Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban:(
Witam

Pisze w sprawie Bana którego przed chwileczką dostałem ..

Domyślam się ze dostałem go za udostępnienie Koledze zielonego setu na zadanie .. 
Nierozumienia do końca dlaczego dostałem tego bana ?
Gram w ta grę już z Miesiąc jak nie więcej .. 
włożyłem w nią ze 40 euro uznałem ze należy się wam za kawał dobrej roboty bo przyznał szczerze ze to pierwsza taka gra co mnie tak wciągnęła :Smile
Zaraziłem tym kolegę mam go w poleconych on również zakupuje kredyty i wspomaga rozwój gry ..
Wiec powiedzcie mi czemu dostałem tego Bana za co ? 
Wszystko było robione na innym IP Żadnych lewych ciemnych stron to nie miało a mimo to dostałem bana za co za zadanie na 5 złotych paczek ... 
wkurzam się bo jestem już w Top 100 strasznie się cieszę z tego osiągnięcia ponieważ zacząłem dużo później niż reszta ludzi z podobnych miejsc w rankingu .. Bardzo proszę o pozytywna odpowiedz i odbanowania mojego zawodnika .. Jeśli popełniłem jakiś błąd lub zrobiłem coś niezgodnie z regulaminem to przepraszam .. 
Chce dalej grać bo walczymy o puchar .. poznałem tam wiele super ludzi z którymi chciałbym dalej grać rywalizować ..

Z poważaniem El Hapo
Ziomek to jest odwołanie, czy płacz o odbanowanie bo zapłaciłeś? Sam wiesz, że popełniłeś błąd, jak dla mnie kara 100 %zasłużona
Zapoznaj się z regulaminem gry. Dostając bana, dostajesz również jego uzasadnienie.
Temat zamknięty.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości