Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.2
Wymiana boostingów na plus. Chociaż widać teraz które boostingi lepiej dropi a które nie. Nagrody za top tygodnia przegięte.  Widzę że rozdawanie po 10k energii weszło w modę. Za top tygodnia w treningu to trochę za dużo (jednak jak płacą to nas utrzymują bo i tak ich nigdy nie dogonimy ale nie zmienia to faktu że przepaść będzie rosnąć tylko) ale za tricki to przegięcie. Nie lepiej rozbić to na więcej osób ale mniejsze nagrody i bardziej nie przegięte? Wprowadzenie piłki zły pomysł sprawiający że gracze będą jeszcze bardziej od siebie odstawać OVR.
Wymiana boostingow tylko pokazuje jak kiepski jest ten system. Wszyscy szukaja wlasciwie 2-3 tych samych boostingow.
Wow. Hipokryzja administracji jest na coraz wyższym poziomie. Gra z potencjałem zepsutym od 1szej większej aktualizacji, niestety mimo wielkich zapewnien administracji o wyrównanej grze pieniążki jak zwykle nakładają klapki na oczy. No ale czego się dziwić ktoś płaci to oczekuje że będzie najlepszy, kto to widział żeby topka przegrała jakiś mecz nie może tak być, dajmy im 10000 energii za top tygodnia w któym od początku gry bierze udział może 5 graczy. Kwestia piłki +55 za top tygodnia? Rozumiem że idziemy zasadą równi i równiejsi, tak ? Top2 klubu się ubiorą to plebs dostanie coś na rynku w cenach która pewnie pokryłyby budowę domu. Widać ewidentnie że patrzycie na graczy w 2 kategoriach: Albo dał wiele kasy to jest coś dla niego a Ci co dali mniej lub nic są tym gorszym sortem. Co w takim razie będzie następne gdy znowu top sie nie spodobają wyniki? Top dnia? godziny? minuty? 10k energii brzmi fajnie jako nagroda za godzinny top, przemyślcie !
Tak jak ktoś pisał daliście wymianę boosterów dla "tych mniej ważnych" i liczyliście że zakleicie oczy, no niestety widać to jak się wam powiodło po komentarzach w tym temacie.
Zaraz pewnie przyleci jakiś czerwony kolega z wyklepana formułką która macie odpowiadać, i w sumie to jest ciekawe: wymyśla je wam ktoś na poczekaniu czy dostajecie z zawartością aktualizacji gotowca co odpowiadać?
Dno i tyle, pozdrawiam $$$
Te piłki nie byłby złym pomysłem pod warunkiem, że zwycięzcy top tygodnia dostawali by TĘ SAMĄ piłkę, tzn. przez jeden tydzień ma zwyciężca danego top tygodnia, a w drugim skoro wygrał już ktoś inny to on dostaję tę samą piłkę, a temu pierwszemu ona znika. To samo z TOP pojedynki na triki. Wtedy to ma sens, a nie generowanie elity płatników.
To samo tyczy się dropu boostingów teraz
Jestem ciekaw, czy jakikolwiek administrator pokaże swoją odwagę i wypowie się na cały hejt tutaj.
Nie widziałem ani jedno posta który popierałby aktualne nagrody za trenowanie UM.
Co do tricków narobili sobie tylko więcej roboty, bo będą przekręty, nie mówiąc już o tym, że nowi gracze nie mają totalnie szans czegokolwiek osiągnąć, ba niektórzy mają wszystkie tricki na full, a nie którzy tylko 10 więc też jakaś różnica jest. Moim zdaniem wszystko robienie bezmyślnie.

Mam tylko nadzieję, że administracja zrozumie falę hejtu w ich kierunku i po prostu cofną te zmiany związane z wbijaniem UM czy trickami. Już lepszy pomysł Kreloxa, że do 100 wygranych dostajemy nagrody wymienione w trickach, od 101-200 X2 te nagrody, 201-300 x3 itd.
To co się tutaj dzieje w tej grze to przechodzą samych siebie ... brak słów, po raz kolejny pokazują w którym kierunku idą ... zamiast ludzi przyciągać do gry, to oni odpychają z każdą kolejną aktualizacją... po co były te wersje beta itd ? Jak to wszystko nie idzie w parze ... ktoś wczesniej napisal, że plany były długo falowy rozwój gry, ale na obecną chwilę wychodzi szybko falowy upadek ... rynek umarł, dropy umarły, paczki umarły, za chwilę boostingi ...
Jak widze co się dzieje z aktualizacji na aktualizacje to mnie to aż przeraża i odbiera ochotę gry nie tylko mi ale i całej reszcie zwykłych graczy . To jak wy droga administracjo faworyzujecie płatników jest gołym okiem widoczne i nie trzeba tu robić głębszych analiz .Nagrody za top tygodnia tricków i top tygodnia treningu to totalne przegięcie . Piłki +40 , +55 um ? Dodatkowo każdy otrzyma z top 3 treningu mistrzowską paczke ^^ . Czy was tam na górze pokręciło totalnie . Jak my zwykli gracze mamy w ogóle myśleć o zbliżeniu się do lepszych graczy ? Jeśli wy sami utrudniacie nam graczom podejście do lepszych graczy . Ja rozumiem, że płatnicy muszą mieć przewage ok, ale nie aż tak  wysoką powoli się robi przepaść pomiędzy lepszymi graczami ( płatnikami ), a  zwykłymi graczami . Kolejne aktualizacje pewnie znów będą na korzyść płatników i tak w kółko . Wymiana boostingów jedynie na lekki plus, ale  i tak one dają tyle co nic . Piłka + 55 - wymiana kolekcji +1 lub 0,4 . To jakaś kpina .Um za te piłki powinny zostać zmniejszone w top tygodnia tricków i treningów . Pewnie większość wypowiedzi ludzi będziecie usuwać, bo nie możecie znieść prawdy .  Nikt nie ma na celu was obrażać, a uświadomić was co robicie i jak to wpływa na rozgrywke i podejście zwykłych graczy do gry . Zrozumcie, że takimi aktualizacjami zabijacie rozgrywkę i tracicie graczy . Mam nadzieję, że kolejne aktualizacje będą chociaż w jakimś stopniu dla zwykłych graczy, a  nie tylko pod topke . Pozdrawiam
Akurat piłka w top tygodnia tricków jest ok, bo wymaga poświęcenia - głupie na pewno jest to, że piłka w TT daje z miejsca więcej bonusu, za nic. Bo w końcu klikaj się po to by być lepszym, by mieć większą przewagę.
Jedyny problem jaki jest to fakt, że nowy gracz - taki który dołączył później, mimo, że jest ten cały MMR w pojedynkach i tak nie ma szans wygrać Top Tygodnia, bo nigdy w życiu nie zdobędzie tyłu punktów... a wystarczyło dać ranking punktowy za wygraną 3, remis 1, przegraną 0.

To samo dotyczy PE za LM etc. niedługo zawodnicy dobiją najważniejsze UM na max poziom, potem mają do wyboru:
a) zbieram PE i później nie będę musiał płacić przez x miesięcy
b) administracja podnosi max UM do 105, potem 110 itd.
przez co albo dadzą innym szansę na dogonienie (w 90% - bo w końcu piłki nikt nie dogoni) zmniejszając sobie dochody albo zwiększa przepaść między zawodnikami, a limit OVR pozostanie wspomnieniem.
Piłka w top tygodnia tricków wymaga poświęcenia? XDD Już pare razy to pisałem, top tygodnia tricków to jeden z najdurniejszych pomysłów jakie administracja mogła wprowadzić. Daliśmy Wam tyle dobrych propozycji, to oczywiście wybraliśmy najgłupszą. Nie dość, że pełno oszustów w rankingu to nawet jakbyś się nie starał to w końcu trafisz na kogoś kto to po prostu gdzieś i nawet na złość będzie grał żebyście zdobyli jak najmniej punktów. Czasem też się trafi na kogoś kogo przeniesie do pojedynku po 5-10 rundach bo oczywiście nie naprawiliście tego, że ludzie do pojedynków nie przenosi. Top tygodnia tricków jest dla oszustów i farciarzy, nie ma żadnego związku z normalną rywalizacją opartą na taktyce czy myśleniu. Jak patrzę na nagrody za tt tricków i tt treningu to mi po prostu ręce opadają, aż ciężko się powstrzymać przed powiedzeniem co się o Was naprawdę sądzi. Wymiana boostingów też jest żałosna bo każdy potrzebuje tego samego. Dno i 3 metry mułu.
Poświęcenia - dokładnie to czasu na trenowanie tricków oraz same pojedynkiem. Kwestie oszustw pomijam, bo to jest odpad a nie moduł.
Kilka razy pojawiał się temat Nankatsu, więc jako jeden z założycieli coś wam powiem...
Jest u nas kilka osób w drużynie, które wydają SPORE pieniądze na grę. Kilka - nie wszyscy (ja się zmieściłem w 1k zł). Nie wiem czy macie świadomość ile oni wydają Energii na trening dzienny. Dzisiaj mamy wtorek a gość z top tygodnia ma już 4 000 "kilknięć" zrobionych. Czyli średnio robi 2k "kliknięć" (NIE energii). Bo przecież kliknięcia odpowiednio więcej kosztują z każdym treningiem. Policzmy więc ile dziennie energii wydaje:
Trening 0-200 kliknięć: 200 x 1 = 200 energii
Trening 201-300 kliknięć: 100 x 2 = 200 energii
Trening 301-400 kliknięć: 100 x 4 = 400 energii
Trening 401-500 kliknięć: 100 x 8 = 800 energii
Trening 501-2000 kliknięć: 1500 x 16 = 24 000 energii.
Czyli DZIENNIE: 25 600
Na tydzień: 25 600 x 7 = 179 200
Oczywiście w "normalnym tygodniu" topka trenowała po 7-8 tysięcy "kliknięć" czyli około 70 000 energii na to zużywała.
Co to oznacza?
Ano to, że nagroda 10 000 energii jest dla nich "na waciki". Nie spowoduje tego, że nagle strasznie odskoczą. Bo oni i tak tą energię mają, a jak nie to sobie kupią. Dla mnie 10k energii starczy na ponad miesiąc. Oni czasem wydają tyle jednego dnia. I robili to od początku gry, więc różnicy pewnie nawet nie zobaczymy. Chciałem wam tylko to napisać, bo widzę, że w większości sobie tego nie liczyliście i nie macie świadomości ile energii i tak wydają (i kupują za kredyty) ludzie z topki.

Różnicę zrobi oczywiście piłka. Pewnie o to będzie walka, bo to da sporą przewagę w meczach na szczycie. Moim i naszym zdaniem - niepotrzebnie. Zwiększa to różnice i podział pomiędzy graczami, który fajnie w tym sezonie zaczął być zamazywany.
Pozdro Wink
Dla zwykłego gracza 10k energii to jest niewyobrazalna suma. Argument że dla Was to na waciki nie starcza jest słaby bo sami takie tempo pompujecie. To może by jeszcze jakoś przeszło. Jednak pomysł z piłka to nie wiem kto na niego wpadł. Chce poznać admina który wymyślił piłki dla wybranych i chce zepsuć rozgrywkę całkowicie już.
Co kogo to obchodzi ile topka klika dziennie . Dla zwykłych graczy 10 k energii to suma nieosiągalna . Za wygranie 1 ligi , 2 dostajesz 1000 , 800 energii ? To według ciebie jest okej ? 10 000 to zdecydowanie za dużo i powinno być z 5000 lub 6000 energii za top tygodnia treningu i tricków jak już . Co do piłek to jest jakaś masakra . +55 , +40 um ? Totalne przegięcie . Nie wiem kto to wymyślił, ale tym sposobem przyczyni się do zniszczenia tej gry, bo zwykły gracz nie będzie miał żadnych szans na zbliżenie sie do lepszych graczy . Już sporo osób pousuwało konta jeszcze przed tą aktualizacją, a teraz jeszcze więcej osób zrezygnuje z gry poprzez te aktualizacje pod topke .
Również się uśmiałem z tej odpowiedzi. Przecież nikt nie każe Wam tyle klikać. Mi wystarczyło by 10000PA za pewne na miesiąc treningu + praca + CS. P
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
Co do tricków proponuje również tak jak już wiele razy ludzie pisali za wygranie np.
100 pojedynków 10 energii zamiast 5 zamiast 1 skrzynki 2 itd
200 wygranych 20 energii 4 skrzynki
400 wygranych 30 energii 6 skrzynek
800 wygranych 60 energii 8 skrzynek
1600 wygranych 100 energii 10 skrzynek
W taki sposób kazdy chciałby grać pojedynki i każdy kiedyś miałby szansę na dobre nagrody. A co do top tygodnia tricków usunąć to całowicie 
@edit usunąć jeszcze brązowe skrzynki przy np 100 wygranych oraz srebrne przy 300 wygranych.
(29.01.2019, 15:55)Dzizas napisał(a): Co do tricków proponuje również tak jak już wiele razy ludzie pisali za wygranie np.
100 pojedynków 10 energii zamiast 5 zamiast 1 skrzynki 2 itd
200 wygranych 20 energii 4 skrzynki
400 wygranych 30 energii 6 skrzynek
800 wygranych 60 energii 8 skrzynek
1600 wygranych 100 energii 10 skrzynek
W taki sposób kazdy chciałby grać pojedynki i każdy kiedyś miałby szansę na dobre nagrody. A co do top tygodnia tricków usunąć to całowicie

Jak najbardziej popieram, obecna forma jest bez jakiegokolwiek sensu. Na szybko bez przemyslenia.
Witam,

Rozumiem że gracze oczekują odpowiedzi i wyjaśnień. Na chwilę obecną czytamy Wasze posty i rozważamy potencjalne zmiany w systemie nagród. Rozumiem że emocje czasem biorą górę ale prosiłbym o trzymanie dyskusji na jakimś poziomie także wszystkie wypowiedzi nie odnoszące się bezpośrednio do tematu zostały usunięte. Nikt nie będzie Wam kasował postów, nawet najbardziej negatywnych, o ile są w ramach jakiejś kultury dyskusji.

Pozdrawiam,
Whisky.

P.S. ArArAr - ja usunąłem całą kłótnię wywołaną przez użytkownika Tomasz Nowak. Był to ewidentny troll który miał na celu tylko podsycać rozgrzaną już atmosferę, ja naprawdę chcę poznać zdanie community abym mógł to jakoś przekazywać "wyżej" a połajanki na zasadzie "wy biedaki" strasznie zaburzają obraz.
(29.01.2019, 17:35)ArArAr napisał(a): Przy okazji przy następnej aktualizacji moglibyście podać wszystko co macie zamiar wgrać na serwer a nie tylko wybrane rzeczy , nie widziałem w zapowiedzi nic o piłce .. kilka dni przed wprowadzeniem można by było to jakaś sensownie omówić i wprowadzić , ile nerwów by to graczom zaoszczędziło ...

Jak już wspominałem w innym poście, od tego pacza zapowiedzi aktualizacji będą publikowane w piątki a same aktualizacje w poniedziałki. Planujemy działać według takiego harmonogramu i mam nadzieję że uda się go trzymać. 

Pozdrawiam.
A mnie sie wydaje, że to nie był żaden troll, a nawet jeśli tak to z tego co doszły mnie słuchy to konto w grze o takim nicku ma bardzo dobrze rozwinięte pod względem energii Wink nic mnie w tej grze już nie zdziwi. Pozdrawiam. Liczymy na bardziej przemyślane kolejne aktualizacje.