Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gra?
Exclamation 
Witam mam pytanie ta gra tylko ma się opiera na PayToWin? czyli masz Kasę jesteś kimś, nie masz kasy jesteś zerem? Jeżeli tak ma być to nie widzę przyszłości tej gry, i nie wiem po co jest dział Propozycje, skoro i tak nie jesteście w stanie nawet dodać za przeproszeniem propozycji od ludzi którzy pisali "głupie klucze w zadaniach czy nawet pieniądze , energie" 

Jeżeli chcecie to banujcie , nie mam nic przeciwko... Wyraziłem swoje zdanie i nie jeden tutaj gracz się ze mną zgodzi :Smile

#Edit: Czekam na odpowiedz Administracji serwera, także proszę nie zamykać//usuwać tematu!
Nie place, a bawie sie dobrze w tej grze Smile
U mnie to samo. Jesli ktos placi to wiadomo ze Ci odskoczy. Tak jest w kazdej grze. Ale o dziwo tylko tutaj ludzie tego nie rozumieją. Gra sie rozwija i zmiajy co prawda niektore ida mozolnie ale jednak idą. Sa pomysły, sa koncepcje. I to sie liczy. Oceniac mozna za miesiąc, dwa. Sa zapowiadani nowi partnerzy, nowi gracze beda sie pojawiali. Takze przestan marudzic
Ty chyba nawet nie wiesz co piszesz? pokaż mi co oni wnieśli z działu "Propozycje//Zapowiedzi" nie mówiąc już o Sklepie: PayToWin który był już na 1 miejscu przed startem footballteam , żeby zarobić i mieć wyyebane za przeproszeniem . Jak ziomuś nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze i żaden ADMINISTRATOR nie powie mi że ta gra nie jest PayToWin <--- O ile wiedzą co to znaczy, ale na pewno wiedzą.
Kazda gra musi na siebie zarobic. Czy ty myslisz ze tworcy robia to charytatywnie? Sory, ale takie sa realia. Wlascicielowi sklepu tez wypominasz ze niektore produkty tylko zamożnej klasy ludzie kupia? Ze czemu narzuca ci marze? Chlopie, wez sie ogarnij.
Nie podoba ci sie gra to masz wiele alternatyw
Pamiętacie jak 10-15 lat temu było wiele gier MMORPG, które były płatne? Żeby grać na oficjalnym serwerze, trzeba było wykupić abonament. Z czasem producenci zaczęli odchodzić od tego typu sposobu utrzymania, ponieważ został on wyparty przez system mikro-płatności. Przyjął się sprawdził i nie wygląda na to, żeby ten trend miałby się jakoś zmienić.
Uważam, że gra nie wprowadza niewiadomo jakiej niesprawiedliwości. Tak jest w każdej grze i należy się z tym po prostu pogodzić Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości