•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne Rozmowy
Może jak napiszę do admina to mi zmieni skoro się nie da w ustawieniach?
Odpowiedz
(10.10.2018, 21:32)Sh3d0 napisał(a): Może jak napiszę do admina to mi zmieni skoro się nie da w ustawieniach?
Spróbuj, w pysk Ci nikt nie da Big Grin
Odpowiedz
(11.10.2018, 16:27)Berrehun napisał(a):
(10.10.2018, 21:32)Sh3d0 napisał(a): Może jak napiszę do admina to mi zmieni skoro się nie da w ustawieniach?
Spróbuj, w pysk Ci nikt nie da Big Grin
Nikt z administracji bo tak ogólnie to nie wiadomo xD
Odpowiedz
w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Tak w ogóle to witam i pozdrawiam wszystkie osoby Smile
Odpowiedz
Witamy Smile oby nas zostalo jak najwięcej w grze
Odpowiedz
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

A mnie Twój nick jest obcy Tongue
Wątpię, czy Bóg stworzył ludzi na swój obraz
skoro internet wie już więcej od nas
Odpowiedz
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
(Wczoraj, 12:56)Sensej napisał(a):

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin

w sumie ciężko powiedzieć, ktoś przejął wtedy moje konto, zmienili nick i gdzie dalej zniknęło to tego już nie wiem :Tongue czy grali w Everlasting Fighters dalej tym kontem czy nie :>
Odpowiedz
Nie grali, przynajmniej nie cały czas. Konto przejął ktoś z dwójki Domel/Revy i potem przerzucili to konto bodajże do AeF, chyba tak się wtedy nazywali.
Odpowiedz
Nycia Revy Domel taka kolejność
Pytasz czy możesz liczyć na jakąś darmoche w życiu??
Otóż tak, na darmo żyjesz i na darmo umrzesz 
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: