Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.1
[Obrazek: news-aktualizacja1.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualizacji:

Aktualizacja 1.1

Zachęcamy do dyskusji!
Odpowiedz
Zacznę dyskusję od niesamowicie wysokiej prowizji! Macie większą prowizję nawet od fify.. 10% gdzie kredyty są tak drogie? Myślę, że 90% ludzi ze mną się zgodzi opróćż administracji i modów co do tej prowizji od 3 do 5 % Powinna być max dla mnie jest to zwykłe złodziejstwo...

Pozdrawiam..
Odpowiedz
Zgadzam się z osobą wyżej, prowizja jest przeogromna powinna być 2-5% max gdyż przy 10 % niemożliwe jest zarabianie na rynku jak do tej pory gdzie na itemku zarabiało się po 50-100 kredytów a teraz zamiast zarabiać będzie się trafić. Mam nadzieję że zostanie ta prowizja zmniejszona.
Odpowiedz
Ktoś wydaje swoje pieniążki na kredyty, kupuje 2 itemy powiedzmy czerwone później jak chce wymienić traci 350 monet od tak. "Jak zniszczysc grę w jeden prosty sposób"
Odpowiedz
Dodam jeszcze jedno, uniemożliwiliscie tą prowizją graczom f2p jedyny zarobek kredytów, nie dziwcie się jak stracicie od cholery graczy przez to.
Odpowiedz
W czym jest problem doliczyć fee do ceny? Już widać po paczkach ze jest to w cenie więc nikt nie sprzedaje ze stratą na ten moment. Wczoraj złote po 39 kredytów stały, teraz są po 55 więc nawet po zaplaceniu 5 kredytów jako fee macie o 11 lepszą cenę
Odpowiedz
Głupoty gadasz że tak powiem za przepraszeniem, ceny złotych zmieniają się jak humor u kobiety w czasie okresu, w 5 min ceny z 30 idą do 50 i potem spadają. Tu chodzi o czysty zarobek na przedmiotach jest teraz niemożliwy gdyż rynek i gracze na to nie pozwalają, przed tą prowizją kupowałem itemek dajmy na to za 800 a sprzedawałem go za 850 teraz gdybym to zrobił straciłbym 30 kredytów zamiast zarobić 50 a gdybym zrobił tak jak napisałeś i doliczył fee i chciał sprzedać za dajmy na to 950 to bym się nigdy nie doczekał kupna tego przedmiotu bo byłaby to cena zbyt duża dla danego przedmiotu. Ty jako admin masz to głęboko w poważaniu gdyż nie robiłeś tego a trzeba było poświęcić kilka godzin dziennie na obserwacji rynku żeby w ten sposób zarabiać.
Odpowiedz
Brawo Panie Diablo, nauka nie poszła w las, teraz zamiast liczyć do 5, liczysz do 11 w górę. Ale to i tak nie zmienia faktu, że większość graczy którzy nie płacili teraz tym bardziej nie będą płacić. Smile Włożone pieniądze w kredyty i tak wracają po części do Was i wzrostem ceny paczek nie zamydlisz oczu graczom Smile
Odpowiedz
Jak miło się czyta te wszystkie komentarze, nareszcie to nie ja Asesorek bedzie pisał co jest beee. Wiedziałem że dodajcie prowizję 10% i wiedziałem jak to się skończy. Wy też widzieliście dlatego na siłę daliście 40 energii dziennie i 500 co miesiąc. Bardzo się cieszę, że mamy takich mądrych użytkowników którym się oczu nie da mydlic. Pozdrawiam Asesorek Smile

(14.01.2019, 15:55)Diablo napisał(a): W czym jest problem doliczyć fee do ceny? Już widać po paczkach ze jest to w cenie więc nikt nie sprzedaje ze stratą na ten moment. Wczoraj złote po 39 kredytów stały, teraz są po 55 więc nawet po zaplaceniu 5 kredytów jako fee macie o 11 lepszą cenę

Dziwne bo ja wczoraj widziałem dużo wyższa cenę, niż podałeś
Odpowiedz
Celem zmian w obecnej aktualizacji było ukrócenie procederu przerzucania setów oraz dania graczom możliwości spożytkowania nadprogramowych paczek. Nikt nikomu tutaj nie chce robić na złość. Monitorujemy sytuacje i jeżeli uznamy, że dalsze zmiany są konieczne to je popełnimy. Apelowałbym jednak aby trzymać dyskusję na jakimś cywilizowanym poziomie, czytamy wszystkie komentarze ale ciężko się dopatrzeć argumentów wplecionych między wulgaryzmy.

Pozdrawiam,
Whisky
Odpowiedz
A no to ja wymyśliłem w dwie sek pomysł lepszy. Item sprzedany może wrócić do nas po 30 dniach, albo zakupiony item z rynku można sprzedać dopiero po 7 dniach.

Ale nie bo niby wy chcecie dobrze. Czekam na konfrontację argumentów czemu tak zrobiliście.
Odpowiedz
(14.01.2019, 16:43)WhiskyBob napisał(a): Celem zmian w obecnej aktualizacji było ukrócenie procederu przerzucania setów oraz dania graczom możliwości spożytkowania nadprogramowych paczek. Nikt nikomu tutaj nie chce robić na złość. Monitorujemy sytuacje i jeżeli uznamy, że dalsze zmiany są konieczne to je popełnimy. Apelowałbym jednak aby trzymać dyskusję na jakimś cywilizowanym poziomie, czytamy wszystkie komentarze ale ciężko się dopatrzeć argumentów wplecionych między wulgaryzmy.

Pozdrawiam,
Whisky

Smutne jest to, że ludzie próbują z wami rozmawiać na różne sposoby ale wy wszystko macie kompletnie w dupie :Smile znajdź mi chociaż jedną grę w którą gra 2000 osób i ceny są tak masakrycznie wysokie, a wszystko w okół jest ustawione pod wasz zarobek który POWINNIŚCIE mieć ale nie zrobiony w tak żałosny sposób ;P

PS. Wymagacie argumentów (które bardzo często po prostu ignorujecie), jednak sami swoich decyzji argumentować..
PS2. Lepsze jest to, że na 60 komentarzy często wybieracie sobie jeden lub jeden akapit w tym komentarzu i tylko na niego odpowiadacie (czyt. najczęściej najmniej istotna informacja w całej rozmowie :Smile )
Odpowiedz
Przed dodaniem aktualizacji (dzisiaj do południa) cena złotych paczek wahała się w granicach 50-60, tak samo jest w tej chwile Panie Diablo. Jeśli wczoraj cena wynosiła 39 to chyba było to przez parę sekund, bo sam często sprawdzam ich cenę i najniższa jaką wczoraj widziałem to 47. Bardzo podobnie było zresztą już w sobotę, a nawet piątek. Cena raczej poszła w górę z racji wymiany paczek na klucze, a nie prowizji, bo nikt nie pomyślał, że będzie ona tak ogromna. Każdy liczył, że będzie miał więcej kluczy więc będzie mógł otworzyć więcej złotych paczek. Wiele osób również zauważyło zmniejszenie szansy na drop lepszych itemów, czym oczywiście się nie pochwaliliście, a co sprawia, że ogólna zmiana tych dwóch rzeczy daje minusowy rezultat. Wolałem już żeby było mniej kluczy, a żebym miał większą radość z ich otwierania. Żeby nie było, że tylko hejtuję to kalendarz dający 40 energii dziennie oraz darmowe startery oceniam oczywiście na plus. Nie oceniam cen za płatne startery, ponieważ kto chce wydawać tyle pieniędzy na grę to proszę bardzo, nikt mu tego nie zabroni Wink
Odpowiedz
Moim zdaniem aktualizacja na minus. Te pakiety również sprawiają, że topka jeszcze szybciej odleci mimo i tak szybkiego tempa. 10% to po prostu rozbój. Gdyby to było euro to pół biedy, ale to jest waluta za realną gotówkę
Odpowiedz
Przedmiot sprzedany nie możemy ponownie go kupić przez 30 dni myślę, że to całkowicie by zapobiegło przerzucanie setów tym bardziej, że przy takim prowadzeniu FT gdzie przy 10% prowizji obecnie zabieracie kredyty kupowane za realne pieniądze sami w ten sposób zabiliście grę i chęć wpłacenia wam kolejnych pieniędzy jak i chęć graczy f2p bo nie mogą nawet zarabiać.

Lepiej postarajcie się o to żeby sprzedany przedmiot dostawał czerwoną kłódkę z odmierzanym czasem na możliwość sprzedania go, albo już teraz minimalizujcie do 2 lig na dane państwo bo gracze zaczną odchodzić hurtowo jest to moja opinia, ale myślę, że w 100% prawdziwa Smile

@edit: Propozycja, która całkowicie zapobiegnie przerzucanie setów, już mały pikuś z tymi czerwonymi:
Przedmioty dostają czerwoną kłódkę jak w przypadku przedmiotó za darmowe klucze jednak mamy przy nich odliczany czas.

-Legendarny przedmiot każdy kupiony/sprzedany przedmiot możemy wymienić po 30 dniach
-Epicki przedmiot każdy kupiony/sprzedany można wymienić po 15 dniach
-Rzadki ---- |||||| ------ po 7 dniach
Przedmiotów szarych i niebieskich nie dotyczy ban na kupowanie/sprzedaż i tyle po problemie, a nie   XXXXX   jakąś prowizje z kosmosu.

Dla mnie sprawa całkowicie wyjaśniona i już wiecie co macie zrobić... Ale patrząc na wyżej odpowiedzi pewnie i tak zostanie ta propozycja zignorowana...
Odpowiedz
Fejjkii to co zaproponowales jest dobre ale tylko przy zapobiegnięciu przerzucania setu, a co z osobami które zarabiały tak jak napisałem wyżej? Kupowały przedmioty na rynku i od razu je wystawiały trochę drożej żeby zarobić?
Odpowiedz
Ogólnie wszystko tyczy się setu legendarnego więc ban na kupowanie/sprzedaż mógłby być tylko na legendarne przedmioty bo nagroda za zadanie za set epicki jest żałosna. Można by było wprowadzić czerwoną kłódkę tylko na legendarne przedmioty.
Odpowiedz
Skoro o f2p mowa, to taka kłódka czasowa mogłaby się tyczyć tez przedmiotów otwartych darmowym kluczem, co Wy na to czerwone? Bo całkowity brak możliwości sprzedaży (za kredyty rzecz jasna) go to lekko mówiąc nieporozumienie, a tak załóżmy przedmioty otwarte kluczem darmowym po 15 dniach (czy ile się tam wam widzi) mogłyby być sprzedane na rynku)
Odpowiedz
No to już lepiej brzmi i to bym przebolał chodź na legendarnych była najlepsza przebitka i zarobek gdyż nie wszyscy ogarniali ceny i na przedmiocie szło zarobić i po 1,5k kredytów jak ktoś tanio wystawił. No ale zobaczymy co administracja wymyśli bo to co jest teraz to jest jedna wielka tragedia i jak dla mnie w ogóle nie przemyślane podejście lub po prostu jedno wielkie wypiecie się na graczy f2p a nie tędy droga chyba bo gracze f2p stanowią znaczną większośc.
Odpowiedz
No chyba żartujesz w tym momencie, jak sobie wyobrażasz że kupie zloty item, a po tygodniu trafie lepszy to mam czekać 30 dni żebym mógł sprzedać zakupiony. Jestem wtedy ograniczono czasowo, i nie mam zamiaru czekać aż minie jakiś okres.
Co do przerzucania legendarnego Setu. widzę to tak: 10 paczek platynowych jest warte w granicy 5-6k przy przerzucaniu dobrych itemów przy obecnym fee już będzie nie opłacalne. prowizja w tą <-- i -> i po wartości paczek. a nikt nie będzie ryzykował przerzucania itemu za grosze w 100%. Chyba że shit stata. ale traf najpierw cały set Big Grin

Co do samego przerzucania, proponuje tylko blokadę na id przedmiotu , przedmiot sprzedany nie może wrócić do sprzedającego w ciągu 24h/48h/ i po problemie Big Grin Technicznie jest szansa to zrobić czerwoni ? Myślę że nikt nie będzie pożyczał na dłuższa chwile swoich itemów.

Co do samej prowizji uważam 10% za wysoka, 3-5 % była by spoko. Do zniesienia.
Odpowiedz