Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczciwość
#1
Jak każdy zauważył, powstał wątek odnośnie przekładania setów w klubie. Co do uczciwości i zgodności, można czekać na administrację.
Postanowiłem jednak jak już temat uczciwości pojawił się, wypowiedzieć się na temat możliwego braku fair play, który również dotyczy setów, który nastąpił dawno temu, lecz teraz można go przywołać.

Mianowicie, z początku za dwa pierwsze sety można było dostać w sumie 3 złote paczki co dawało co najmniej 300 kedytów. Administracja zmieniła jednak te dwa zadania, a raczej nagrody na nie opłacalne.

Uważam, że jest to nieuczciwe dla graczy startujących oraz tych, którzy owego zadania nie wykonali. Ewidentnie nie mamy do czynienia z duchem fair play w tym przypadku.
Odpowiedz
#2
ponadto zwiekszenie progu punktowego zadania zwiazanego z punktami w pojedynkach na tricki, z 500 na 600, ot tak bo adminsitracja nie pomyslala wczesniej Big Grin
Odpowiedz
#3
O ile na przerzucanie setów możemy przymknąć jeszcze oko biorąc pod uwagę że część graczy przyzwyczajona jest do "Szatni Drużynowej" której w obecnym FT nie ma, to dla multikont tolerancji nie będzie. Kwestię dzielenia się setami rozwiążemy w dużej mierze w poniedziałek dokładając fee do tego typu transakcji.

Pozdrawiam,
Whisky.
Odpowiedz
#4
No i dobrze, że coś chcecie zrobić. Zobaczymy czy to będzie coś działać.
Szkoda tylko, że zwykli gracze zostali przez was pokrzywdzeni tymi zmianami w zadaniach.
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości