Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multikonta na ogromna skale
Witam , jak temacie , ludzie robia multikonta na ogromna skale , dlatego platynowe paczki sa juz tak tanie , wczoraj przerzucali legendarny set giallorossi chyba z 30 razy , i dzis od rana znowu zabawa. Administracja z tym nic nie robi , mimo ze jest to tak widoczne. 

[Obrazek: 68128088897946300349.jpg] [Obrazek: 45515987796247878334.jpg][Obrazek: 77676898356767783462.jpg]
[Obrazek: 80130378756731414831.jpg]
dodam ponadto, ze w transakcjach uczestnicza gracze niezalezni, ktorzy sa tylko elementem zapobiegajacym banom Big Grin aczkolwiek wymiana MULTIKONTO - GRACZ NIEZALEZNY - WLASCICIEL KONTA tez ma byc banowana XDDD

pozdrawiam XDDD
a jak administracja zmieni nagrody za to zadanie, obecnie 10 paczek platynowych to trzeba bedzie sie pozegnac z tym produktem-gra ;-)
Ja od siebie dodam tylko przyznanie się właściciela/współwłaściciela złotego seta Giallorossi do procederu opisanego wyżej.
[Obrazek: 1dyofy3421g1.jpg]
Zirytował go fakt, że staram się chociaż utrudnić spokojne przerzucanie seta na multikonta przez wystawianie brązowych paczek w cenie 21k.
(13.01.2019, 10:41)Bobrzak napisał(a): Ja od siebie dodam tylko przyznanie się właściciela/współwłaściciela złotego seta Giallorossi do procederu opisanego wyżej.
[Obrazek: 1dyofy3421g1.jpg]
Zirytował go fakt, że staram się chociaż utrudnić spokojne przerzucanie seta na multikonta przez wystawianie brązowych paczek w cenie 21k.

Cale szczescie ze nie zreportowali Cie ze probujesz zaprzestac ich oszustwom , teraz widac jak chlopaki robia kredyty zeby wbijac tak wysokie um. Bez urazy do tych co kupuja kredyty za pieniadze ale przez ta sytuacje , ten klub i ludzie w nim grajace to oszusci i tyle.
Itemy był przerzucane tylko w klubie, pozdrawiam
19 zawodników + parę znajomych można wszystko sprawdzić Smile
Od siebie dodam, iż to nie mój set a każdy item należy do innego członka klubu, wspólnymi siłami udało nam się zrobić to zadanie u każdego zawodnika.
Pozdrawiam januszy jeszcze raz
[Obrazek: bannerpng_nhhrxhp.png]
Pokażcie mi punkt w regulaminie gdzie jest zabronione POŻYCZANIE itemów do wykonania tego zadania? Czekam z niecierpliwością Smile albi nie, bede pomocny i powiem Wam że takiego punktu nie ma. Jak już tak chcecie wiedzieć to wyglądało to tak jak Safri napisał wyżej, ale że Was tyłki pieką bo nie umiecie sie w klubie zgrać i zebrać razem całego potrzebnego seta no to już nie nasz problem, a że forum od zawsze było miejscem na wylewanie swoich smutków to już jestem przyzwyczajony. Pozdrawiam serdecznie :*
(13.01.2019, 12:00)saFFri napisał(a): Itemy był przerzucane tylko w klubie, pozdrawiam
19 zawodników + parę znajomych można wszystko sprawdzić Smile
Od siebie dodam, iż to nie mój set a każdy item należy do jednego członka klubu, wspólnymi siłami udało nam się zrobić to zadanie u każdego zawodnika.
Pozdrawiam januszy jeszcze raz

19 zawodnikow plus paru znajomych , wez sie nie osmieszaj , multikonta na przypale robiliscie to powinniscie podniesc kare. Tylko ciekawi mnie co zrobia Admini, czy pozamiataja pod dywan bo devile placili sporo kasy , czy jednak wyciagna konsekwencje i pobanuja pazernych oszustow.
XD można sprawdzić logi u naszych zawodników nie ma problemu, wszystko działo się w klubie.
25. Zabrania się wykonywania jakichkolwiek czynności w grze, które w sposób jawny dają Graczowi przewagę nad resztą Graczy jednocześnie łamiąc zasadę Fair-Play. O tym, czy czynność była nie fair play decyduje Administrator, w skrajnych przypadkach społeczność gry poprzez temat na forum.

To co robiliście dało wam przewagę, a sposób w jaki to robiliście był zdecydowanie niezgodny z fair play(niestety w punkcie nie ma żadnej wzmianki, że topki to nie obowiązuje ;(). Jakby administracja chciała umożliwić wymianę itemow wewnątrz klubu, to zrobiliy 'szatnię', w której to by się odbywało. Boli mnie jedynie wzmianka o tym, że to administracja decyduje, co jest fair play, bo to już teraz sugeruje jaka będzie ich decyzja w przypadku topki. Niestety.
XD wiesz ile takich ofert jest na rynku, że ktoś pożyczy ten set za prowizją za niego? Jak jakoś younger czy inni to robili to problemu nie mieliście xD
Zamknac ten serwer ipo bolu.
Za prowizją? Otóż to, czyli ktoś płacił za wypożyczenie, więc wydaje się to chyba ok, przynajmniej z mojej perspektywy. Z tego co ty napisałeś wynika, że set należał do 1 osoby, która wam go zwyczajnie przekazywała na czas wykonania zadania.
Idąc takim tokiem rozumowania:
pkt 25. Zabrania się wykonywania jakichkolwiek czynności w grze, które w sposób jawny dają Graczowi przewagę nad resztą Graczy jednocześnie łamiąc zasadę Fair-Play(co znaczy tą zasada wg Ciebie?).
To każdy przelew zrobione przez gracza łamie ta zasade ponieważ daje przewage i jest nie Fair-Play poniewaz nie każdy może sobie pozwolić na pakowanie gotówki w grę. Myślę ze admini szybko sprawdza ile razy zadanie zostalo zrobione kto zrobił i zamkna temat bo jest calkowicie bezsensowny. Pozdrawiam
A czemu mamy haracz w klubie z siebie samych ściągać? Jak wy tak robicie to nie ma problemu. No i czytanie ze zrozumieniem się kłania 4 itemy, każdy z itemow należy do innej osoby w naszym klubie. Nic do ukrycia nie mamy, logi czekają panie administratorze, który się tym zajmiesz.
'każdy item należy do jednego członka klubu'
Jak dla mnie to dalej brzmi tak, że wszystkie itemy są jednego gracza, może jakbyś napisał 'innego' zamiast 'jednego' to szłoby to zrozumieć w ten sposób o jaki Ci chodziło. Nie będę w sumie ciągnął tej dyskusji, bo wiadomo i tak jak sytuacja zostanie zinterpretowana przez administrację, pozdrawiam Wink
Autokorekta już poprawiłem, jeden item należy do terefere, jeden jest mój, jeden magicznego a 4 został kupiony na potrzeby zadania. Widzę, że was to boli ale nic nie poradzę :///
Nie znam sie ale lubie patrzec jak winni sie tlumacza a placzki placza, slodkoe to jest administracja noc nie zrobi, bo to daje im zysk , panstwo w panstwie reka myje reke, Ps TygRySs wszystkich rozliczy na koniec. Pozdrawiam serdecznie placzkow i oszustow a administracje propsuje i szanuje za ten wklad i trud jaki wlozyli w testy gry tuz po otwarciu , dziekuje za UWAGE. POZDRAWIAM TygRySs HF
Hipokryzja osiągnęła w tym momencie zenitu z twojej strony Big Grin
(13.01.2019, 12:23)Terefere napisał(a): Idąc takim tokiem rozumowania:
pkt 25. Zabrania się wykonywania jakichkolwiek czynności w grze, które w sposób jawny dają Graczowi przewagę nad resztą Graczy jednocześnie łamiąc zasadę Fair-Play(co znaczy tą zasada wg Ciebie?).
To każdy przelew zrobione przez gracza łamie ta zasade ponieważ daje przewage i jest nie Fair-Play poniewaz nie każdy może sobie pozwolić na pakowanie gotówki w grę. Myślę ze admini szybko sprawdza ile razy zadanie zostalo zrobione kto zrobił i zamkna temat bo jest calkowicie bezsensowny. Pozdrawiam

Teraz przeczytałem, to jeszcze odpowiem kończąc swoją przygodę w tym wątku(mam nadzieję). Kupienie kredytów poprzez przelew jest umożliwione przez administrację, więc jest to zgodne z fair play, przynajmniej dla mnie i nie boli mnie to, że ktoś ma więcej pieniędzy i wydaje je na grę.
Wymiana itemow między zawodnikami jednego klubu nie jest w żaden sposób umożliwiona przez administracje(mimo wątków na forum, gdzie gracze chcieli wprowadzenia szatni klubowej), więc dla mnie jest to działanie nie zgodne z fair play. To tyle ode mnie, kolega chciał żebym wyjaśnił to wyjaśniłem. Pozdrawiam Smile
Pozdrawiam Tygrysa. Zapomniałem o najważniejszym nie pozdrawiam administracji tego nie przetestowanego serwera.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości