Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem pomysłu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
81.82%
27 81.82%
Nie
18.18%
6 18.18%
Razem 33 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Postać] Zmiana nicku
Moduł, w którym chcesz coś zmienić: Postać gracza
Opis propozycji \ pomysłu: Zresetowanie blokady zmiany nicku dla całego serwera, z możliwością JEDNOKROTNEJ zmiany. 
Uzasadnienie przydatności: Wielu graczy chciałoby zmienić swój nick, jednak nałożona blokada na zmianę na to nie pozwala, dlatego wychodzę z powyższą propozycją. Zresetowanie blokady zmiany nicku dla całego serwera, tak aby każdy gracz miał możliwość jeszcze raz dokonać zmiany swojego nicku (oczywiście jeśli uważa to za konieczne). Wiele osób ma w swoim nicku np. nie swoją końcówkę klubu (skrót), niekiedy klub który już nawet nie istnieje. Na początku gry nie byli limitów i wiele osób tak ustawiło, z nadzieją na ewentualne zmiany później. Nick jest to wizytówka gracza i nie widzę powodu, aby ktoś miał się męczyć w tak banalnym aspekcie. Zdaje sobie sprawę, że problem nie dotyczy każdego, ale piszę to w imieniu graczy, którzy chcą to zrobić, a nie mają możliwości. Ktoś kto nie skorzysta z tego teraz, będzie mógł to zrobić za x czasu - jego decyzja. Zmiana, która nie krzywdzi nikogo, a co niektórym jest w stanie pomóc. Sytuacja jednorazowa, równa dla wszystkich. 
Devils United & CopaCabana
No trzeba było nie ustawiać w nicku DU bądź też nie zmieniać nazwy klubu Smile A przyszłość ma to do siebie, że nie wiadomo co nam przyniesie Tongue
[Obrazek: RMGk5vy.png]

A no przydało by się, jestem na tak.
Kto w ogóle wymyślił ta blokadę i czemu ma służyć 

Jestem na tak
Zmiana nicku powinna być na takiej samej zasadzie jak zmiana pozycji czyli kosztować 100 monet. Darmowa zmiana nie jest aż tak potrzebna + może powodować jakieś tam problemy techniczne.
Jesli chodzi co do zmiany to uwazam ze jasne mozna zmienic raz darmowo a pozniej no kolejna zmiana 200-500 kredytow kolejna 500-800 itd. Jestem za resetem nazwy do ponownej jednorazowej zmiany a pozniej za oplata. Pozdraiwam
Jestem jak najbardziej za! Sam jakiś czas temu założyłem temat z podobną propozycją, aby zmiana nicku była za wysoką ilość kredytów, jednak wówczas szanowna Pani Moderator Roxi aka Xenka zamknęła mój temat niecałe pół godziny po jego założeniu i nikt nie zdążył się nawet wypowiedzieć Smile
Administracja jest bardzo przeciwna możliwości zmianu nicku, jednak zupełnie nie rozumiem, jak jest tego powód.
Droga Administracjo, prosimy choćby jeden argument, dlaczego? Smile
Wiadomo, że na początku serwera było kilku śmieszków czy akcja niektórych graczy, gdy dodawali do nicków "P2W", jednak to były pojedyńcze przypadki i nie rozumiem, dlaczego ma na tym cierpieć ogół graczy.
Powtórzę ->Jak najbardziej za, w FT zmiana nicków to była normalna rzecz, w wielu grach też nie ma z tym problemu, tutaj też nie powinno być
Pozdrawiam
(27.02.2019, 00:58)Boixoholik napisał(a): No trzeba było nie ustawiać w nicku DU bądź też nie zmieniać nazwy klubu Smile A przyszłość ma to do siebie, że nie wiadomo co nam przyniesie Tongue

Co to ma do rzeczy, zresztą ja tu nie piszę tylko o sobie i nie jest to tylko moje zdanie. Była możliwość zmiany bez limitu to sobie dałem, czemu nie? Big Grin
Jeden z administratorów wypowiadał się na temat zmiany nicku, iż takowych nie będzie - taką podjęli decyzji.
Co do Twojej propozycji resetu, zakładam, że pomysł równiez zostanie odrzucony.
[Obrazek: 20170607-ertz-julie]
(28.02.2019, 01:29)Xenka napisał(a): Jeden z administratorów wypowiadał się na temat zmiany nicku, iż takowych nie będzie - taką podjęli decyzji.

I co ta wypowiedź wnosi do oceny tego pomysłu bo nie wiem? Big Grin
(28.02.2019, 09:49)Maestro napisał(a):
(28.02.2019, 01:29)Xenka napisał(a): Jeden z administratorów wypowiadał się na temat zmiany nicku, iż takowych nie będzie - taką podjęli decyzji.

To, że pomysł zostanie odrzucony, więc nawet jakbyśmy bardzo chcieli to raczej nie przejdzie.
(28.02.2019, 18:02)Xenka napisał(a):

To, że pomysł zostanie odrzucony, więc nawet jakbyśmy bardzo chcieli to raczej nie przejdzie.

To czemu jeden z administratorów jest na tak w ankiecie? Nie wiem czemu od razu tak skreślasz i podejmujesz decyzje jakieś w ogóle Big Grin
Rozum podpowiada tak, godność podpowiada nie
Jestem na tak.
Pierwsza zmiana za darmo. Każda kolejna za kredyty. Smile
(28.02.2019, 22:29)Ryszard Kołodziejczyk napisał(a): Jestem na tak.
Pierwsza zmiana za darmo. Każda kolejna za kredyty. Smile

Taką możliwość Admini odrzucili. 

Co do tematu daję głos na TAK. Raz na jakiś czas (2-3 miesiące) Administracja powinna pozwolić zmienić nick, zwłaszcza, że na początku można to było robić nawet co 5 min. Kto będzie chciał to zmieni, kto nie to zostanie przy swoim.
[Obrazek: 8w1QhnWJdHZDuebR68tp6QRN01JaQNHk.png]
Stoję przed lustrem, trzymam głowę do góry
Myślę, zrobiłeś to chłopak. 
(28.02.2019, 19:22)Maestro napisał(a):
(28.02.2019, 18:02)Xenka napisał(a):

To czemu jeden z administratorów jest na tak w ankiecie? Nie wiem czemu od razu tak skreślasz i podejmujesz decyzje jakieś w ogóle Big Grin

Nie podejmuje żadnych decyzji i niczego nie skreślam. Po prostu stwierdzam fakt, jak było w poprzednich podobnych propozycjach, które admini odrzucali, a wyrazić swoje zdanie mam chyba prawo. Smile
Dla Twojej informacji sama jestem na TAK. Również uważam, że reset by się przydał, bo niektóre nicki są od tak nijakie.
Dodać do bonusu startowego zmiane nicku, wiec raz w miesiącu by się dało to zrobić Wink
Każdy miał jednokrotną możliwość zmiany nicku, więc w czym problem?
Nie cierpię takiej ignorancji. - Mi się nie przyda to jestem na NIE
Boże, ludzie przestańcie wreszcie patrzeć tylko na siebie. Ja, mimo że nie mam potrzeby zmieniać nicku zagłosowałem na TAK.
Czemu niby komuś mam utrudniać, bo co bo mi to się nie przyda?
A nóż przyjdzie taki dzień gdy cię olśni i będziesz jednak chciał zmienić ten swój nick...

Ja jestem na TAK.
Ten nick zmieni tyle w grze co ziarenko piasku na pustyni. Zablokowali i przynajmniej jest spokój że zmiana nicku dla jaj, anty FT itd.
Swoje powody mieli, a to czy zwiesz się Z czy T nic nie da.