Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multikonta na ogromna skale
Witam , jak temacie , ludzie robia multikonta na ogromna skale , dlatego platynowe paczki sa juz tak tanie , wczoraj przerzucali legendarny set giallorossi chyba z 30 razy , i dzis od rana znowu zabawa. Administracja z tym nic nie robi , mimo ze jest to tak widoczne. 

[Obrazek: 68128088897946300349.jpg] [Obrazek: 45515987796247878334.jpg][Obrazek: 77676898356767783462.jpg]
[Obrazek: 80130378756731414831.jpg]
dodam ponadto, ze w transakcjach uczestnicza gracze niezalezni, ktorzy sa tylko elementem zapobiegajacym banom Big Grin aczkolwiek wymiana MULTIKONTO - GRACZ NIEZALEZNY - WLASCICIEL KONTA tez ma byc banowana XDDD

pozdrawiam XDDD
a jak administracja zmieni nagrody za to zadanie, obecnie 10 paczek platynowych to trzeba bedzie sie pozegnac z tym produktem-gra ;-)
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Ja od siebie dodam tylko przyznanie się właściciela/współwłaściciela złotego seta Giallorossi do procederu opisanego wyżej.
[Obrazek: 1dyofy3421g1.jpg]
Zirytował go fakt, że staram się chociaż utrudnić spokojne przerzucanie seta na multikonta przez wystawianie brązowych paczek w cenie 21k.
(13.01.2019, 10:41)Bobrzak napisał(a): Ja od siebie dodam tylko przyznanie się właściciela/współwłaściciela złotego seta Giallorossi do procederu opisanego wyżej.
[Obrazek: 1dyofy3421g1.jpg]
Zirytował go fakt, że staram się chociaż utrudnić spokojne przerzucanie seta na multikonta przez wystawianie brązowych paczek w cenie 21k.

Cale szczescie ze nie zreportowali Cie ze probujesz zaprzestac ich oszustwom , teraz widac jak chlopaki robia kredyty zeby wbijac tak wysokie um. Bez urazy do tych co kupuja kredyty za pieniadze ale przez ta sytuacje , ten klub i ludzie w nim grajace to oszusci i tyle.
Itemy był przerzucane tylko w klubie, pozdrawiam
19 zawodników + parę znajomych można wszystko sprawdzić Smile
Od siebie dodam, iż to nie mój set a każdy item należy do innego członka klubu, wspólnymi siłami udało nam się zrobić to zadanie u każdego zawodnika.
Pozdrawiam januszy jeszcze raz
[Obrazek: bannerpng_nhhrxhp.png]
Pokażcie mi punkt w regulaminie gdzie jest zabronione POŻYCZANIE itemów do wykonania tego zadania? Czekam z niecierpliwością Smile albi nie, bede pomocny i powiem Wam że takiego punktu nie ma. Jak już tak chcecie wiedzieć to wyglądało to tak jak Safri napisał wyżej, ale że Was tyłki pieką bo nie umiecie sie w klubie zgrać i zebrać razem całego potrzebnego seta no to już nie nasz problem, a że forum od zawsze było miejscem na wylewanie swoich smutków to już jestem przyzwyczajony. Pozdrawiam serdecznie :*
(13.01.2019, 12:00)saFFri napisał(a): Itemy był przerzucane tylko w klubie, pozdrawiam
19 zawodników + parę znajomych można wszystko sprawdzić Smile
Od siebie dodam, iż to nie mój set a każdy item należy do jednego członka klubu, wspólnymi siłami udało nam się zrobić to zadanie u każdego zawodnika.
Pozdrawiam januszy jeszcze raz

19 zawodnikow plus paru znajomych , wez sie nie osmieszaj , multikonta na przypale robiliscie to powinniscie podniesc kare. Tylko ciekawi mnie co zrobia Admini, czy pozamiataja pod dywan bo devile placili sporo kasy , czy jednak wyciagna konsekwencje i pobanuja pazernych oszustow.
XD można sprawdzić logi u naszych zawodników nie ma problemu, wszystko działo się w klubie.
XD wiesz ile takich ofert jest na rynku, że ktoś pożyczy ten set za prowizją za niego? Jak jakoś younger czy inni to robili to problemu nie mieliście xD
Zamknac ten serwer ipo bolu.
Idąc takim tokiem rozumowania:
pkt 25. Zabrania się wykonywania jakichkolwiek czynności w grze, które w sposób jawny dają Graczowi przewagę nad resztą Graczy jednocześnie łamiąc zasadę Fair-Play(co znaczy tą zasada wg Ciebie?).
To każdy przelew zrobione przez gracza łamie ta zasade ponieważ daje przewage i jest nie Fair-Play poniewaz nie każdy może sobie pozwolić na pakowanie gotówki w grę. Myślę ze admini szybko sprawdza ile razy zadanie zostalo zrobione kto zrobił i zamkna temat bo jest calkowicie bezsensowny. Pozdrawiam
A czemu mamy haracz w klubie z siebie samych ściągać? Jak wy tak robicie to nie ma problemu. No i czytanie ze zrozumieniem się kłania 4 itemy, każdy z itemow należy do innej osoby w naszym klubie. Nic do ukrycia nie mamy, logi czekają panie administratorze, który się tym zajmiesz.
Autokorekta już poprawiłem, jeden item należy do terefere, jeden jest mój, jeden magicznego a 4 został kupiony na potrzeby zadania. Widzę, że was to boli ale nic nie poradzę :///
Nie znam sie ale lubie patrzec jak winni sie tlumacza a placzki placza, slodkoe to jest administracja noc nie zrobi, bo to daje im zysk , panstwo w panstwie reka myje reke, Ps TygRySs wszystkich rozliczy na koniec. Pozdrawiam serdecznie placzkow i oszustow a administracje propsuje i szanuje za ten wklad i trud jaki wlozyli w testy gry tuz po otwarciu , dziekuje za UWAGE. POZDRAWIAM TygRySs HF
Hipokryzja osiągnęła w tym momencie zenitu z twojej strony Big Grin
Pozdrawiam Tygrysa. Zapomniałem o najważniejszym nie pozdrawiam administracji tego nie przetestowanego serwera.
Dumny jestem, ze ta gra w tak szybkim tempie nabrala skale swiatowa, myslalem ze ta swiatowka padnie wczesniej ale ozyla i padnie predzej jak pozniej, dziekuje FT moim zyciem grac nie plakac.
jesli tylko sobie pożyczyli ten set to nie widzę problemu
dla niektorych chodzi o brak fair play, innym o pozyczanie, a mi np chodzi, ze goscie z czolowki za posrednictwem niezaleznych kont przesylaja sobie kredyciki przez te zadanie XDDDD
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Dziwnym trafem z chwila jak ten topic napisalem , to chlopaki przestali przerzucac set ciuchow, no widzicie jaki dziwny zbieg okolicznosci ze akurat wszystkich 19 zawodnikow plus kilka kumpli teraz zakonczyli wykonywanie zadania?

No jestem pod wrazeniem ze idealnie wstrzeliliscie sie z czasem.

Przykro mi ze ukrucilem wam zarobek na multi.
Licze na to ,ze mimo tego , ze z waszego klubi sporo osob wydalo kase na gre , to i tak poniesiecie konsekwencje z oszustwa.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości