Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
93.94%
31 93.94%
Nie
6.06%
2 6.06%
Razem 33 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KLUB] Zakładka TRENING
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub

Opis propozycji \ pomysłu:
Dodanie zakładki "Trening" lub "Trening zawodników".

Pomysł polega na dodaniu zakładki o charakterze informacyjnym dla Właściciela i Zastępcy klubu.
W tejże zakładce wyświetlona byłaby liczba treningów wykonanych przez zawodników klubu w danym dniu (Trening podstawowy + Centrum szkoleniowe).

Uzasadnienie przydatności: 
Informacja dla zarządu klubu na temat tego, który zawodnik i w jakim stopniu angażuje się w trening.
Poniekąd rozwiewa to kwestię przydatności takiego gracza dla klubu, skłania do motywacji, poświecenia czasu.
Ja jestem za. Daje głos na tak w sumie to tez nie jest rozwiazniem bo każdemu może coś wyspaść. Krótko i na temat! Pozdrawiam LiTai.
Nikt nie sugeruje tutaj maksymalnego treningu. Ale jeśli kilka dni z rzędu zawodnik nie trenuje, lub trenuje powiedzmy po 20 UM to chyba należy mu się reprymenda.
Słuszna uwaga. Teraz można po prostu ręcznie porównywać te dane a zaproponowana funkcja z pewnością usprawni przegląd i zarządzanie klubem.
Powiem tak, to, czy Twój zawodnik trenuje centrum po 20 czy zwykły trening po 50 nie jest wyznacznikiem jego "małej aktywności czy zaangażowania". Tutaj trzeba nawiązywać współpracę między swoimi zawodnikami by się dowiedzieć kto ile ma energii czy euro na treningi by ew. podnieść pensje. Sam jak nie miałem energii to oszczędzałem trening by później móc trenować troszkę więcej. Lista biorących udział w TK powinna być od początku w grze, temat był już poruszany nie jeden raz. Niemniej jednak jestem na tak, w sumie jeśli to ma pomóc w jakiś sposób dla zarządu to czemu nie. Sam bym chciał wiedzieć kto się opuszcza w klubowych treningach, a kto zapisuje regularnie, a wiecznie screenować minute przed końcem zapisów to też mało praktyczne jest.
Nawet bym się pokusił o dodanie takiej zakładki dla wszystkich członków klubu. Będzie można sobie porównać jak wpadamy na tle innych. Dodałbym takie informacje jak:

- ilość wyklikanych UM
- obecność na TK
- ilość UM z CS
[Obrazek: wZ7UyRdLk6nbP3AxlkWveNM31Yp43RJs.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry.
Myślę, zrobiłeś to chłopak !
(15.02.2019, 18:06)SergeFT napisał(a): Nawet bym się pokusił o dodanie takiej zakładki dla wszystkich członków klubu. Będzie można sobie porównać jak wpadamy na tle innych. Dodałbym takie informacje jak:

- ilość wyklikanych UM
- obecność na TK
- ilość UM z CS
Jak najbardziej !

P.S. Może osoba która dała "Nie" wypowie się i poprze swój wybór?
Również jestem za. Dzięki takim działaniom będzie można zachęcić graczy do podwyższania swoich um, bądź jeśli ktoś nagminnie nie będzie trenował - wyciągnąć konsekwencje.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Pomysł z tą zakładką bardzo dobry, lecz można by jeszcze dodatkowo zachęcić do uczeszczania na te treningi klubowe np za udział zawodników przez cały miesiąc premia do umiejętności głównej parę pkt napewno może zmobilizować.
(20.02.2019, 07:48)BrazPL napisał(a): Pomysł z tą zakładką bardzo dobry, lecz można by jeszcze dodatkowo zachęcić do uczeszczania na te treningi klubowe np za udział zawodników przez cały miesiąc premia do umiejętności głównej parę pkt napewno  może zmobilizować.

Wydaje mi się, że odpowiednią nagrodą jest 60 akcji treningu (przy max poziomie).
jestem na tak przynajmniej zarzd bedzie wiedzial kto trenuje a kto nie
Co do TK to pomyślimy o tym, ale co jeśli gracze nie mają na trening i wydają kasę na pracę? Czy takim też należy się reprymenda, że nie trenują wymaganej przez zarząd minimalnej ilości? Bo mniemam, że zarząd w głowie ustawi sobie jakiś minimalny próg, zanim wdroży procedurę reprymendy?
(09.03.2019, 23:47)Ten Dobry napisał(a): Co do TK to pomyślimy o tym, ale co jeśli gracze nie mają na trening i wydają kasę na pracę? Czy takim też należy się reprymenda, że nie trenują wymaganej przez zarząd minimalnej ilości? Bo mniemam, że zarząd w głowie ustawi sobie jakiś minimalny próg, zanim wdroży procedurę reprymendy?

Wtedy wiadomo do kogo napisać i wyjaśniać sytuację czyż nie?
Pisałem podobny pomysł i go odrzucono, także nie wydaje mi się że jest na co liczyć.
Po przemyśleniu - odrzucone.
Aktywny zarząd jest w stanie bez takich udziwnień szybko zorientować się kto jak/czy/ile trenuje.
Zamykam.