Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekstraklasa i Pierwsza Liga...
Interesuję się ktoś kopaniną na najwyższym światowym poziomie? Jakieś oczekiwania przed nadchodzącym sezonem? Myślicie, że ktoś w tym sezonie powstrzyma Legię przed zdobyciem tytułu? Spadnie Wisła z Krakowa, Piast, może jakiś beniaminek?
Odpowiedz
A co mnie interesuje to pośmiewisko, jak zachce obejrzeć kabaret to zajade na Wiejska
Odpowiedz
Legia już praktycznie zapewniła sobie mistrzostwo.

Ekipy takie jak Wisła nie powinny w ogóle spadać. To działa tylko negatywnie dla polskiej piłki.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
wczoraj nasze ekipy pokazały w europie jaka mocna nasza ekstraklasa Big Grin
Odpowiedz
(20.07.2018, 18:33)Borian napisał(a): Szczerze podziwiam ludzi, którzy kibicują drużynom z ekstraklasy. Zawsze się zastanawiałem co w ich życiu sprawiło, że aż tak siebie nie lubią żeby to sobie fundować dobrowolnie.

Taka kolej rzeczy powinna być każdego kibica. Kibicujesz tak samo Polsce, jak i klubom polskim. Najczęściej ze swojego miasta, bądź regionu. Taka sama właśnie zasada jak kibicowanie reprezentacji. W tym wypadku reprezentują Twoje miasto.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Odpowiedz
Ekstraklasa bez Widzewa, to już nie to samo.. Jeszcze któryś sezon i wracamy na szczyt Smile
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
Ogólnie polska piłka jest do kitu Tongue  nie ma się czym podniecać..

Odpowiedz
(25.07.2018, 14:47)Boixoholik napisał(a): Ogólnie polska piłka jest do kitu Tongue  nie ma się czym podniecać..

Dokładnie. Poziom ligi wychodzi później w europejskich pucharach.
Odpowiedz
No i tłumaczenie trenera ze polowa składu "sraczke" miała Big Grin
Odpowiedz
No i co najgorsze, najlepsi polscy grajki jak i większość rodaków spierdziela na zachód za robotą.. a ten to jedna, wielka zgnilizna.. Brak złotego środka.

Odpowiedz
Dobra wymówka nie jest zla
Odpowiedz
Nawałka już jedną nogą w Legii. Niestety nie zdąży na rewanż w LM, bo ma kontrakt z Polską do 31 Lipca. Ale śmiało można ich klepnąć w rewanżu 5:0. Byle jak najszybciej pozbyć się tego asystenta od kobiecej piłki.

Odpowiedz
(26.07.2018, 08:54)pjoter napisał(a): Nawalka to jest dalej 3-5-2 jak w kadrze xD

a Legii z jej warunkami trzeba ustawienia 4-4-2 z 2 nominalnych napastnikow

albo 4-2-3-1 z dwoma skrzydlowymi i odgrywajacym pod wysunietym Big Grin
Jak chciałem końca Nawałki w reprze, tak chcę go jako kibic Legii w Warszawie. Obecnie najlepszy polski szkoleniowiec. Na pewno będzie lepszy od tej popierdółki. Choć i tak najlepiej by było, jakby zostali przy Magierze, ale czasu nie cofniemy.

Odpowiedz
Staśka nie odzyskamy. Żałowali kasy na niego. Mioduski 0 pojęcia o piłce. Leśny jeszcze jakoś coś działał, ale to ten szkoda gadać.

Ligi natomiast będąc Legią nie można przegrać. Taki Nawałka ma obowiązek wygrać ligę, w sumie jak każdy inny trener.

Odpowiedz
Jaga uratowała honor Polski w drugiej rundzie.. Rio Ave wg mnie najbardziej wymagający przeciwnik biorąc pod uwagę ligę.. Trenczyn - gdzie to jest? A inne to nawet w ucho nie wpadają Tongue

Odpowiedz
Nie sledze zbytnio poczynań Legii, nie kibicuje im wiec tak patrząc z boku to trochę mnie zaskakuje co się dzieje z tym klubem. Po pierwsze z takim budżetem to liga powinna być zdominowana a oni kolejny raz (chyba się ograną) będę walczyć do ostatniej kolejki. Zapewne wygrają bo poziom ekstraklasy jest żenujący . Druga sprawa to kto w tym klubie odpowiada za transfery? Tyle drewniaków co biega w tym klubie o głowa mała. Techniki brak. Nie wspomnę już o transferach zupełnie niepojętnych i niezrozumiałych jak emeryt Eduardo? On strzelił coś w ogóle? W LM z takim Spartakiem Trnava to powinno być pozamiatane już po pierwszym meczu no i chyba jest ale w druga stronę. Chciałbym oglądać polska drużne w fazie grupowej LM, ale z takim poziomem to może lepiej nie. Zobaczymy co w rewanżu pokażą jeszcze, ale nie widzi mi sie awansu.
Odpowiedz
(28.07.2018, 08:55)keeshi napisał(a): Nie sledze zbytnio poczynań Legii, nie kibicuje im wiec tak patrząc z boku to trochę mnie zaskakuje co się dzieje z tym klubem. Po pierwsze z takim budżetem to liga powinna być zdominowana a oni kolejny raz (chyba się ograną) będę walczyć do ostatniej kolejki. Zapewne wygrają bo poziom ekstraklasy jest żenujący .  Druga sprawa to kto w tym klubie odpowiada za transfery? Tyle drewniaków co biega w tym klubie o głowa mała. Techniki brak.  Nie wspomnę już o transferach zupełnie niepojętnych i niezrozumiałych jak emeryt Eduardo? On strzelił coś w ogóle? W LM z takim Spartakiem Trnava to powinno być pozamiatane już po pierwszym meczu no i chyba jest ale w druga stronę. Chciałbym oglądać polska drużne w fazie grupowej LM, ale z takim poziomem to może lepiej nie. Zobaczymy co w rewanżu pokażą jeszcze, ale nie widzi mi sie awansu.

To jest właśnie esencja naszej ligi - ściąganie szrotu z innych lig. I zupełnie mnie nie dziwi że przychodzi czas weryfikacji (europejskie puchary) i przeważnie jest klapa.
Odpowiedz
Eduardo akurat nie wypalił, ale kilka lat temu był ściągnięty emeryt Ljuboja, który ligę wciągnął nosem, a wolne strzelał jak sam Messi. Warto próbować, jednak wypadałoby robić głębsze sprawdzenie takiego dziadka.

Odpowiedz
Wedlug mnie wszystkie polskie kluby powinny brać przyklad z Górnika i stawiać na mlodych, może Górnik nie gra jakoś mega ale pamietamy sezon 15/16 gdzie odpadli z ekstraklasy do doszlo do mega rewolucji, szybko powrócili o odrazu czwarte miejsce ligi, maja mlodych pilkarzy, narazie nie można oczekiwać od nich niczego, ale za kilka lat to oni moga zdominować sezon.
Odpowiedz
Gdyby jakiś arabski szejk wykupił któryś z polskich klubów, wtedy byśmy się liczyli w Europie Tongue

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości