Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja 1.3
[Obrazek: news13.jpg]

Szczegóły aktualizacji znajdziecie poniżej:

Aktualizacja 1.3
Odpowiedz
Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie Big Grin Pierwsza 2 tygodnie gry jak najbardziej na +, teraz już niestety coraz niżej. Jak usunąć się z listy aby już nie otrzymywać od was e-maili o nowych, "wyrównanych", serwerach dla wszystkich?
Odpowiedz
Kiedy myślę, że już nie jesteście w stanie mnie zaskoczyć, wy mówicie "potrzymaj mi piwo". Dodajecie dobre dodatki takie jak np. sektory boiska dzisiaj, ale przy okazji każdej aktualizacji jest zawsze jedna rzecz, która niszczy tę grę. Dzisiaj poniosło was bardzo mocno z tymi 36 procentami za set. Przy śladowej ilości itemów pod główną UM? Najpierw piłki, teraz to. To już nawet nie są aktualizacje pod płatników, bo normalni płatnicy (tacy co wydali 2 czy 3k) po prostu odpuszczają. Bo to nie ma sensu. Studnia bez dna, gdzie dopiero co ludzie zebrali 4 złote itemy, a dzisiaj mówicie im, że w sumie to zrobili bez sensu. A znajac życie za tydzień lub dwa dojdzie ulepszanie itemów, gdzie znowu trzeba będzie kupić kredyty na energię i walić pracę po 12 minut. I tak bez końca, aż zostanie garstka osób. Zacznijcie słuchać graczy, bo bez nich nie będzie was. Zrobienie głupiej ankiety z pytaniem "Czy gracze tego chcą?" nie kosztuje was wiele czasu, a oszczędziło by wam później słuchania słów krytyki, której nikt nie lubi. Przemyślcie sobie wasze ruchy.
Odpowiedz
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! ? Kto mądry wymyślił, że czerwony item ma dawać więcej jak złoty.
Kto mądry wymyślił 36% bonusu? Ludzie myśleli, że będzie to 5-10%.
Kolejna już aktualizacja na - kolejni gracze rezygnują z gry dokąd zmierzacie?
Odpowiedz
Witam , znowu w aktualizacji 1.3 nie naprawili jeszcze problemy z trybu mobilne (przesuwanie zakładki) Przyznam większości czas spędzam w telefonie, szkoda. W suporcie pisaliście ze znacie problemy i będziecie rozwiązywać ten problemu. A ta gra jest fajnie , trochę za dużo bonus dajecie za sety. A nie możecie po prostu zmienić zakładki po prostu dodać od góra do dołu zamiast od lewej do prawej to rozwiązałoby problemu z trybem mobilna. Pisze bo trochę straciłem cierpliwości z graniem , w notatniku mam zapisane sporo linków i muszę za każdym wejść poprzez klikanie linka. Pozdrawiam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Witam, dorzucę tutaj swoje pewnie nic nie znaczące cztery grosze.
Na chłopski rozum bonus 36% to za dużo. Proponuje zmniejszyć ten procent do 10-15% Teraz każdy będzie sprzedawał swoje 4 losowe złote przedmioty za epicki set który da więcej bo np. taki +38 da nam +14 czyli +52 na każdym przedmiocie Big Grin Rozumiem, że jak dodacie ulepszanie przedmiotów to taki pan terefere będzie mieć po patchu OV +150?

Co patch fala hejtu, może wysłuchacie swoich graczy i następnym razem dacie ankiete przez która dowiecie się czego chcą wasi gracze.
Odpowiedz
ale z was wszystkich sa placzki nad placzkami.

dla mnie aktualizacja na ogromny plus. za 300 kredytow mozna juz miec bardzo fajny secik. ale przeciez wszyscy tutaj chcieliby miec od razu +100 bez wydawania zlotowki...
tez nie wydalem zlotowki i nie placze. jak tak bardzo chcecie byc top1 to kupcie sobie te kredyty i wbijajcie, czy ktos wam broni?
Odpowiedz
(18.02.2019, 17:12)Miszczu napisał(a): ale z was wszystkich sa placzki nad placzkami.

dla mnie aktualizacja na ogromny plus. za 300 kredytow mozna juz miec bardzo fajny secik. ale przeciez wszyscy tutaj chcieliby miec od razu +100 bez wydawania zlotowki...
tez nie wydalem zlotowki i nie placze. jak tak bardzo chcecie byc top1 to kupcie sobie te kredyty i wbijajcie, czy ktos wam broni?

Ludzie wywalili już na tą grę mnóstwo kasy, kupowali jak najlepsze itemy za ponad +10k sztuka, a teraz się okazuje, że wystarczy kupić czerwony set za ~~10k, żeby dostawać więcej UM niż dają złote itemy, które nie są w secie. Uważasz, że to jest w porządku wobec graczy? 

Wciąż pamiętam, jak administracja mówiła, że gracze którzy nie płacą będą mogli rywalizować z topką, no faktycznie, w którym momencie? Wink 

A jedyne co czerwoni robią to kasowanie postów i oczywiście milczenie, bo po co zachować jakikolwiek kontakt z graczami i tak idioci kupią kredyty xD
Odpowiedz
(19.02.2019, 11:37)M4rcin napisał(a): Jeśli o mnie chodzi to jestem zadowolony z tej aktualizacji, bo nie wydając dużej ilości kredytów jestem w stanie lekko podgonić z umiejętnościami. Ten kto wydał kredyty na złote przedmioty może je sprzedać na rynku i kupić sobie za to set czerwony i po kłopocie. A resztę kredytów, która mu zostanie, przeznaczyć na trening.

tylko powiedz mi kto Ci kupi złote itemki jak można kupić czerwone za duzo taniej i mieć taki sam prawie ze bonus? Smile
Odpowiedz
bez sensu! mam itemy po 48 i mam gorsze staty od ziomków co pozakladali czerwone a sprzedaż złotych graniczy z cudem kiedys o ten item by sie pozabijali a teraz za 7k nie mozna 47 defa sprzedać bo wola czerwone mieć .... powinien być bonus inny dla danej grupy przyklad 10% niebieski 20% zielony 30% czerwony 40% złoty wtedy to ma sens jakikolwiek ... masakra nie przemyślane do końca ...
Odpowiedz
Nie są te zmiany wcale takie złe . Sektory boiska fajna zmiana i sety też nie jest ciężko uzbierać . Ja nie jestem płatnikiem, a  uzbierałem set czerwony sprzedając itemy, które  miałem i jeszcze mi został spory zapas kredytów . Jak ktoś ma złote itemy to może sprzedać i po kłopocie .
Odpowiedz
(20.02.2019, 10:47)tubis napisał(a): bez sensu! mam itemy  po 48 i mam gorsze staty od ziomków co pozakladali czerwone a sprzedaż złotych graniczy z cudem kiedys o ten item by sie pozabijali a teraz za 7k nie mozna 47 defa sprzedać bo wola czerwone mieć .... powinien być bonus inny dla danej grupy przyklad 10% niebieski 20% zielony 30% czerwony 40% złoty wtedy to ma sens jakikolwiek ... masakra nie przemyślane do końca ...

I to zwiększy przepaść między graczami. Pod żadnym względem nie.  Jak już to zmniejszyć procent z 36% do np 30%.
Odpowiedz
(23.02.2019, 16:10)kris darkness napisał(a):
(20.02.2019, 10:47)tubis napisał(a): bez sensu! mam itemy  po 48 i mam gorsze staty od ziomków co pozakladali czerwone a sprzedaż złotych graniczy z cudem kiedys o ten item by sie pozabijali a teraz za 7k nie mozna 47 defa sprzedać bo wola czerwone mieć .... powinien być bonus inny dla danej grupy przyklad 10% niebieski 20% zielony 30% czerwony 40% złoty wtedy to ma sens jakikolwiek ... masakra nie przemyślane do końca ...

I to zwiększy przepaść między graczami. Pod żadnym względem nie.  Jak już to zmniejszyć procent z 36% do np 30%.

Ok moze zwiększy przepasc ale czy nie o to chodzi? Ze ktos kto ma hajs chce być lepszy? nikt Ci nie zabrania kupic zlotych chodzi o to ze mam 6 itemow zlotych po 47 plus i wiszą na rynku odkad aktualizacja sie zaczela i nawet za 5500 nikt nie chce kupic kiedys wylosowanie z paczki zloty to człowiek sie cieszył 3 dni lub wydal 15k na item byl faktycznie lepszy teraz mam zalozone itemy na 194 bonusu na sobie a sprzedac nie mozna ... bo wszyscy wola czerwone i sie nie ma co dziwić... chodzi mi o to ze najlepszy bonus czerwonego 40 nie powinien przekraczać zlotego ... Tak bezmyslnej aktualizacji to dawno nie bylo...
Rynek sie przewrócił ...
Odpowiedz
To że płacisz to Ci się należy wszystko? I co jeszcze? To że masz hajs nie zobowiązuje do tego że gra będzie pod Ciebie bo nikt w to nie będzie grał. Płacisz masz więcej, trenujesz szybciej te umiejętności. Zmniejszyli odstępy między poszczególnymi setami to akurat dobrze. Lepszy set czerwony jest lepiej mieć niż słabsze złote itemy. Bonus jest jednak za duży trochę bo mógłby być mniejszy.
Odpowiedz
Bonus za set za wielki i to kilkukrotnie przez co rynek się rozsypal, czerwone itemy 39.8-40 droższe niż złote 48, to jest kpina. Przed aktualizacją czerwone 39-40 chodziły po 2-3k za to złote nawet te najsłabsze były droższe, gdyż oscylowały między 4-5k. Bonus za set powinien wynosić 5 do 10% MAX. Mam nadzieję że administracja coś zrobi z tym co się teraz dzieje.

Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby po pierwsze zmniejszenie bonusu do 10% a po drugie dodanie żeby bonus rósł wraz z ilością takich samych itemow, czyli za dwa takie same z tego samego tieru 3% bonusu, za 3 itemki 6% a 10% za zebranie całego setu, myślę że byłoby to najlepsze rozwiązanie.
Odpowiedz
Pisaliście, że chcecie robić aktualizacje, nawet drobne, co tydzień - od 2ch tygodni 0 info o żadnej aktualizacji. Dzisiaj mecz pucharu Anglii zakończył się 1:1, nie było dogrywki i jedna z drużyn dostała nagrody, a druga została potraktowana jako przegrani. Co tam się z wami czerwoni dzieje?
Odpowiedz
A czego się spodziewales że będzie tak jak mówią? Xdd rozpisalbym się co nieco co myślę na temat administracji i tego wszystkiego co robią ale nie ma sensu bo komentarz zostanie skasowany tak jak wszystkie inne mówiące prawdę co tu się dzieje xd mam tylko nadzieję że czerwoni w końcu zaczną myśleć i że wszytko w końcu wejdzie na dobre tory, tyle ode mnie.
Odpowiedz