Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
81.82%
27 81.82%
Nie
18.18%
6 18.18%
Razem 33 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Postać] Zmiana nicku
Lepszą opcją jest ban dla ''Śmieszków'' za anty reklamę, niż blokadę dla zwykłych, normalnych graczy.
Idąc takim tokiem myślenia to powinno być wszystko zmienione i zablokowane Wink
(02.03.2019, 18:27)Asesor napisał(a): A nóż przyjdzie taki dzień gdy cię olśni i będziesz jednak chciał zmienić ten swój nick...

Gdy mnie olśni, to wykorzystam to, że mam jednokrotną możliwość zmiany nicku. Jakoś nie wierzę żeby wiele osób w footballteam przejmowało się tymi nazwami, bo chodzi tu o samą rozgrywkę. Jak masz napisane, że nazwę możesz zmienić tylko raz, w dodatku na czerwono, to zostałeś o tym poinformowany i dzięki temu cała ta administracja umywa sobie ręce. Idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy mieć możliwość powtórzenia chociażby przegranego pojedynku na tricki, bo może jednak chciałbym go rozegrać inaczej, albo zmienić ligę bo ta już mi się mogła znudzić.
Tylko po co ograniczać coś, co można po prostu zrobić tak, żeby się nie dało trollować, a i zmiany byłyby wielokrotnego użytku?
[Obrazek: 2eg8ntl.png]
dwie zmiany nazwy w ciągu miesiąca co wy na to?
(06.03.2019, 16:14)Nugat napisał(a):
(02.03.2019, 18:27)Asesor napisał(a): A nóż przyjdzie taki dzień gdy cię olśni i będziesz jednak chciał zmienić ten swój nick...

Gdy mnie olśni, to wykorzystam to, że mam jednokrotną możliwość zmiany nicku. Jakoś nie wierzę żeby wiele osób w footballteam przejmowało się tymi nazwami, bo chodzi tu o samą rozgrywkę. Jak masz napisane, że nazwę możesz zmienić tylko raz, w dodatku na czerwono, to zostałeś o tym poinformowany i dzięki temu cała ta administracja umywa sobie ręce. Idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy mieć możliwość powtórzenia chociażby przegranego pojedynku na tricki, bo może jednak chciałbym go rozegrać inaczej, albo zmienić ligę bo ta już mi się mogła znudzić.

Ale bez sensu jest porównywanie zmiany nicku do rozegranego pojedynku. To są całkowite dwie różne rzeczy. Co to przeszkadza, że gracz dostanie możliwość zmiany nazwy swojego piłkarza? Nie wiem co Wy widzicie w tym strasznego, ale kto nie chce z tego korzystać nie musi. Nie jest to żaden przymusowy moduł, ani nic..
Devils United & CopaCabana
Będzie na dniach.