Ankieta: Czy chcesz aby pomysł wprowadzono?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
0%
0 0%
NIE
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozgrywki
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Rozgrywki
Opis propozycji \ pomysłu: Stworzenie większej ilości krajów w rozgrywkach ligowych.
Uzasadnienie przydatności: Otóż na ten moment mamy stworzone tylko 4 kraje w których jest aż 6 lig. Moją propozycją jest dodanie większej ilości państw takich jak np. Francja, Belgia, Rosja itp, itd.
W obecnym momencie jest możliwość stworzyć takich dodatkowych 2 państw zamiast dodawać nowe ligi, których możecie tworzyć tak aż do 10ESP i nigdy gracze nie będą zadowoleni. Dlaczego nie może być max 4 lig w każdym państwie. Dlaczego myślę, że pomysł jest dobry? Dlatego, że można było by wtedy dać szansę gry w LM większej ilości klubów, zrobić więcej grup a nie tylko dawać grę tym którzy są najlepsi bo wrzucają hajs do gry. Zacznie się wtedy większa rywalizacja, do tego zrobiło by się relosy wszystkich lig, aby uniknąć teraz monotonnych sezonów, bo już teraz można wypisać kluby które w przyszłym sezonie kolejny raz wystąpią w edycji LM. 
Można też by było w takim przypadku dodać LE w której zagrały by kluby z niższych miejsc i miały by też grać tam prawo drużyny przedostatnie w grupach LM tak jak obecnie to jest w realnej piłce. Myślę, że jakoś w miarę czytelnie to napisałem, jeśli nie to przepraszam, ale chyba wszyscy zrozumieją co miałem na myśli, zapraszam do dyskusji.
Kolejny raz taki temat. Odsyłam tutaj:

https://community.footballteam.pl/thread-714.html
https://community.footballteam.pl/thread-647.html

Temat zamykam. Proszę udzielać się w tematach wyżej.
[Obrazek: W83bKp7.jpg]