat swojej przyszłości i potwierdził pozostanie w Atletico.

PS. Po co taka kolorowanka? Popraw, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.
Odpowiedz
Griezmann już dawno potwierdził, że zostaje w Atletico, o ile mnie pamięć nie myli to jeszcze przed mundialem, więc twoja teza odejścia francuza do ligi angielskiej, jest błędna.
Co do Neymara przeczytałem dany cytat - "Neymar w PSG (nikt nie zaoferuje więcej niż PSG ponieważ on tylko drybluje" i już wiedziałem, że nie ma sensu czytać dalej.

I to, co zostało już wyżej wspomniane - czcionka, kompletnie bez sensu, kolor czcionki na sens, by podkreślić jaką frazę, czyli jedno, dwa słowa, a nie po to by cały czas pisać kolorem, co to daje? tylko gorzej się czyta.
[Obrazek: Swansea-City-0-%E2%80%93-3-Tottenham-Hot...C563&ssl=1]
Odpowiedz
Hazard do Realu, Heh
Trening czyni, mistrza
Odpowiedz
(16.07.2018, 20:04)Lionel Messi 10 napisał(a): Hazard do Realu, Heh

bardziej widziałabym go w barwach Man City czy Barcelonie niż Realu :/
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
[Obrazek: cDCLKwY.png]
Odpowiedz
Courtois i Hazard do Realu Madryt i tyle Big Grin
Trening czyni, mistrza
Odpowiedz
(17.07.2018, 12:38)Lionel Messi 10 napisał(a): Courtois i Hazard do Realu Madryt i tyle Big Grin

Na razie cisza w tym temacie. O ile odnośnie Courtois pojawiają się sporadycznie jakieś informacje w sprawie transferu, o tyle odnośnie Hazarda temat ucichł.
Odpowiedz
No i dobrze, nie wyobrażam sobie gry Chelsea w kolejnym sezonie bez Hazarda
Odpowiedz
Robi ja liczę ze odejdą j i ze Kante jeszcze dolaczy do nich bo tez ploty slyszałem Big Grin
Odpowiedz
E tam... i tak arsenal 4 Smile
Odpowiedz
Malcom przechodzi do Barcy Smile
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
Pogba do Barcelony

Paulo Dybala do La Ligi za 120 mln dolarów
   ,,Jestem tutaj by podtrzymywać dobrą atmosfere,
   tak jak to Peszko robił  na mundialu"
[Obrazek: KuhmsVp.png]
Odpowiedz
Jak zapatrujecie się na obecną kadrę Realu Madryt? Będzie w tym roku Neymar? Big Grin
Wierny fan Realu Madryt oraz AC Milan http://arjenworld.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości