Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.2
(29.01.2019, 17:45)wad1987 napisał(a): Wszedl wybrał sobie najprostsze nawet nie pytanie i sie do niego tylko odniosl.. reszty nie widzial... Smile to sie nazywa community manager??

Widziałem wszystko. Jednak, w przeciwieństwie do zwykłego użytkownika forum, nie mogę sobie pozwolić na wyciąganie faktów z kapelusza. Jak ustalone zostanie "co dalej" do udzielę wam więcej odpowiedzi. Proszę o cierpliwość. 

Pozdrawiam, 
Whisky.
Mój post zostal skasowany. Ale był w sedno tematu i był moim wyrazem zdania na temat aktualizacji  więc pozwolę umieścić go jeszcze raz. Nie ma tu nic obrażającego, oraz nawet słowa wiary w Państwa pracę.

Do płatników takich jak ja i osób uwazajacych że jest aktualizacja podemnie czy ludzi z mojego grona walczących o top . Nick widać można w grze mnie sprawdzić nic nie ukrywam.
Admini Wam powiedzą chcesz to płacisz, nie chcesz to nie płacisz. Ja chciałem i płaciłem bo inaczej w grze nie było by co robić bez PLN. Rozumiem graczy nie wkładających nic, ale tym top tygodnia sam zostałem potraktowany z liścia gdyż nie mam zamiaru przekraczać pewnego limitu sum włożonych. Nie włożyłem dużo ani mało w granicach 2-3 k PLN, ale ta aktualizacja, moi drodzy, oni nie nagrodzili Topki Tylko wariatów, czyli to pokazuje, ż to co ja wpłacam jest dla nich niczym i teraz np. ja przestane wpłacać, takich osób jak ja jest tysiące, a takich jak Ci z TT, którzy włożą 3k PLN na tydzień jest może kilkunastu. Zobaczymy co im wyjdzie na lepsze czy większą liczbę płatników systematycznych czy tych kilku. Przecież bluza „PROSTO”, której fanem jestem od dziecka kosztuje 250-300 złotych maksymalnie, a w grze która ma 5-7 tysięcy aktywnych użytkowników posiadam bluzkę za 500 zł. I to jeszcze żebym rywalizował jakoś mocniej społecznie a to tylko kilka tysięcy użytkowników. Mówię tu ewidentnie o wprowadzeniu piłki +55 UM, której jak mi koledzy z klubu w Pojedynkach na tricki nie wygrają to jej nie zdobędę ?. Gra może iść w tyle fantastycznych kierunków, ale po co? Po co liga, PK, TM? Chodźmy wszyscy klikać dla Top Tygodnia, bo ktoś w tydzień dostanie więcej niż chłopy, którzy jadą co sezon na pełnych obrotach żeby coś ugrać. Dla mnie aktualizacja zdecydowanie na nie, a jestem osobą zawziętą, która zawsze walczy o najwyższe cele. Także tą aktualizacją oni nie tyle ukarali ukarali nie  płatników, tylko systematycznych płatników, którzy wierzyli w ten projekt i  płacili, także to z tym TOP ma lepiej to niektórzy przesadzają, bo teraz systematyczni płatnicy z TOP dostali z liścia po pysku.

A i dodam że zawsze będę uważać że gry tego typu nie są dla dzieci, mam 2 dużo młodszych braci i polecilem im ta grę ale tylko 4fun bo na więcej ja sam widzę że niedługo nie mam na co liczyć chociaż gdybym się uparl to po co jechać z rodziną na wczasy jak mogę top tygodnia zrobić żeby mieć itm +55 . Kwota podana ile włożyłem jest żeby ludzie starsi i młodsi widzieli ile trzeba było włożyć by mieć to co ja mam. A może trzeba też zacząć doceniać aktywność gracza?
I na zakończenie jeśli gra będzie się rozwijać w dobrym kierunku i będzie adekwatna do tego aby dac cos od siebie to jak najbardziej tak będzie gdyż wierzę w ten projekt i liczę na Państwa. Dostanę też zapewne odpowiedź że sami sobie robimy poziom w wyścigu i przelewach kto może więcej ale mówię trza wybrać lepiej tysiące stałych płatników czy co jakiś czas dzień świra  

Pozdrawiam,
Bossowsky.
Ja mam tylko pytanie do administracji, czy po aktualizacji 1.2 został zwiększony drop rate boostingów?
Jeżeli doczekaliśmy się już wizyty admina, to też pozwolę sobie wspomnieć, że cała wymiana boostingami jest zepsuta, ponieważ do 7 na 8 umiejętności potrzebny jest boosting NR 4 (1 rząd czwarty od lewej) przez co, wymiana boostingami stoi w miejscu i każdy z nas szuka tylko tego jednego boostingu co mija się z celem wymiany. To samo dotyczy boostingu nr 16 (3 rząd 2 od prawej).

Dlatego też proszę o przemyślenie zamiany tych boostingów, żeby "wymiana działała".

Zapomniałem dodać, że gdy szukamy jakiegoś boostingu i jest dużo wymian np 2 czy 3 strony to przy kliknięciu w drugą stronę wraca do wszystkich boostingów a nie do tego którego aktualnie się szuka.
(29.01.2019, 19:27)Borian napisał(a): Z tymi boostingami, pomijając już kwestie złego dobrania ich, żartem jest, że nadal nie ma ich nazw chociażby w tooltipach tylko trzeba pozycję podawać jak by się w jakieś statki grało...

Prawym na obrazek, otwórz w nowej karcie i na końcu linka masz nazwę.
Oby tylko potrafili się przyznać do błędu, bo gorzej jeśli nie będą go widzieli . No te piłki to totalna przesada .
Witam,

Przypominam wszystkim, że Football Team to gra drużynowa. Piłki, przy obecnym funkcjonowaniu gry w skali globalnej niewiele zmieniają, taki przedmiot dodaje 5 OVR, co w przypadku topowych meczy (11 graczy z 100lvl) pojedyńczy gracz z taką piłką nie zmienia praktycznie nic. Nawet przy, mało prawdopodobnym, założeniu że drużyna składać się będzie z samych posiadaczy piłki jest to raptem 55OVR więcej co nie wpływa znacząco na przebieg meczu. Chciałem jeszcze przypomnieć, że dostępne są piłki za pojedynki na triki które są niewiele gorsze od tych za "Top Tygodnia".

Niemniej, rozumiemy że wprowadzenie dodatkowego przedmiotu dla najaktywniejszych może wydawać się (mimo niewielkiego wpływu na samą grę) modułem "dla wybranych" dlatego też w przyszłości nie jest wykluczone że zwiększymy dostępność piłek. Na chwilę obecną jednak, piłki i ich dostępność pozostaną bez zmian.

Odnośnie kwestii boostingów to faktycznie wymiana nie działa tak, jak byśmy chcieli. Dlatego też, zaczęliśmy już pracę nad usprawnieniem modułu.

Jeżeli chodzi o pogłoski że zmienialiśmy droprate w paczkach to wysnuwanie takich wniosków po otwarciu 20-30-50 paczek nie jest miarodajne i zapewniam was, że nic przy droprejcie nie "majstrowaliśmy".

Jak zwykle zachęcam do dyskusji (nadmienię, że kulturalnej).

Pozdrawiam,
Whisky.
Whiskey Bob, po pierwsze sami twierdzcie że ovr nie ma znaczenia i rzeczywiście podniesienie go o 5 ovr to jest nic. Ale podniesienie danej UM o 50 to ogromne znaczenie dla zamiennych silnika. Faworyzuje zawodnika w pojedynkach 1vs1 i wzmacnia linie, a to już wiele zmienia.
Po drugie, użycie określenia "najaktywniejszych" jest urazą dla tych którzy siedzą i analizują każdy mecz w tej grze, aby zrozumieć jak działa i jaką wybrać taktykę na przeciwnika. Ci ludzie po prostu kupują sobie dodatkowy Item.

Dobry jesteś. Sam jestem menadżerem i zarzadzam projektami i wiem że do błędów nie wolno się przyznawać, ale Ty właśnie robisz z nas idiotów.
(30.01.2019, 18:46)Shingovcf napisał(a): To może jeden test. Czy jesteś wstanie zapewnić, że to będzie jedyny nowy itemek do końca 2019 roku. Jeśli nie to podaj proszę ilość która może sie pojawić i kiedy. Umiecie juz planować z wyprzedzeniem. Jak masz "jaja" to odpowiesz. Jeśli nie, to znaczy, że nie warto wam ufać, liczyć na was i dyskutować.

Mimo, że nie muszę udowadniać posiadania "jaj" to odpowiem. Nie, na chwilę obecną nie planujemy dodatkowych przedmiotów. 

(30.01.2019, 18:53)keeshi napisał(a): Mi tylko odpiszcie czy sprzedaż konta jest legalna czy nie ? Nie w chodzę już w dyskusje bo bez sensu.

Każda transakcja polegająca na wymianie dóbr z gry za prawdziwą walutę jest złamaniem regulaminu. 

(30.01.2019, 18:58)BANBANBAN 3 napisał(a):
(30.01.2019, 18:27)Nie dacie możliwości zdobycia piłki w innny sposób, tylko dlatego, że płatnikom jest szkoda, że oni muszą wydawać a ktoś inny ma to zdobyć np w paczkach albo gdzie indziej, a to powinna być od was inicjatywa i powinniście powiedzieć wprost, że my jako czerwoni postanowiliśmy, że piłki będą dostępne, za te i za te zadania i nie ma dyskusji. napisał(a): Suma sumarum, aktualizacja do zapomnienia, ponieważ nie ma nic tam dla zwykłych graczy którzy mogli by coś osiągnąć, zaangażowaniem czy też poświeceniem. Jeżeli będziecie tak dalej postępować to za 2 maks 3 miesiące nie będzie tutaj nikogo oprócz płatników, którzy notabene też w końca odejdą, bo przecież bez sensu, jak 2 kluby będą wszystko wygrywać na przemian, bo zero przyjemności z takiego czegoś i zero rywalizacji.

Prosiłbym aby czytać uważnie. W poście powyżej zaznaczyłem że najprawdopodobniej w przyszłości dostępność piłek zostanie zwiększona. W jakiej formie, i kiedy tego jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć. 

Pozdrawiam.
XDDDDDDD WhiskyBob czy Ty jesteś poważny? Czy wymyślasz cokolwiek żeby tylko zamydlić oczy? Masz rację 5ovr może i mało daje ale to nie jest puste 5ovr tylko do jasnej Anielki 5ovr DO GŁÓWNEJ UM a to już robi różnicę od cholery więc błagam Cię przestań mydlić oczy osobą które nie pomyślą o tym tylko przeczytają i pomyślą "o może on ma rację ,może to mało da nawet jak będzie miał cały klub piłkę" a w rzeczywiści klub z kilkoma zawodnikami z piłkami będzie nie do pokonania Smile więc zastanów się jeszcze raz co piszesz.
Co do piłki pozostaję przy zdaniu że najlepiej będzie aby ona przeskakiwała od top 1 do top 1 następnego tygodnia LUB jak już nie ma takiej możliwości i nawet nie chcecie tego słuchać to zmieńcie żeby zamiast 55 do jedynej statystyki dodać piłkę za tricki 3 do wszystkich UM oraz za top tygodnia 5 i to naprawde dawało by niewiele tak jak napisałeśSmile
Dziękuję że Pan admin mówiąc dla '' najaktywniejszych'' pokazał mi jak szanuje się takie osoby jak ja. Sprawdź moja aktywność na FT ile godzin już tu spędziłem.... Jak dla Ciebie aktywnością jest klikanie 10k pkt w top tygodnia w trzy dni to brawo Wink moja Córka 2 letnia sobie klika mój trening bo taki to poziom umysłowy( i zaznaczę że nawet 2 latek z tym nie ma najmniejszego problemu pokazać gdzie klikać i nawet odliczy sobie i wio następne trenuj ) . Mój poświęcony czas na analizę męczy i planowanie z chłopakami strategii właśnie został podsumowany jako ten nie najaktywniejszych gracz a za to na koniec sezonu jak się uda 19 osób dostanie ochlapy w porównaniu z tym co zarobi w 7 dni chłop nie dający nic pewnie wielkiego od siebie prócz treningu. Tym jednym zdaniem znowu daje mi Pan w twarz.Mowi się w naszej Wierzę dostaniesz w jeden nadstaw drugi ojjj nie ja do takich ludzi nie należę Dziękuję za szacunek...
(30.01.2019, 19:59)ArArAr napisał(a): Ja również podziękuję za grę nie tego się spodziewałem pal licho piłkę i jej dedykowaną UM ale nie sądziłem że nie pozwolicie zwykłym graczom na jej zdobycie .Poziom mydlenia oczu widzę opanowany do perfekcji , chcę za parę miesięcy zobaczyć jak jeden klub będzie biegał na meczu z dodatkową piłką 55 kondycji i ktoś będzie wstanie z nimi wygrać . A co do piłki w pojedynkach sami widzicie ile już banów za podkładanie się daliście a na moje oko to jeszcze nie koniec do końca tygodnia jeszcze nie jeden dostanie bana , do tego doprowadziła ta aktualizacja . Wystarczyło by ją dodać do zdobycia w paczkach z byle jakąś UM i byłoby do zaakceptowania dla większości graczy .

Powtórzę raz jeszcze: możliwość zdobycia piłki będzie. Wstępnie nie planowaliśmy tego i fakt że nie jestem w stanie powiedzieć Wam kiedy, za co i w jakiej formie, wynika jedynie z tego że jest to nowy temat na tapecie i sami jeszcze nie uzgodniliśmy szczegółów. 

Pozdrawiam.
A wystarczyło dać 10k Energi, 3x a nawet 5x a nawet 10 x paczkę z samymi złotymi (niech ma bo jest przecież najaktywniejszy, bardzo zabolało mnie to słowo) oraz dorzucić boosty. Bo teraz paczka z samymi złotymi to nic pewnego itm inne od gł poszły na łeb na szyję. Więc tam też trzeba mieć szczęście Wink a piłkę dobrze zaplanować i wprowadzić osiągalnie każdemu Wink
(30.01.2019, 20:12)ArArAr napisał(a): Po drugie Panie Whisky dlaczego w zapowiedziach nie było informacji o piłce ? było zmianie nagród ale o piłce ani słowa ?

To, przyznaje był nasz błąd. Nie odpowiadam bezpośrednio za zapowiedzi ale postaram się aby taka sytuacja się nie powtórzyła. 

Pozdrawiam.
(30.01.2019, 18:27)WhiskyBob napisał(a): Witam,

Przypominam wszystkim, że Football Team to gra drużynowa. Piłki, przy obecnym funkcjonowaniu gry w skali globalnej niewiele zmieniają, taki przedmiot dodaje 5 OVR, co w przypadku topowych meczy (11 graczy z 100lvl) pojedyńczy gracz z taką piłką nie zmienia praktycznie nic. Nawet przy, mało prawdopodobnym, założeniu że drużyna składać się będzie z samych posiadaczy piłki jest to raptem 55OVR więcej co nie wpływa znacząco na przebieg meczu. Chciałem jeszcze przypomnieć, że dostępne są piłki za pojedynki na triki które są niewiele gorsze od tych za "Top Tygodnia".

Rzeczywiście, 55OVR więcej w klubie nie daje przewagi, co z tego, że podobno mają być wybrane UM do przedmiotu, każda taka piłka +55 Kondycji nie ma znaczenia w meczu? Wyboostowanie się 2 klubów piłkami nie będzie na prawdę nic zmieniać, bo tylko 2 kluby mają szanse na te piłki, powiedzmy sobie szczerze. Przy obecnej formie klubów dodatkowe dajmy na to chociaż 30OVR to już jest różnica. Co z tego, że są mecze które przegrywa faworyt? To jest tylko kwestia złego zarządzania klubem, taktykami i zmianami podczas meczu, nic więcej. Niemniej jednak już w tym momencie pomijając resztę umiejętności, wybów kondycji w piłkach jest oczywisty i dający przewagę na gołe oko i tego nie zakryjecie, bo to widzą wszyscy.
Panie adminie, sądząc, że 55 UM przez 11 osób w klubie nic nie wniesie do rozgrywki to chyba trzeba być chorym albo głupim. Załóżmy, że każda z tych osób będzie miała 55 kondycji więcej to druga drużyna w tym przypadku nie ma w ogóle po co na boisko wychodzić, tylko od razu walkowera oddać. Ja na prawdę rozumiem wszystko, ale jak widzę jak ktoś takie głupoty pisze to mi sie noże w kapsach otwierają. Pomysł zostawicie, a stracicie wszystkich płatników średniej półki, gwarantuję wam to, a ich jest więcej i oni wam płacą więcej niż ta topka, dla której zrobicie wszystko...
A, i jeszcze jedno, nie życzę sobie usuwania moich komentarzy tutaj, gdyż w żaden sposób nie łamią regulaminu, a jednak ktoś mój komemtarz wcześniejszy tutaj usunął, chcę wiedzieć kto i dlaczego.
Ranking pojedynków na tricki to jest jakiś kiepski żart. Gratulacje za to, że zachecacie graczy do oszukiwania jestem pod wrazeniem jak można bylo wpasc na tak genialny pomysl. Wyobrazam sobie sytuacje, kiedy po sobocie jestem w top5 rankingu, no tylko idiota nie bedzie oszukiwal w niedziele szanujmy sie ;D
Widzę że pomimo tak wielkiego odzewu od strony graczy tutaj na forum, na fb, w grze na czacie wszędzie gdzie się da to do Administracji nic nie dotrze, że te piłki i top tygodniach w trickach to był błąd i pomimo że jest jeszcze kilka dni żeby to naprawić NIC nie zrobią. Coraz bardziej odechciewa mi się grac i sądzę po postach że bardzo dużej ilości osób również więc jeszcze jeden raz ZASTANÓWCIE SIE co zrobiliście i naprawcie to co zepsuliscie zanim będzie za późno. Przypomnę również kolejny raz, usuńcie top tygodnia tricków i dodajcie coraz większe nagród wraz z wygranymi pojedynkami ( dokładniejszy opis pomysłu dałem stronę bądź dwie temu) piłkę za top tygodnia treningu zostawcie jak musicie ale są dwa rozwiązania dla niej aby było dobrze
1) przechodzenie piłki co tydzień na top 1 (jeżeli jest ta sama osoba to zostaję u tej osoby na kolejny tydzień)
2) zmiana pilki z 55um na 4-6um do każdej statystki oraz dodanie dropu tej piłki do paczek.
Podium top tygodnia tricków najprawdopodobniej zajmą sami oszuści lub jacyś mega szczęśliwcy, bo widać już trzeciego dnia, że nie każdy się w to bawi, a jak ktoś się nie bawi, to nie da się na nim nabić punktów. Bądźmy szczerzy, nie ma szans żebyście wykryli chociaż połowę oszustów. Daliśmy Wam razem z chłopakami z topki dwa racjonalne pomysły, na których skorzystał by dosłownie każdy w mniejszym stopniu, natomiast Wy wybraliście najdurniejsze rozwiązanie jakie tylko mogliście. Doceniliście oszustów, którzy teraz będą latali ze śmiesznymi piłkami z kosmosu zamiast graczy, którzy do tej pory coś osiągnęli.
Jako że triki stały się gorącym tematem, to wypowiem się i ja. Pojedynki bardzo się zmieniły. Dla tych, którzy celują w nagrody nie liczą się już pojedyncze zwycięstwa, a ilość punktów. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że mogę albo dostać kogoś o dużo gorszych kartach i wtedy rzucam w eter swoje, a czasami - daj Bóg - przeciwnik oddaje mi własne, albo zagrać z kimś kto wykorzysta moje nastawienie. Wtedy zazwyczaj przegrywam, ale dostaję 250-350 punktów. Za wiele w tym przypadkowości. Umiejętności nadal się liczą, ale jest to zupełnie nowa sytuacja, w której niestety aż prosi się o oszukiwanie. Podzielam obawy Refusa co do ostatniego dnia, ale też nie dajmy się zwariować. Chce wierzyć, że w top 3 są też uczciwi gracze. Zapewniam, że jeśli ma się dobre triki i przynajmniej co kilka gier trafi się pojedynek z kimś kto nie tylko ma słabsze karty, ale i dużo ich rzuca, to tę średnią ponad 400 można zdobyć. Inna sprawa, czy utrzymać, bo z dnia na dzień takich entuzjastów oddających punkty będzie pewnie mniej.

Co do nagród, to są one wysokie, ale i tak niskie w porównaniu do TT za trening. Myślę, że należy traktować nas względnie równo, choć decyzję jak to wszystko rozwiążecie pozostawiam Wam. I tak za wiele tu mądrych głów Smile
Szanowny administratorze Whisky,

Mówisz, że słuchacie graczy, więc chce odpowiedź na jedno pytanie.

Dlaczego jeżeli wszyscy tutaj zebrani protestują za dodaniem przedmiotu "piłka" to i tak na przekór wszystkich tutaj dodajecie ją na siłę?
Czy to jest właśnie to słuchanie graczy?

To samo dotyczy top tygodnia w trickach tylko tutaj już ucichło, ale to też się ludziom nie podoba, ponieważ większość ludzi nie rzuca nawet 10 kart w pojedynku więc to całe TOP tygodnia to czysta losowość kto będzie miał więcej szczęścia. To to samo co ktoś poszedłby zagrać na loterii.. Dodajcie wymuszenie rzucenia karty czy coś w tym stylu bo inaczej to nie ma sensu. Zamiast TOP TYGODNIA zróbcie to co ludziom się bardziej spodoba czyli co 100 wygranych lepsze nagrody i gwarantuje, że większość będzie zadowolona.

Pozdrawiam