Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
66.67%
6 66.67%
Nie
33.33%
3 33.33%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja-[Rozgrywki]
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Puchar krajowy/Puchar Mistrzów
Opis propozycji \ pomysłu: Według mnie nagradzane powinno być całe podium a nie tylko 1 miejsce my dzisiaj gramy półfinał powiedzmy,że go wygramy a w finale przegramy i NIC z tego nie będziemy mieć? Mimo,że tyle meczy wygraliśmy i dostaliśmy się do finału? Bez sens zawsze nagradza się całe podium.
Uzasadnienie przydatności: Większa rywalizacja a teraz to większość teamów ma wyjebane bo nie mają szans na 1 miejsce a tak to o 2/3 mogą powalczyć i zgarnąć jakieś nagrody.
Wystarczy nawet sam puchar żeby chociaż jakaś pamiątka została.

Dodałam ankietę. //Xenka
@Borian @Santiago Twórcy pisali żeby ta gra była w miare realistyczna,że słabsi mogą nawet pokonać lepszych a nie wygrywa ten co ma więcej OVR i tak dalej to skoro już mówimy o tym żeby gra była realistyczna to PODIUM zawsze jest nagradzane czy to puchar króla czy to liga mistrzów,nigdzie nie ma nagradzanie tylko 1 miejsca,skoro jakaś drużyna sporo się napracowała żeby się do tego finału dostać powinni mieć z tego jakieś korzyści a wy ewidentnie macie ból dupki o to ,że ktoś doszedł dalej od was i walczy o swoje.
(27.01.2019, 17:53)Viper napisał(a): @Borian @Santiago Twórcy pisali żeby ta gra była w miare realistyczna,że słabsi mogą nawet pokonać lepszych a nie wygrywa ten co ma więcej OVR i tak dalej to skoro już mówimy o tym żeby gra była realistyczna to PODIUM zawsze jest nagradzane czy to puchar króla czy to liga mistrzów,nigdzie nie ma nagradzanie tylko 1 miejsca,skoro jakaś drużyna sporo się napracowała żeby się do tego finału dostać powinni mieć z tego jakieś korzyści a wy ewidentnie macie ból dupki o to ,że ktoś doszedł dalej od was i walczy o swoje.

Polska to zawistny naród. Skoro oni nie mogą wznieść się na wysoki poziom, to Tobie też nie pozwolą czerpać z tego korzyści Wink

Odnośnie pomysłu oczywiście jestem na tak. Nie rozumiem kto wymyślił nagrodę tylko za 1 miejsce, przecież słabsze drużyny w takiej sytuacji z miejsca mogą sobie ten turniej odpuścić i skupić na lidze. Jedyny plus to, że z meczy jest bardzo duży dochód, tyle że komu ten dochód potrzebny jak w każdej drużynie wisi 30mln, z którymi nie wiadomo co zrobić.
(27.01.2019, 19:01)Borian napisał(a): Tutaj nie chodzi o zawiść bo ja i tak nie wiąże się z tą grą w dłużej perspektywie tylko nie twierdz, że nic nie masz z tego że Twoja drużyna doszła do finału bo masz :-) przedstawiłem swoje argumenty a Ty wyskakujesz z jakimś bólem ;-)

Przedstawiłeś jeden argument - kasa za mecze, na który odpowiedziałem. Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znajdujesz ból, ale mam powoli dość wdawania się w dyskusji z ludźmi, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

PS: Moja drużyna nie doszła do finału, bo może nie zauważyłeś, ale aktualnie trwają półfinały.
(27.01.2019, 19:48)Borian napisał(a): Kto napisał o bólu pewnej części ciała? ;-) Nie doszła do finału ale nadal do pół finału zyskałeś więcej niż gracze drużyny, która odpadła wcześniej, jest tak czy się mylę? :-)

Tłumaczyłem Ci już, ale widocznie trzeba wytłumaczyć jeszcze raz. Tak, doszliśmy do półfinału i tak, zyskaliśmy więcej KASY od drużyn, które odpadły wcześniej. Teraz potrzebujemy tylko modułu gdzie będziemy mogli przeznaczyć te pieniądze na cele charytatywne, ponieważ w innym wypadku będą one leżały u nas w klubie, aż po jego kres, gdyż mamy maksymalne pensje, rozbudowa stadionu trwa, a kasy z każdym dniem tylko przybywa. Taką właśnie osiągnęliśmy przewagę nad innymi. Mam nadzieje ze czwarty raz nie będę musiał pisać Ci tego samego. Co do bólu to zapraszam do dyskusji w temacie, w którym tego sformułowania użyłem, bo widzę że oprócz faktów mylisz też wątki Wink
Nie będzie dodatkowych nagród. Tak było od początku postanowione i decyzja pozostaje niezmienna, a Panu Autorowi radzę zwracać uwagę na słowa, jakie dobiera.

Odrzucone.