•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne Rozmowy
Skąd ta pewność że te testy jeszcze trwają ??
Odpowiedz
Jak ktoś testuje to wie, o ile ktoś tutaj testuje Big Grin

Akurat reklamę można zrozumieć, skoro nie ma daty startu to i ciężko reklamować kota w butach.
Aczkolwiek komunikacja to porażka.
Odpowiedz
(22.10.2018, 14:00)Nycia napisał(a):
(21.10.2018, 12:56)Sensej napisał(a):
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Tak w ogóle to witam i pozdrawiam wszystkie osoby Smile

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin

w sumie ciężko powiedzieć, ktoś przejął wtedy moje konto, zmienili nick i gdzie dalej zniknęło to tego już nie wiem :Tongue czy grali w Everlasting Fighters dalej tym kontem czy nie :>

Grałeś wspólnie z Domelem i przestałeś wchodzić pewnego dnia. :Big Grin ak chyba było. Potem Domel grał sam, ale i on przestał.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
https://www.facebook.com/footballteam.on...221207934/
Odpowiedz
(29.10.2018, 15:32)Sensej napisał(a):
(22.10.2018, 14:00)Nycia napisał(a):
(21.10.2018, 12:56)Sensej napisał(a):
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Tak w ogóle to witam i pozdrawiam wszystkie osoby Smile

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin

w sumie ciężko powiedzieć, ktoś przejął wtedy moje konto, zmienili nick i gdzie dalej zniknęło to tego już nie wiem :Tongue czy grali w Everlasting Fighters dalej tym kontem czy nie :>

Grałeś wspólnie z Domelem i przestałeś wchodzić pewnego dnia. :Big Grin ak chyba było. Potem Domel grał sam, ale i on przestał.

Niee, konto było tylko moje, zostawiłem mu je i on się nim zająłSmile
Odpowiedz
Aktywności nie ma od z czasu już :v
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
(31.10.2018, 13:08)pjoter napisał(a): Mówiłem o typerze, że ma być kilkanaście meczów ze znanych lig, głównie znane marki, derby itp
żeby wynik był trudniejszy do przewidzenia, a jak widzę  jakiś gówno mecz to już nie obstawiam nawet bo mi się nie chce xd
Czy to ma znaczenie, jaki mecz będzie do typowania? Smile O wyniku i tak zadecyduje szczęście, a typy układa się głównie po spojrzeniu na tabelę ligi. Nie ma się co oszukiwać - znasz się na piłce, czy się nie znasz - każdy i tak ma równe szanse przy obecnym sposobie punktacji.

W drugiej kolejce były chyba mecze Ligi Narodów i w paru przypadkach, gdzie grało na przykład San Marino, czy Liechtenstein, myliłem się o jednego gola. Gdyby nie to, wygrałbym drugą kolejkę i klasyfikację miesiąca w cuglach. No ale że zadecydowało głównie szczęście, to zostałem z punktami z tyłu. Typer jest po prostu zbyt losowy... ale nie ma co narzekać - jest losowy dla każdego Smile
Odpowiedz
A ja obstawiam. Przynajmniej coś można porobić na football team Smile
Odpowiedz
[Obrazek: Beztytulu_qwhaphx.png]

EF na s12?
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Odpowiedz
(14.11.2018, 14:52)pjoter napisał(a): Sorry. Ale te nazwa zarezerwowana xDDD

Jeszcze mi nie zapłaciłeś za utrzymywanie nazwy na s10.

Odpowiedz
Jakie inne sporty was interesują?

Link usunięty. // Serge
Z miłości do sportu
Odpowiedz
https://www.bananki.pl/event/
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...