Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu do gry?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
30.00%
3 30.00%
Nie
70.00%
7 70.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zadania] Ilość minut
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Zadania

Opis propozycji \ pomysłu:  Zmniejszenie ilości minut zagranych w lidze w sezonie potrzebnych do wykonania zadania z 2500 na 2300. 

Uzasadnienie przydatności: Możliwość wykonania zadania dla graczy którzy nie łapią się na stałe do podstawowego składu. Bo 2500 minut to jednak dużo szczególnie dla kogoś kto zaczyna albo rozwija się wolniej. W pucharze też można pomyśleć nad zmianą ilości minut. Można by było też zrobić  zadanie z ilością meczy w których się wystąpiło.

Dodałam ankietę. //Xenka
Zadanie 2500 minut jest zadaniem jednokrotnym, jak raz je zrobisz, to już więcej nie możesz, tak więc nic nie szkodzi, żebyś zrobił je w swoim kolejnym lub następnym sezonie
(27.01.2019, 22:20)Arcire napisał(a): Zadanie 2500 minut jest zadaniem jednokrotnym, jak raz je zrobisz, to już więcej nie możesz, tak więc nic nie szkodzi, żebyś zrobił je w swoim kolejnym lub następnym sezonie

Łatwiej to było zrobić w pierwszym sezonie jak nie było pucharu. Teraz jest to dużo cięższe bo rotacja i tylko założenie swojego klubu lub pójście do słabszego gwarantuje zrobienie tego zadania. 2500 minut to jest 27 ponad meczy w całości gdzie liga liczy 30 kolejek.
Na tym polega to zadanie, aby było trudne xd
(28.01.2019, 21:34)Marcell napisał(a): Na tym polega to zadanie, aby było trudne xd

Zadanie powinno być w miarę możliwości do wykonania dla przeciętnego gracza inaczej jego sens traci znaczenie bo jest wtedy tylko dla wybranych. Tak jak z wygraj top tygodnia w treningu tylko dla wybranych. A to zadani wymaga zagrania w ponad jak już pisałem 27 meczach w sezonie w całości na 30 możliwych. Także zmniejszenie progu nie zaszkodziło by i dało by graczom więcej możliwości do podbicia OVR bo po dzisiejszej aktualizacji przepaść między graczami tylko się pogłębi.
Nie wykonam zadania w tym sezonie bo braknie mi dwóch meczów... Aa, dodam propozycje może zmniejsza próg i się uda. Tak to widzę niestety. Skoro jest to zadanie końcowe 10/10 to jednak jakiś poziom trudności musi być i uwierz, że każdy może to wykonać. Nie w tym to kolejnym sezonie, a jak tak bardzo zależy Ci na tym zadaniu to zagraj w niższej lidze czy słabszym klubie gdzie będziesz miał możliwość zadań indywidualnych. Jak na moje powinno liczyć się dobro drużynowe, a nie chrapka na te parę paczek. Jestem na nie.
Nie każdy. Sam napisałeś to co ja wcześniej dodałem o słabszym klubie i niższej lidze. Tylko po co kombinować? Pisanie że idź do niższej ligi lub słabego klubu to bezsens. Nie pójdziesz np z 80 ovr do klubu co jest słaby bo to zabija sens gry tylko po parę paczek. Bo w każdej lidze to zadanie powinno być do wykonania tylko ten co je wymyślał nie przemyślał ilości minut. Jak ma być dobro drużynowe to trzeba się liczyć ze zmianami i z kontuzją lub kartką i wtedy żeby zagrać tyle minut jest cieżko. Ale dawanie po 10k energi, piłki tylko dla wybranych i ogólnie zwiększanie przepaści między graczami jest ok?
Każdy ma równą szansę.
Skoro nie możesz w jednym sezonie tego zrobić to poproś właściciela żeby w kolejnym dawał Ci szansę grać tylko w lidze. Po za tym jest to ostatni 10 poziom zadania, więc powinno być "cięższe" do wykonania. Dla mnie propozycja na nie.
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Czyli najlepiej oszukiwać. Dobrze dziękuję za podpowiedzi. Ma równą szansę jak założy własny klub lub jak było napisane dogada się z właścicielem. Tylko nikt nie da tyle zagrać kiedy ma się rotację i puchary, sparingi. W innych przypadkach nie ma szans.
Podpisuję się pod argumentacją głosów na "NIE". Każdy ma takie same szanse na wykonanie tego zadania, dodatkowo niezależnie od tego czy wydał 50k zł na grę, czy zero zł.

Odrzucone.