•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne Rozmowy
(27.10.2018, 15:16)Berrehun napisał(a): A nie miał być start w liściopadzie? Wink

Mial byś we wrześniu xd
Tak wyglada administracja ft czytajaca te wypociny:
[Obrazek: 18e88c5bf0e3a5307ed256abf300835e.jpg]

#zahajstopkibalój
Odpowiedz
5 października ostatni news, co jest? Może warto byłoby coś dodać
Odpowiedz
(28.10.2018, 11:28)ZaGi napisał(a): 5 października ostatni news, co jest? Może warto byłoby coś dodać
News jest w trakcie tworzenia z tego co nam wszystkim wiadomo
Odpowiedz
Mówmy otwarcie, ale ostatni rzetelny news miał miejsce 21 września - od tego czasu brakuje jakiegokolwiek zapały do pracy (komunikacji, praca może jest.. miejmy nadzieję, aczkolwiek ostatnio jak wysłałem fragment kodu z typera bo ktoś nie wyłączył trybu debug na produkcji to odzewu nie dostałem żadnego). Od kilku dobrych miesięcy zaangażowanie forumowiczów jak i samych administratorów forum spadło do poziomu starego FT, gdzie wchodziłem ja i Dawid, a później już sam Dawid.
Promocja gry jako tako odbywa się aktualnie na nagrodach w typerze, ale dla graczy typer ten nie jest jako tako mocno interesujący - bo po pierwsze mała ilość osób wygrywa cokolwiek, a po drugie jest to ruletka, bo mało kto interesuje się wszystkimi ligami na świecie, czy meczami z niższych lig - głupi ma szczęście, jak to się powiada. Jak nie ma po co grać to i zapał mniejszy, naturalna kolej losu. Nie widzę postępów ani możliwości to nie chce mi się wchodzić by obstawić te mecze.. w losowy sposób. To samo dotyczy gry, jeśli nie będę miał możliwości wpłynąć na los meczu oprócz farta i rozwoju postaci to również zaangażowanie będzie mniejsze, bo najbardziej ciekawa jest możliwość wpłynięcia na los gry jakimś kosztem i zaangażowaniem.
Odpowiedz
Bardzo dobrze piszesz. Administracja skutecznie zniechęca bo nic kompletnie się nie dzieje na tym forum. Niby miała być mocna reklama przed startem gry, a tu nie licząc fb i wrzucania meczy do typowania nie dzieje się nic kompletnie. I bądźmy szczerzy niektórzy wchodząc na typera bo liczą na nagrody. Nie jest powiedziana ze takie osoby zaczną grac. Co do samego typera również zgodzę się z przedmówcą ze typowanie jakiś śmiesznych meczy odbiera cala zabawę. Ja nie patrze nawet kto gra tylko wpisuje typy, czasem kilka meczy opuszczę bo nie ma parcia na coś takiego. Plus jest taki ze szanse każdy ma takie same tylko mnie nie rajcuje takie typowanie. Jednak jeśli ktoś chce się bawić i szukać to ok. To moja opinia. Co do samej komunikacji miedzy administracja a nami jest ona na naprawdę niskim poziomie. Od momentu powstania forum udzielają się w kolko te same osoby i jest nas zaledwie garstka. Nie jest nic robinie żeby zmienić cokolwiek w tym kierunku. Administracja liczy 10 osób i nie ma nikogo kto byłby w stanie na bieżąco przedstawiać obecna sytuacje? Testy trwają już prawie miesiąc i przez cały ten czas żadnej informacji na temat ich przebiegu. Nie wiem dlaczego tak się dzieje może faktycznie zaangażowanie spadło. Na początku myślałem ze nowa ekipa to będzie inaczej niż na starym ft, a tu zonk. To ze start się opóźnia itd jestem w stanie zrozumieć bo ciężko zaplanować i przewidzieć wszystko. Jednak tego jak się zlewa forumowiczów już pojąć nie potrafię. Przy lepszej komunikacji myślę ze nie byłoby ciśnienia na start takiego bo każdy by wiedział dlaczego to sie przeciąga. Wniosek taki ze niby nowe ft, a jednak stare !
Odpowiedz
Skąd ta pewność że te testy jeszcze trwają ??
Odpowiedz
(28.10.2018, 20:24)Spikers napisał(a): Skąd ta pewność że te testy jeszcze trwają ??
Nie ma pewności, to tylko takie nasze domysły bo w tej kwestii tylko na to możemy sobie pozwolić Wink
Odpowiedz
Jak ktoś testuje to wie, o ile ktoś tutaj testuje Big Grin

Akurat reklamę można zrozumieć, skoro nie ma daty startu to i ciężko reklamować kota w butach.
Aczkolwiek komunikacja to porażka.
Odpowiedz
(22.10.2018, 14:00)Nycia napisał(a):
(21.10.2018, 12:56)Sensej napisał(a):
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Tak w ogóle to witam i pozdrawiam wszystkie osoby Smile

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin

w sumie ciężko powiedzieć, ktoś przejął wtedy moje konto, zmienili nick i gdzie dalej zniknęło to tego już nie wiem :Tongue czy grali w Everlasting Fighters dalej tym kontem czy nie :>

Grałeś wspólnie z Domelem i przestałeś wchodzić pewnego dnia. :Big Grin ak chyba było. Potem Domel grał sam, ale i on przestał.
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Piszę głównie rzeczy, których Tobie nie wypada

[Obrazek: Beztytulu_qepnnrq.png]
Odpowiedz
https://www.facebook.com/footballteam.on...221207934/
Odpowiedz
(29.10.2018, 15:32)Sensej napisał(a):
(22.10.2018, 14:00)Nycia napisał(a):
(21.10.2018, 12:56)Sensej napisał(a):
(16.10.2018, 17:17)Nycia napisał(a): w sumie miło wrócić po paru latach do FT, dowiedzieć się ze dzieje się coś nowego a stare nicki dalej widać Smile Nawet w sumie za głupotą Abrusa się stęskniłem, piękne czasy..

Tak w ogóle to witam i pozdrawiam wszystkie osoby Smile

Nycia! :Smile Gdzie Ty tak zniknąłeś nagle z s10? Big Grin

w sumie ciężko powiedzieć, ktoś przejął wtedy moje konto, zmienili nick i gdzie dalej zniknęło to tego już nie wiem :Tongue czy grali w Everlasting Fighters dalej tym kontem czy nie :>

Grałeś wspólnie z Domelem i przestałeś wchodzić pewnego dnia. :Big Grin ak chyba było. Potem Domel grał sam, ale i on przestał.

Niee, konto było tylko moje, zostawiłem mu je i on się nim zająłSmile
Odpowiedz
Aktywności nie ma od z czasu już :v
Dobiorę kilka osób do klubu na FT. Pisać PW - tylko poważne i ogarnięte osoby. Topka. 
Odpowiedz
(31.10.2018, 13:08)pjoter napisał(a): Mówiłem o typerze, że ma być kilkanaście meczów ze znanych lig, głównie znane marki, derby itp
żeby wynik był trudniejszy do przewidzenia, a jak widzę  jakiś gówno mecz to już nie obstawiam nawet bo mi się nie chce xd
Czy to ma znaczenie, jaki mecz będzie do typowania? Smile O wyniku i tak zadecyduje szczęście, a typy układa się głównie po spojrzeniu na tabelę ligi. Nie ma się co oszukiwać - znasz się na piłce, czy się nie znasz - każdy i tak ma równe szanse przy obecnym sposobie punktacji.

W drugiej kolejce były chyba mecze Ligi Narodów i w paru przypadkach, gdzie grało na przykład San Marino, czy Liechtenstein, myliłem się o jednego gola. Gdyby nie to, wygrałbym drugą kolejkę i klasyfikację miesiąca w cuglach. No ale że zadecydowało głównie szczęście, to zostałem z punktami z tyłu. Typer jest po prostu zbyt losowy... ale nie ma co narzekać - jest losowy dla każdego Smile
Odpowiedz
A ja obstawiam. Przynajmniej coś można porobić na football team Smile
Odpowiedz
[Obrazek: Beztytulu_qwhaphx.png]

EF na s12?
Były MC - s1, s2, s8, s9, s10 / Redaktor - s2, s8, s9 / Naczelny s10, s11 / Moderator Forum / FTArchitekt /

Odpowiedz
(14.11.2018, 14:52)pjoter napisał(a): Sorry. Ale te nazwa zarezerwowana xDDD

Jeszcze mi nie zapłaciłeś za utrzymywanie nazwy na s10.

Odpowiedz
Jakie inne sporty was interesują?

Link usunięty. // Serge
Z miłości do sportu
Odpowiedz
(20.12.2018, 15:07)panna.maj napisał(a): Jakie inne sporty was interesują?

Ale idź robić sobie SEO gdzie indziej
Odpowiedz

•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17(current)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: