Ankieta: Uważasz, że ta opcja jest potrzebna w grze?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
98.00%
49 98.00%
Nie
2.00%
1 2.00%
Razem 50 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SILNIK MECZOWY] Propozycja dotycząca meczy
Witajcie, chciałbym wam zaproponować małe udogodnienie:
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: [silnik meczowy/mecze]
Opis propozycji \ pomysłu:
Opcja nr 1 Zmiana koloru nicku podczas meczu. Mam na myśli to, żeby gospodarze mieli kolor niebieski, a goście czerwony(tak jak to jest w przypadku statystyk)
Opcja nr 2 Przy kazdym z zawodników "dopisać" nazwę klubu
Uzasadnienie przydatności: Chyba każdemu się zdarzyło, że trafił do zespołu w którym nikogo nie znał. Ta propozycja polepszy czytelność, będzie wiadomo czym zawodnik jest kogo.

Jest jeszcze opcja taka, żeby zrobić wizualizacje meczu, ale to raczej gruba robota. Wyżej wymieniony sposób powinien być o wiele łatwiejszy do wykonania.
Czyli rozumiem, że chodzi o coś takiego ?

Rozpoczynamy mecz od środka boiska. Jan podaje do Kacpra
Kontra w wykonaniu Robert jednak to zagranie było tak przewidywalne, że Janusz bez problemu przejął tę piłkę
Janusz szybko podaje do Stefana

Na pewno poprawi czytelność. Zmiana czysto wizualna, nie daje przewagi, ode mnie masz głos na TAK.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
w sumie racja ,nic szczególnego nie wniesie ,ale czytelniej będzie także ode mnie też głos na tak Smile
Zdecydowanie umili czytanie relacji meczowej. Obecnie wszystko zlewa się w całość.
Cytat:"Będę zaszczycony mogąc znów uścisnąć mu dłoń. W pewnym momencie mojego życia był dla mnie jak ojciec i zawsze będę mu za to wdzięczny."
- David Beckham o Alexie Fergusonie
Będzie pomagało jak sie oglada mecze innych klubow Smile
Pomysł bardzo dobry! A jak by dodać do tego jeszcze informację o pozycji? Nie chodzi tutaj o tę wybraną na początku gry, tylko o rzeczywistą w danym meczu, w danej linii.
Synolek (obr);
Synolek (pom);
Synolek (nap).
Ta opcja jest musi have. Fajnie jakby została wprowadzona przed Finałem TM
Jestem na TAK.

Upomnienie. Komentowanie propozycji powinno odbywać się w sposób merytoryczny. // Serge
Dobry pomysł i zdecydowanie na tak . Umili to oglądanie meczu i będzie bardziej przyjemne .
Kosmetyczne poprawki, oczywiście jestem na tak. Często nowi członkowie nie znając jeszcze swoich graczy z drużyny nie mogą się odnaleźć w komentarzach.
Jesteśmy na TAK, ale bez gwarancji, że technicznie uda się to zrobić.
EDIT: Będzie w aktualizacji 1.7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości