Ankieta: Podoba się?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Uważam, że usprawniło by to rozgrywkę.
93.75%
15 93.75%
Niepotrzebne Wink
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KLUB] Powiadomienia o dołączeniu do klubu
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Klub
Opis propozycji \ pomysłu: Pomysł jest taki, aby każdy trener gdzieś w grze z boku miał swój panel, w którym widział by, że jakiś zawodnik zgłosił się do klubu, bez zmuszania nas do wchodzenia w zakładkę "Klub"
Uzasadnienie przydatności:
Wydaje mi się, że bardzo często zgłaszają się do klubu zawodnicy, i trenerzy np. trenując nie zdają sobie sprawy z tego, że ktoś zgłosił się do zespołu, a bardzo chętnie kogoś takiego by przyjęli, chodzi tutaj szczególnie o nowych zawodników, którzy bardzo często się zgłaszają do kilku klubów, i decyduje szybkość reakcji, chciałbym to po prostu usprawnić Smile.
Odpowiedz
Wystarczy dodać funkcje dla właściciela "Wyślij PW jeżeli ktoś nowy zgłosi się do klubu". Kto by chciał z tego korzystać włączył by sobie ją, a kto z właścicieli uważa że nie potrzebuje takich powiadomień miałby ta opcje wyłączona. Ode mnie głos na TAK, może to pomoc właścicielom klubów.
[Obrazek: 8w1QhnWJdHZDuebR68tp6QRN01JaQNHk.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry
Myślę, zrobiłeś to chłopak. 
Odpowiedz
O bardzo fajny pomysł z tą wiadomością na PW, na pewno ułatwiło by to w jakiś sposób, dzięki za poparcie i "poprawienie" pomysłu :>
Odpowiedz
Również jestem za tym, aby przychodziło info do ludzi z zarządu albo na PRIV bądź po prostu info w górnym prawym rogu o nowym graczu.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
Odpowiedz
Czy właścicieli nie będzie wkurzało takie informowanie (czyt. spam) na priv, że zgłosił się jakiś zawodnik?
Bo co do stricte autorskiego pomysłu to co za różnica czy właściciel kliknie w "Klub" czy specjalną zakładkę dla potencjalnego nowego gracza? Tak czy siak będzie musiał gdzieś kliknąć.
Odpowiedz
Jako właściciel klubu chcę mieć natychmiastowe info, że ktoś wysłał prośbę dołączenia. Już kilku rezerwowych mi w ten sposób przepadło, bo zorientowałem się o chęci dołączenia 10 minut za późno.
Odpowiedz
Ja bym nie uznal tego za spam, bo przecież wlasciciel sam ustawia granice OVR od ktorego grzevze moga sie zglaszac. Dlatego przy takim powiadomieniu mielibysmy pewnosc ze potencjalnie powinien to byc ktos wartościowy Smile
W dodatku tak jak ktos wyzej zaznaczyl, sami mielibysmy opcje zadecydować czy chcemy otrzymywac takie powiadomienia poprzez wiadomość czy nie
Odpowiedz