Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem meczu gwiazd?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
87.10%
27 87.10%
nie
12.90%
4 12.90%
Razem 31 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecz gwiazd [Rozgrywki]
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: gra-rozgrywki

Opis propozycji \ pomysłu: Dodanie meczu gwiazd. Pomysł polega na dodaniu zespołów gwiazd w każdej lidze a następnie rozegraniu  spotkań pomiędzy nimi na zakończenie sezonu. Może to być krótki puchar jak i seria pojedynczych spotkań. W razie gdyby mecze pomiędzy poszczególnymi ligami kolidowały z przerwą między sezonami, można zrobić symboliczne spotkanie- osobne dla każdej ligi. Na przykładzie ligi polskiej byłoby to spotkanie dwóch zespołów gwiazd, które byłyby wyłaniane na podstawie statystyk lub na podstawie wyborów kapitanów. Kapitanowie byliby wybierani przez graczy w drodze szybkiego głosowania.

Uzasadnienie przydatności: Wprowadzenie tego typu spotkań byłoby znakomitą odskocznią od trudów całego sezonu. Spotkania te byłyby też jakąś formą rozrywki oraz zabawy
Masz na myśli coś na wzór Złotej Jedenastki Sezonu?
Jeśli taka drużyna miałaby się składać z najlepszych zawodników w lidze i grać z drużyną gwiazd, to jestem na tak Wink
[Obrazek: RMGk5vy.png]

ciekawy pomysł, jestem na TAK
Patrząc na czas napisania postu widzę, że zainspirowała Cię dzisiejsza noc w NBA Wink
Dałem na TAK, jednak trzeba przemyśleć, jak dokładnie miałoby to wyglądać (tym samym proszę o konkretne propozycje). Kto miałby wybierać drużyny, dokładnie na jakiej zasadzie i najważniejsze pytanie - jakie nagrody. Wg mnie absolutnie symboliczne, bo już dość pisania, że pay2win i wszystko pod top...
Mój głos również na TAK. Ale wybieranie zawodników nie mogłoby być na zasadzie głosowania. Wiadomo, że wtedy każdy zagłosuje na siebie bądź gracza z drużyny Big Grin
Może w takim czymś braliby udział zwycięzcy klasyfikacji i może właściciele zwycięskich drużyn ligowych? Jako nagroda za trud dobierania taktyk i pilnowania graczy.
A nagrody? Symboliczne, klucze/boostingi - wszystko w niewielkiej ilości.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
(18.02.2019, 23:34)Ten Dobry napisał(a): Patrząc na czas napisania postu widzę, że zainspirowała Cię dzisiejsza noc w NBA Wink
Dałem na TAK, jednak trzeba przemyśleć, jak dokładnie miałoby to wyglądać (tym samym proszę o konkretne propozycje). Kto miałby wybierać drużyny, dokładnie na jakiej zasadzie i najważniejsze pytanie - jakie nagrody. Wg mnie absolutnie symboliczne, bo już dość pisania, że pay2win i wszystko pod top...

Tak to mogło wyglądać, że NBA zainspirowało mnie, ale tak naprawdę myślałem już o tym od dobrych kilkunastu dni, tylko leń się włączył i dopiero teraz opisałem pomysł. 
Do składów powinni zostać wybrani gracze z najlepszymi statystykami ligowymi + po 2 zawodników desygnowanych przez właścicieli 4-5 czołowych klubów. Co do nagród- symbolicznie jakieś boostery lub darmowe klucze, tak aby zbytnio się nie wzbogacić.
Wydaje mi się to ciut za skomplikowane (sposób dobierania graczy) oraz chyba nie obędzie się od zarzutów, że znów pomysł pod topkę, choć nadal jestem za. Jednak, skoro już pokusiłeś się o poddanie pomysłu to nie zostawiaj go na głowie Administracji tylko wysil się, jakby faktycznie miało to wyglądać. 22 najlepszych graczy na serwerze przemieszanych ze sobą?
Co do tego pomysłu widziałbym to tak aby zamiast najlepszych piłkarzy serwera zagrał by w tym meczu zwycięzca Turnieju Mistrzów z zwycięzcą Turnieju Europejskiego ?
(19.03.2019, 19:44)daw88581@gmail.com napisał(a): Co do tego pomysłu widziałbym to tak  aby zamiast najlepszych  piłkarzy  serwera  zagrał by w tym meczu zwycięzca Turnieju Mistrzów z zwycięzcą Turnieju Europejskiego ?

Taki mecz byłby raczej nudny.
skoro mecz gwiazd to ja proponuję ,aby dobierać zawodników na podstawie klasyfikacji medalowej.
Pierwsze 5 miejsc np. z każdej kategorii z tym ,że wyłącznie z pierwszych lig Smile
2 trenerów: Jeden który doprowadził drużynę do mistrzostwa, drugi do Pucharu Kraju. Jeśli jeden klub wygra i to i to, to wtedy bierzemy przegranego z finału.
Zawodnicy (Zakładając, że 4-4-2): 4 najlepszych strzelców, 8 asystentów, 8 obrońców i 2 bramkarzy. Podzielić na dwa składy. Do tego kilku rezerwowych z dalszych miejsc.
Nagrody: Wpis do profilu o uczestnictwie w meczu gwiazd.
Za 4 mecz dziennie podziekuje chyba ze energii nie bedzie odejmować! I będzie 0% szans na kontuzje jestem na Nie gdyz kolidowaloby to z meczami pk i tm. No chyba ze okno 3 dniowe pomiedzy sezonem lecz to znów pomysl dla top graczy A Ci słabsi? Może im cos zrobic jakas zeby bylo wiecej klubow z fajnym ovr Smile

(19.03.2019, 22:05)Alexander Deiss napisał(a): skoro mecz gwiazd to ja proponuję ,aby dobierać zawodników na podstawie klasyfikacji medalowej.
Pierwsze 5 miejsc np. z każdej kategorii z tym ,że wyłącznie z pierwszych lig Smile

Klasyfikacja medalowa nie ma odniesienia do faktycznego ovr zawodnika najlepszy napastnik 130 ovr grając w słabym klubie nie bedzie top druga kwestia top 8 ligi grając w pk i tm raczej na lige wystawia rezerwowy sklad wiec tez lipa Smile
Fajny pomysł, ale trzeba by to jakoś obmyślić nieźle xD
Z uwagi na dalszy brak rozpisania pomysłu zostaje odrzucone.