Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na telefon
Witam 
Mam teraz dużo wolnego i szukam jakiś gier na telefon [android], bo jak na razie gram na zmianę w SimCity, PES2018 i Unkilled no i szukam jakiś nowości, szybko się nudzę więc mam nadzieję na jakieś ciekawe propozycje  Big Grin  Może być jakaś akcja, fantastyka itp

Miłego dnia  Angel
[Obrazek: 346221e1a70efc5dmed.png]
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
Odpowiedz
(25.07.2018, 01:51)rihaya napisał(a): Witam 
Mam teraz dużo wolnego i szukam jakiś gier na telefon [android], bo jak na razie gram na zmianę w SimCity, PES2018 i Unkilled no i szukam jakiś nowości, szybko się nudzę więc mam nadzieję na jakieś ciekawe propozycje  Big Grin  Może być jakaś akcja, fantastyka itp

Miłego dnia  Angel
Polecam Sky Force Reloaded wlaściwie jest to jedyna gra na android która mnie wciagnela na dlużej. Dodam że jest do pobrania za darmo w sklepie Play.r
Odpowiedz
Ja tam pykam na automatach.. Gamintora se pobierz jeśli Cię to kręci Tongue
[Obrazek: RMGk5vy.png]

Odpowiedz
Jak lubisz logiczne myślenie to polecam "Logic Pic" Smile
Odpowiedz
Polecam Score Match albo Score Hero dobra gierka o tematyce piłki nożnej :Big Grin

A jeśli chodzi o coś online to PUBG - ale do tego trzeba mieć już lepszy telefon Big Grin
Odpowiedz
(28.07.2018, 14:48)Forumowicz napisał(a): Polecam Score Match albo Score Hero dobra gierka o tematyce piłki nożnej :Big Grin

A jeśli chodzi o coś online to PUBG - ale do tego trzeba mieć już lepszy telefon Big Grin
ściągnęłam sobie PUGB i jest super ;D Same zwycięstwa normalnie, albo trafiłam na słabych graczy albo ja tak wymiatam Big Grin
[Obrazek: 346221e1a70efc5dmed.png]
Cytat:Nie ma porażek, są tylko lekcje
Odpowiedz
Polecam Fifa Football

Darmowa

[Obrazek: OK30L1y.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości