Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wprowadzenie reputacji na forum
#1
Witam, wychodzę z propozycją wprowadzenia reputacji na forum. Każdy gracz miałby do wykorzystania 5 ocen dziennie i to tylko od niego zależałoby, komu chce je przekazać oraz czy będzie to głos negatywny czy pozytywny. Licznik reputacji widniałby na profilu oraz przy każdym poście danego zawodnika.

Dodadkowo, można wprowadzić temat np. z fotografiami, w którym można by było zamieszczać swoje obrazy, a przy tym zgarniać reputację i uznanie w oczach innych graczy.

Na pewno rozruszałoby to trochę forum, dodając nutkę rywalizacji nie tylko w grze, ale i także tutaj.
"Pamiętaj jedno, w sercu masz wszystko to, co reprezentujesz sobą"
#2
Była już reputacja na tym forum i skończyło się to tym, że musieli ją wyłączyć. Niektórzy nie potrafili z tego korzystać. Ktoś kto nic złego nawet nie napisał miał -4 - bo tak. Takie coś na dany moment na tym forum nie przejdzie.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
#3
Zawsze można wprowadzić odwoływanie się do reputacji, jeżeli oceny byłyby dawane niesłusznie.
"Pamiętaj jedno, w sercu masz wszystko to, co reprezentujesz sobą"
#4
Zgadza się, aczkolwiek takich odwołań dziennie będzie setki. Gdy pojawiła się reputacja nie jestem w stanie sobie przypomnieć, kto z tego korzystał, aby dać komuś plus (oprócz administracji). Leciały tylko minusy z uzasadnieniem, że kogoś nie lubię itp.

Ja osobiście nie widzę potrzeby wprowadzania takowej funkcji. Dodatkowo piszesz, że ruszyło by to forum dodając nutkę rywalizacji. Powiem Ci tak, na dany moment nie ma na to sznas.
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
#5
Ludzie minusowali, ponieważ nie było pewnie konkretnego karania za bezpodstawne minusy, wystarczy wprowadzić odrobinę rygorystyczności w tym względzie.
"Pamiętaj jedno, w sercu masz wszystko to, co reprezentujesz sobą"
#6
Jeden z gorszych pomysłów, który i tak nie przejdzie. Punkty reputacji mają dodać rywalizację? No chyba nie o to chodzi w tej funkcji. Weryfikowanie punktów reputacji jest jedynie stratą czasu, bo jest jedynie dodatkową funkcją niemającą ważnego odniesienia do gry. Tak jak pisali — punkty były, ale zostały usunięte, chyba można się domyślić dlaczego. Jaki jest ich sens obecnie? Jeśli użytkownik wypowiada się z głową, to z pewnością zyska w oczach innych użytkowników, a jeśli nie wprowadza nic nowego do tematu i zaśmieca forum, to już administracja wie co z nim zrobić.
#7
Nie za bardzo mi pasuje ten pomysł Sad
Trening czyni, mistrza
#8
nie ma sensu się bawić w to gdyż społeczność ft nie kuma o co w tym biega. Daje się pozytyw swoim i negatyw nawet jeśli ktoś ma racje ,ale danej osobie to nie pasuje. Administracja ma dość duzo zajęć w związku ze startem gry żeby się bawić jeszcze w odwołania od reputacji. To by miało sens gdyby każdy był świadomy jak to działa. Początki tego forum dobitnie pokazały ze to nie przejdzie
#9
Reputacja była w początkowej fazie funkcjonowania forum i przez to, że część forumowiczów nie dorosła mentalnie do tego (czyt. rozdawała plusy i minusy wg. swojego widzimisię) moduł został wyłączony. Nie sądzę, że podejście części forum się zmieniło dlatego też moduł nie zostanie ponownie włączony.

Temat zamykam, odrzucamy.
  


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Forum] Ciemny motyw Aron R 3 598 18.11.2019, 13:04
Ostatni post: Ten Dobry
Lightbulb [Nowy dział na forum dla drużyn] Radziuu 2 496 12.11.2019, 11:12
Ostatni post: Ten Dobry
Tongue [SILNIK MECZOWY] Wprowadzenie symulatora 2D/3D maciasss 2 646 09.09.2019, 11:40
Ostatni post: Ten Dobry
  [Klub] forum Ahmad Mido 6 2,650 28.08.2019, 09:45
Ostatni post: Ten Dobry
  [Inne] Konkursy na Forum Patryk Jastrzebski 3 1,010 24.06.2019, 17:50
Ostatni post: Ten Dobry
  [PACZKI][KLUB][INNE] SPIS POMYSŁÓW FB/FORUM ZAPRASZAM DO WYPOWIADANIA SIĘ! Mati_10 4 1,979 21.12.2018, 22:21
Ostatni post: Ten Dobry

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości