Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.1.1
[Obrazek: news-aktualizacja111.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualizacji:

Aktualizacja 1.1.1

Zachęcamy do dyskusji!
Odpowiedz
W mojej opinii Mistrzostwo Kraju jest większym osiągnięciem niż zdobycie Pucharu Krajowego, a nagrody mówią co innego Smile
Odpowiedz
Czy administracja pomyślała choć troche o graczach, którzy zaczęli co dopiero grać lub będą zaczynać grać ? Te osoby już nie będą mieli szans na zbliżenie się do topki, a co dopiero na ich  dogonienie . Nagrody za puchar mistrzów to straszna przesada 10000 k energii za zwycięstwo ? Nagroda za zwycięstwo w 1 lidze 1000 energii ? To jest w ogóle logiczne, bo nie wydaje mi się . Odniose się jeszcze  do nagród za zwycięstwo w   pucharze  krajowym . Za ten mniej ważny puchar niż liga dostaje się 1 mistrzowską paczke, a  za zwycięstwo w lidze nie ma mistrzowskiej paczki ? Hmm nie mogę tego zrozumieć . Zwycięstwo w lidze  zawsze jest   jednym z ważniejszych jak nie najważniejszych trofeum sezonu wraz z ligą mistrzów u was ( puchar mistrzów ). Zwycięstwo w lidze tak jak w pucharze mistrzów powinno być nagradzane 1 paczką mistrzowską .Faworyzowanie topki widze trwa w najlepsze .  Rozumiem, że  ludzie płacący muszą mieć jakąś przewage nad tymi co nie płacą, ale nie aż w  takim stopniu jak u was to wygląda. Po tej aktualizacji to  nie ma co nawet myśleć o zbliżeniu się do topki .Mam nadzieje, że przemyślicie sobie wszystko na spokojnie i znajdziecie jakieś rozwiązanie na to wszystko . Pozdrawiam

(21.01.2019, 14:38)Bario Malotolli napisał(a): W mojej opinii Mistrzostwo Kraju jest większym osiągnięciem niż zdobycie Pucharu Krajowego, a nagrody mówią co innego Smile

Administracja jak widać ma inne zdanie .
Odpowiedz
Dziwnym trafem puchar krajowy jest lepiej nagradzany niż liga ? Chodzi o nagrody dla zwycięzców w każdej lidze . Nikt nie mówi, że oczekujemy super nagród za 2,3,4,5 itd miejsce . Zwycięstwo w lidze nie przychodzi łatwo i powinno być nagradzane 1 mistrzowską paczką. Puchar krajowy wygrywają najlepsze drużyny serwera i jak tu nie mówić, że aktualizacja jest stworzona pod płatnika ? No proszę cie . Za 1 miejsce w lidze powinna być 1 paczka mistrzowska za inne miejsca nie . Puchar mistrzów 10000 k energii za zwycięstwo, a za zwycięstwo w 1 lidze 1000 energii ? To jest normalne według ciebie ? Według mnie nie . Nie mogę tego zrozumieć i fajnie by, było jakby administracja mi to wytłumaczyła i innym graczom .
Odpowiedz
Fajna zmiana, bardzo mi
Odpowiedz
BANBANBAN te klucze są darmowe, więc nawet tych itemów nie sprzeda Smile
Odpowiedz
Moim zdaniem, 10 000 energii za wygranie PM to za dużo, wiadomo że w pierwszym sezonie największe szansę mają Ci którzy płacili więc to oni dostaną takie wielkie nagrody, proponowałbym zmiejszyć nagrodę o min. 50%
Po drugie dlaczego za puchar krajowy nie dostaje się wcale energii? Jest to bez sensowne, za PM dajecie 10 000 a za PK 0?
Powinniście dodać też jakiekolwiek nagrody dla środkowej tabeli w lidze, dla niektórych klubów lepiej jest spaść o ligę niżej i grać o jakiekolwiek nagrody niż utrzymać się w wyższej lidze.
Odpowiedz
Dla mnie aktualizacja na duży plus. Wreszcie bycie w "najlepszym" klubie zacznie się opłacać. Kluby zaczną rywalizować o wzmocnienia a gracze będę bardziej chętni dołączyć do lepszego zespołu. Aspekt społeczny gry na pewno zyska bo gra kilka sezonów w tym samym klubie jest po prostu nudna. Argument, że aktualizacja jest pod płatników jest dla mnie słaby. Dla topowych płatników te nagrody to i tak nadal drobniaki a szansę na ich zdobycie zyskają także słabsze osoby, które np. są rezerwowymi w lepszych klubach lub słabsze kluby, które będą miały szczęście i wygrają Puchar Krajowy. Właśnie dlatego nagrody za Puchar Krajowy powinny być lepsze niż zwycięstwo w lidze. Liga to 30 spotkań i mimo, że trafiają się niespodzianki to przy takiej ilości meczów ligę wygrywają najlepsze kluby, natomiast w Pucharze Krajowym mamy dwumecze i dzięki obecnemu silnikowi meczowemu wyeliminowanie lepsze drużyny jest możliwe. W Pucharze Krajowym grają najlepsze kluby z danego kraju, dlatego również nowe kluby mają szansę na jego wygranie. Gdyby za 1 miejsce w 1 lidze były lepsze nagrody to nowym i silnym klubom sam awans z niższej ligi zająłby dużo czasu.
Odpowiedz
Nie no to są jakieś żarty Big Grin
Tam ktoś wyżej napisał dobrze, że po nawet awansie z grupy LM powinna być juz jakas minimalna nagroda
10k energii no ciekawie nie będę nawet tego komentował
Przypomnę tylko jak to było przed startem gry XD gra nie będzie p2w hahaha no no ;D róbcie tak dalej, a będą o LM bić się zespoly moze z top50 i to tyle z aktywnych klubów jak i pod koniec FTC Big Grin tak to będzie wyglądać Big Grin
Odpowiedz
Witam. Mam takie samo zdanie jak moi przedmówcy. Po pierwsze dziwne jest to, że za PK nagrody są lepsze niż za wygranie ligi. Za ligę również powinna być mistrzowska paczka, a nawet skin drużynowy może też. Z kolei za PK można dać jakąś energię. Choćby symboliczną ilość. Po drugie, te 10k energii za TM to moim zdaniem jakiś żart. Aż taka różnica w nagrodach? Nie nie i jeszcze raz nie. 2k można dać, no może max 3k. Ale nie 10k..
Odpowiedz
Zauważ że trenowac można do 100 um i powiedzmy że topka ma wytrenowane kondyche i głowna um dla pozycji to beda trenowac beda musieli poboczne um. Wtedy reszta bedzie waliła dalej um głowne i potem jak topka wytrenuje wszytko do 100 to nie bedzie mial juz co trenowac a slabsi beda mogli dalej trenowac. O to chodzi. Wtedy slabsi dogonia topke.
Odpowiedz
Nagrody nie są złe, można lekko modyfikować, aby też kluby które wyjdą z grupy w TM coś dostali, reszta na plus
Odpowiedz
(22.01.2019, 14:01)Imbecyl napisał(a): Zauważ że trenowac można do 100 um i powiedzmy że topka ma wytrenowane kondyche i głowna um dla pozycji  to beda trenowac beda musieli poboczne um. Wtedy reszta bedzie waliła dalej um głowne i potem jak topka wytrenuje wszytko do 100 to nie bedzie mial juz co trenowac a slabsi beda mogli dalej trenowac. O to chodzi. Wtedy slabsi dogonia topke.

Oczywiście ,że tak ,ale powiedz kiedy słabszy go dogoni? nie prędko mimo wszystko. A jak za długo będzie OVR zablokowany to i płatnik będzie zły więc wyjdzie aktualizacja zwiększająca i koło się zamyka Czyż nie?
Odpowiedz
Zapomniałem dopisać, jeżeli dajecie nową paczkę za PK i za PM to czemu skasowaliście wgl paczki za ligę? Jeżeli dodaliście nową paczkę to chociaż te złote paczki powinny być bo są chociaż troszkę wartę, albo nawet platynowe za pierwszą ligę np. 3 platynowe za 1 miejsce, 2 za drugie, 1 za trzecie. Za 2 ligę np. 15 złotych za pierwsze, 10 za drugie 5 za trzecie. Zawszę jakiś dodatkowy zarobek.
Odpowiedz
No i co z tego, jeśli zostanie otwarta? Teraz na jedną setną UM trzeba wykonać 11 (sic!) treningów. Nastepna bramka będzie miała jeszcze bardziej podbite UM, podejrzewam, że pewnie ponad 20. Wtedy na jeden przedział wszystkich UM trzeba będzie wydac około 200000 PE, a wtedy słabsi i tak się mocno zbliżą, bo i tak będzie im łatwiej wbijać. Będą niewielkie rożnice % w silniku , które można wyeliminowac taktykami i myśleniem. Zresztą zanim ktoś wykona 100000 treningów teraz, żeby wymaxować, to różnica między wszystkimi aktywnymi będzie max 10 ovr, co daje już ciekawą rywalizacje.
Odpowiedz
(22.01.2019, 15:00)Misanthrope napisał(a): No i co z tego, jeśli zostanie otwarta? Teraz na jedną setną UM trzeba wykonać 11 (sic!) treningów. Nastepna bramka będzie miała jeszcze bardziej podbite UM, podejrzewam, że pewnie ponad 20. Wtedy na jeden przedział wszystkich UM trzeba będzie wydac około 200000 PE, a wtedy słabsi i tak się mocno zbliżą, bo i tak będzie im łatwiej wbijać. Będą niewielkie rożnice % w silniku , które można wyeliminowac taktykami i myśleniem. Zresztą zanim ktoś wykona 100000 treningów teraz, żeby wymaxować, to różnica między wszystkimi aktywnymi będzie max 10 ovr, co daje już ciekawą rywalizacje.

Tak mówisz?
Płatnik kupi PE i będzie jednak klikał więcej, jak chce niech klika ,ale jak Ty sądzisz ,że nie płacący się zbliży do niego? jeśli jeden wyklika 1500 PE a drugi 200? Big Grin to co jednego dnia wydaje się niczym po tygodniu jest większym odskoczeniem. 10 OVR to dużo Big Grin więc ciągle nikt się nie zblizy do nikigo. Chyba ,że płaci ,a to już każdego indywidualna sprawa Smile
Odpowiedz
Tu na pewno nie będzie tak, że zablokują wszelkie formy rozwoju, żeby każdy był na równi, bo gra by kondycyjnie padła. Jednak ten system, o którym wspomniałem zrobi niewielkie różnice w UM, tj. topka z braku laku będzie klikać poboczne widząc, jak bardzo mozolnie wbijają się główne po wejściu patcha. Słabsi idąc w główną wszystkich zbliżą się do nich na te 5-7 pkt, co przy silniku proporcji da większe szanse na zwycięstwa ledwo kilka procent. A jeśli chodzi Ci, że w rankingu nie doskoczą, no to cóż, nikogo nie powinno to dziwić
Odpowiedz
w umiejętnościach i rywalizacji też ich nikt nie dogoni.
Mając wszystko na maksa możesz grać gdzie chcesz ,masz duże pole manewru. Ale tutaj można pogadać ,wyjścia dobrego nie ma, bo przewaga będzie, płacisz masz, nie płacisz nie masz proste. Ale nie można wmawiać nikomu ,że to nie duze różnice i ,że nie mają znaczenia.
Odpowiedz