Ankieta: Czy według Ciebie taki dodatek ułatwi Ci zarządzanie klubem
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
96.55%
28 96.55%
Nie
3.45%
1 3.45%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KLUB] Widoczność zawodników biorących udział w TK
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Trening klubowy
Opis propozycji \ pomysłu: Widoczność dla zarządu PO treningu klubowym jakie osoby wzięły udział w TK.
Uzasadnienie przydatności: Zarząd klubu dzięki temu ma podstawy aby np pożegnać się z danym zawodnikiem lub nie zaproponować mu podwyżki pensji. Lub na odwrót. Nie zawsze zarząd może wejść w ostatniej minucie TK i zrobić screena i je kolekcjonować na telefonie.
W powiadomieniu, które przychodzi wystarczy żeby dodać listę osób, które NIE wzięły udziału w TK, tych będzie na pewno mniej. Oczywiście jestem na tak.
[Obrazek: 8w1QhnWJdHZDuebR68tp6QRN01JaQNHk.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry
Myślę, zrobiłeś to chłopak. 
Myślę, że można by tak zrobić w formie wiadomości która przychodzi
Jestem na tak ale według mnie PW z wiadomością kto nie wykonał TK powinna przychodzić tylko do zarządu klubu
Tak, ale to powinno być pokazane w skali sezonu.
Coś w stylu:
Dzisiaj odbył się 9 trening w sezonie.
Osoby, wzięły udziału w dzisiejszym treningu:
Osoby, które notorycznie opuszczają trening: XXX (54% opuszczeń) YYY (42 opuszczeń), AAA (30% opuszczeń).
(24.01.2019, 20:37)itachitorres napisał(a): Tak, ale to powinno być pokazane w skali sezonu.
Coś w stylu:
Dzisiaj odbył się 9 trening w sezonie.
Osoby, wzięły udziału w dzisiejszym treningu:
Osoby, które notorycznie opuszczają trening: XXX (54% opuszczeń) YYY (42 opuszczeń), AAA (30% opuszczeń).

Myślę, że to już jest zbędne. Mając już listę zawodników  można to samemu obliczyć. Po za tym chyba za ciężko dla administracji by było to dodać
Ciężko mi się określić, bo nie jestem właścicielem klubu. Naprawdę taki właściciel zechce wyrzucić zawodnika (lub nie zaproponować mu kontraktu), jeśli będzie opuszczać TK? I ile razy musiałby taki gracz opuścić TK? To wszystko jest mocno względne i zależy od indywidualnego podejścia danego szefa klubu. Bo co jeśli jego napastnik nie bierze TK, a ma np. 85 ovr? Wyrzuci go i weźmie aktywnego napadacza na 80 ovr? Także, jak dla mnie, argumentacja za pomysłem nie do końca trafiona, natomiast co do samej implementacji pomysłu nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Jeśli to pierdoła (a przypuszczam, że nie byłoby to trudne do zrobienia) to może...ale na pewno nie na już.
(24.01.2019, 22:38)Ten Dobry napisał(a): Ciężko mi się określić, bo nie jestem właścicielem klubu. Naprawdę taki właściciel zechce wyrzucić zawodnika (lub nie zaproponować mu kontraktu), jeśli będzie opuszczać TK? I ile razy musiałby taki gracz opuścić TK? To wszystko jest mocno względne i zależy od indywidualnego podejścia danego szefa klubu. Bo co jeśli jego napastnik nie bierze TK, a ma np. 85 ovr? Wyrzuci go i weźmie aktywnego napadacza na 80 ovr? Także, jak dla mnie, argumentacja za pomysłem nie do końca trafiona, natomiast co do samej implementacji pomysłu nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Jeśli to pierdoła (a przypuszczam, że nie byłoby to trudne do zrobienia) to może...ale na pewno nie na już.

Podobno OVR nie gra. Patrzymy na statystyki. Nie musimy kogos od razu wyrzucać ale powiedzmy, że dostaje jakiś procent mniejszy w kontrakcie niż aktywny zawodnik. Myśle, że jest to fair. Zmotywuje to chociaz troche do wchodzenia na TK. Ja wolę w klubie mieć aktywnych graczy niż dobrych ale nie pomagajacym innym, bo klub mamy budować RAZEM. Każdy indywidualnie ustaliłby sobie warunki z tym Tk i nie każdy musi to stosować. Mała pierdoła, a wielu właścicielom by pomogła
Wystarczy, że wprowadzicie po prostu liste po treningową kto bierze udział, a czy jakiś właściciel klubu to wykorzysta to już jego indywidualna sprawa, chociaż widzę, po ankiecie, że większość osób jest na tak. Nie mówię też, że musi to być na już. Moze być to na początku nowego sezonu czy coś
Jak dla mnie sama lista w zakładce klub kto wziął udział, kogo zabrakło będzie wystarczająca. Jestem na tak.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
I co administracja na to? Zapomniała? Akceptacja czy odrzucenie?
Zaakceptowane.