Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzące zmiany - 2019
[Obrazek: news-zmiany.jpg]

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zapowiedzi na zbliżający się rok:

Nadchodzące zmiany

Zachęcamy do dyskusji!
Odpowiedz
Kilka zmian jak najbardziej na plus, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się wprowadzenia obozu, reprezentacji i typera?
[Obrazek: 48393916_323270511605635_107400884211679...e=5CBA18EA]
Odpowiedz
Wprowadzanie W TEJ CHWILI top tygodnia w pojedynkach na tricki jest dosyć dziwnym zabiegiem. Niemal każdy w tej chwili ma 3/4 na maksymalnym poziomie i wyniki takowych pojedynków zależą głównie od szczęścia lub trafienia na przeciwnika, który do tej pory jeszcze tych tricków nie rozwinął. Wszelkie taktyki poszły już w las, każdy dobrze wie jakie karty ma przeciwnik już przed wyłożeniem pierwszej. Walczyliśmy przez tyle czasu, aby aktualna topka miała jakieś profity z tego co udało jej się do tej pory osiągnąć popierając wieloma argumentami, a zrobiliście jak zwykle po swojemu. Tak, piszę to bo mnie boli, że starałem się przez tyle czasu utrzymać na górze rankingu i nic z tego nie mam i nie będę miał, więc po raz kolejny zadaje pytanie: Po co jest/był ten ranking skoro nic on nie daje? Samą zmiana da tyle dobrego, że każdy będzie miał równą szansę na zdobycie tych nagród.

Moglibyście chociaż dodać taki moduł jak w pracy. Załóżmy mam 100 wygranych pojedynków to dostaje 20tyś. euro zamiast 10tyś., albo 10 kredytów zamiast 5. I tak co 100/200 wygranych pojedynków lepsze nagrody. Dobrze wiecie że aktualne nagrody były dobre, ale 2 tygodnie po rozpoczęciu gry, w tej chwili jest to dla nas niezbyt zauważalne, a z top tygodnia skorzysta jedynie garstka osób.

Co do reszty zmian, zdecydowana większość jest na duży plus, przede wszystkim ulepszanie przedmiotów za euro, obóz, kalendarz czy długo wyczekiwana wymiana boostingów, także mimo wszystko dobra robota panowie.
Odpowiedz
No zmiany na duży plus szczególnie ulepszanie przedmiotów za euro , obóz ,wymiana boostingow tak wyczekiwana w końcu oraz kalendarz . Tylko ten top tygodnia  z trickami to bezsens . Większość już ma dobrze wytrenowane te tricki i wygrana w pojedynku w dużej mierze będzie zależeć od szczęścia .Czasem trafi się kogoś kto ma słabiej wytrenowane tricki , ale tylko czasem .Mimo wszystko zmiany na duzy plus i nic tylko czekać aż zostaną wdrożone do gry .
Odpowiedz
Wymiana boostingów na rynku
Czekałem na to od dłuższego czasu. Pomysł bardzo dobry pod warunkiem, że będzie to tylko wymiana booster za booster. 0 euro i 0 kredytów.

Kalendarz z wyzwaniami
Fajny pomysł, nie mam zastrzeżeń. Zobaczymy jak się będzie sprawdzał.

Typer meczów
Fajny pomysł, angażuje gracza, zachęca do śledzenia gry.

Kolekcje przedmitów
Ciekawy pomysł, również wymagający poświęcenia czasu gracza na wykonanie. Jak najbardziej na plus.

Ulepszanie przedmitów
Pierwszy pomysł na minus !! Wystarczy tylko odpowiedzieć sobie kto ma euro i kto będzie miał mega przedmioty. Tak jak jest teraz jest sprawiedliwie. Absolutnie na nie.

Bonus set przedmitów
To bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że chyba nie ma setu, składjącego się z tych samych UM, a więc nie ma możliwości uzberania seta tylko z defensywą i dostania jeszcze bonusu do defensywy. Pomysł dobry.

Top tygodnia pojedynków
W końcu!!! Tutaj nic nie trzeba pisać. Brawo

Reprezentacje
Pomysł fajny, jestem ciekaw jak będzie zrealizowany.

System skinów
Nie mam zdania, ale jestem ciekawy.

Rozwój umiejętności
Kolejny minus, to nic innego jak bomba z opóźnionym zapłonem. Gra nie ma dwóch miesięcy, a wy już podnosicie max OVR. Dajcie ludziom pograć, niech się wykształci społeczność w tej grze, zanim pozwolicie, żeby 400 osób uciekło pozostałym i "rządziło" w tej grze. Pomysł absolutnie na nie. Piszę to jako płatnik, i raczej z troską o tych co nie chcą nic tutaj wpłacać. Nie mam nic przeciwko graniu za 100-200 zł miesięcznie, ale to co proponujecie to będzie pompownia pieniądza. Przeciw!

Forum klubowe
W końcu!!! Sam pisałem na forum ws. tego pomysłu więc jak najbardziej za.

Nowe sety przedmiotów
Nie mam nic przeciwko.

mecz
Tego jestem ciekaw, ale trochę się też obawiam. Prostota tego silnika bardzo mi się podoba. Obawiam się, czy wprowadzanie kolejnych, bardziej zawiłych modułów i wskaźników będących mnożnikiem wskaźnika… nie sprawi, że posypie się planowanie meczów. Jeszcze mnie nie przekonaliście. Nie mówię nie, ale powiedzcie coś więcej zanim to wprowadzcie. Spróbujcie uwzględnić głos społeczności w modyfikacji silnika.

Obóz piłkarski
Nie mam nic przeciwko.
Odpowiedz
Co do reprezentacji, mam nadzieje, że to zostanie rozegrane rozsądnie i nie będzie żadnej zmian reprezentacji za pp.
Tak jak wylosowałeś tak grasz. A jak już koniecznie to może po jakichś rozegranych 50-100 meczach można RAZ zmienić.
[Obrazek: 48393916_323270511605635_107400884211679...e=5CBA18EA]
Odpowiedz
(23.01.2019, 14:52)Xenka napisał(a): Co do reprezentacji, mam nadzieje, że to zostanie rozegrane rozsądnie i nie będzie żadnej zmian reprezentacji za pp.
Tak jak wylosowałeś tak grasz. A jak już koniecznie to może po jakichś rozegranych 50-100 meczach można RAZ zmienić.

Mam taką samą nadzieję. Lewandowski nie zrezygnował sobie po kilku latach żeby grać dla Niemiec. Losujesz San Marino, grasz w San Marino Smile
[Obrazek: W83bKp7.jpg]
Odpowiedz
(23.01.2019, 14:20)KreloX napisał(a): Moglibyście chociaż dodać taki moduł jak w pracy. Załóżmy mam 100 wygranych pojedynków to dostaje 20tyś. euro zamiast 10tyś., albo 10 kredytów zamiast 5. I tak co 100/200 wygranych pojedynków lepsze nagrody. Dobrze wiecie że aktualne nagrody były dobre, ale 2 tygodnie po rozpoczęciu gry, w tej chwili jest to dla nas niezbyt zauważalne, a z top tygodnia skorzysta jedynie garstka osób.

Ooo i to jest dobre rozwiązanie Smile
Odpowiedz
A będzie kiedyś coś takiego, jak łączenie kilku słabszych itemów w jeden lepszy?
Odpowiedz
Kilka pomysłów jak najbardziej na plus. Myśle ze pomysły będą jak najbardziej przydatne w grze.
Odpowiedz
Siema, jeżeli nie ma okienek transferowych i dowolnie można zmieniać drużyn to fajną opcja byłaby możliwość wypożyczenia zawodników chociażby na kilka meczów oczywiście za gotówkę Smile
Odpowiedz
Wszystko mi się podoba i jest na plus oprócz top tygodnia tricków, więc zgadzam się z KreloXem z tym co napisał w swojej wypowiedzi. Na resztę czekam z niecierpliwością Big Grin
[Obrazek: 346221e1a70efc5dmed.png]
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
Odpowiedz
Jestem w szoku, wreszcie nas posłuchali..?
Odpowiedz
Tez większość zmian oceniam na plus bądź duzy plus ale...
"ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI
Po osiągnięciu poziomu 100 danej umiejętności gracz będzie miał możliwość dalszego rozwoju postaci na specjalnych warunkach. Przykład: Odblokowanie 105 poziomu będzie musiało zostać poprzedzone wcześniejszym obniżeniem poziom danej umiejętności (tzw. pruning) do 95 poziomu. Po obniżeniu dalszy trening będzie możliwy aż do osiągnięcia 105 poziomu." Ta zmiana to strzał w kolano. Takie zapowiedzi były ze blokada itd a tu już na początku podnosicie próg tracą w tym swoja wiarygodność. Wasza 1 z najważniejszych obietnic przed startem idzie do kosza w momencie gdy nikt nie wbił jeszcze max ovr.
Odpowiedz
(23.01.2019, 19:31)keeshi napisał(a): Tez większość zmian oceniam na plus bądź duzy plus ale...
"ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI
Po osiągnięciu poziomu 100 danej umiejętności gracz będzie miał możliwość dalszego rozwoju postaci na specjalnych warunkach. Przykład: Odblokowanie 105 poziomu będzie musiało zostać poprzedzone wcześniejszym obniżeniem poziom danej umiejętności (tzw. pruning) do 95 poziomu. Po obniżeniu dalszy trening będzie możliwy aż do osiągnięcia 105 poziomu." Ta zmiana to strzał w kolano. Takie zapowiedzi były ze blokada itd a tu już na początku podnosicie próg tracą w tym swoja wiarygodność. Wasza 1 z najważniejszych obietnic przed startem idzie do kosza w momencie gdy nikt nie wbił jeszcze max ovr.

Nie podnosimy progu tylko INFORMUJEMY jak to będzie wyglądało w przyszłości gdy stawka się wyrówna. To jest plan długoterminowy - na najbliższy rok.
Odpowiedz
Wiesz co. Nie byłoby to trudne do zrozumienia gdybyście traktowali nas poważnie. Ile to już zmian wprowadziliście bez uprzedzenia w trakcie trwania sezonu ?? Bez żadnej wzmianki. I naprawdę nie zdziwiłbym się jakby ten próg był podniesiony od tak w któryś dzień. Niestety sami zapracowaliście sobie na taka opinie ze gracze już nie są pewni co, kiedy, jak. Teraz lepiej się upewnić 10 razy chyba. Dobrze ze to jasno potwierdziłeś. W takim razie wszystkie aktualizacje na plus
Odpowiedz
Staramy się informować graczy regularnie na temat zmian w newsach oraz: https://game.footballteam.pl/changelog
W początkowej fazie gry niektóre sytuacje wymusiły na Nas szybkich decyzji i pewnej elastyczności - wymagał tego balans gry.

Wszystkie aktualizacje będą wprowadzane w systemie najpierw zapowiedz - potem aktualizacja - tak jak to miało miejsce w ostatnich 2 tygodniach.
Odpowiedz
Tak jak pisaliście to są zmiany na 2019 rok czy to oznacza, że nie planujecie wprowadzać innych rzeczy niż te zapowiedziane? I druga kwestia czy macie już jakąś kolejność wprowadzania tych nowości czy wszystko wyjdzie na etapie prac nad nimi i na podstawie tempa rozwoju danego modułu będzie decyzja o kolejności wprowadzenia?
Odpowiedz
(24.01.2019, 00:58)Arcire napisał(a): Tak jak pisaliście to są zmiany na 2019 rok czy to oznacza, że nie planujecie wprowadzać innych rzeczy niż te zapowiedziane? I druga kwestia czy macie już jakąś kolejność wprowadzania tych nowości czy wszystko wyjdzie na etapie prac nad nimi i na podstawie tempa rozwoju danego modułu będzie decyzja o kolejności wprowadzenia?

Dołączam do przedmówcy. Jest jakaś lista co po kolei będzie? A jak tak to kiedy by można było sie spodziewać czegoś? W tym sezonie jeszcze?
Odpowiedz
(24.01.2019, 00:58)Arcire napisał(a): Tak jak pisaliście to są zmiany na 2019 rok czy to oznacza, że nie planujecie wprowadzać innych rzeczy niż te zapowiedziane? I druga kwestia czy macie już jakąś kolejność wprowadzania tych nowości czy wszystko wyjdzie na etapie prac nad nimi i na podstawie tempa rozwoju danego modułu będzie decyzja o kolejności wprowadzenia?

Witam! 

Zapowiedziane zmiany dotyczą pierwszego kwartału 2019 więc to nie są jedyne nasze plany w tym roku Smile

Co do harmonogramu zmian to możecie się spodziewać aktualizacji co tydzień, planujemy rozłożyć pracę tak by w piątek móc dać ogłoszenie dot. nadchodzącej poprawki a w poniedziałek już ją wprowadzić. Także jutro możecie spodziewać się zapowiedzi poniedziałkowego patcha Smile

Jesteśmy tylko ludźmi więc czy uda się trzymać tygodniowego harmonogramu to czas pokaże. Jeżeli będą jakieś opóźnienia postaramy się was informować na bieżąco aby nie było niepotrzebnego bałaganu i niespodzianek. 

Pozdrawiam, 
Whisky
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości